Viešbutyje prie Kauno autobusų stoties rastas mirusios moters kūnas (papildyta)

Asociatyvi / R. Tenio nuotr.
NAUJAUSIOS ŽINIOS

Portalo „Kas vyksta Kaune“ skaitytojai pranešė apie šeštadienio vakarą Kaune matytą specialiųjų tarnybų brigadų virtinę, su įjungtais švyturėliais vykstančią link Kauno autobusų stoties.

Pasak jų, vasario 17 d., apie 21-22 val., minėta kryptimi važiavo 4 policijos automobiliai ir 3 greitosios medicinos pagalbos.

Kauniečiai tikina matę sujudimą Vytauto prospekte įsikūrusio viešbučio „Ibis Hotel“ patalpose. „Suvažiavo net keli policijos ir greitosios pagalbos automobiliai. Pirmiausiai iš viešbučio buvo išvestas vyras su antrankiais, o kiek vėliau atvažiavo ir laidojimo paslaugų firmos transportas, į kurį buvo įkeltas kūnas“, – pasakoja skaitytoja Neringa.

Policijos pareigūnų pasiteiravę apie įvardytą įvykį, sužinojome, kad minėtoje vietoje vakar fiksuoti du skirtingi įvykiai. Viename iš jų rasta mirusi mergina. Tačiau vyras su antrankiais esą buvo išvestas ne dėl to paties įvykio.  Apie pastarąjį įvykį policija komentuoti atsisakė.

Papildyta:

Pasak policijos, vakar gautas pranešimas, kad viešbutyje yra moteris, kurios būklė nėra gera. Atvykę medikai konstatavo moters mirtį. O pas žmogų, informavusį apie nelaimę, buvo rasta galimai narkotinių medžiagų. Pradėti du atskiri ikiteisminiai tyrimai. Vienas dėl mirties priežasties nustatymo (pirminiais duomenimis, ant moters kūno neaptikta smurto žymių), o kitas – dėl pas vaikiną aptiktų galimai narkotinių medžiagų.

17 KOMENTARŲ
Komentuoti

Komentuoti

*

Naujausios žinios

Darbininkai vėl kyla į šturmą: kada išmuš „Respublikos“ paskutinioji?

Neprisišaukęs ugniagesių degančiam miškui gesinti, iniciatyvos ėmėsi lakūnas

Praneša skaitytojai: kelio atkarpa Šilainiuose „bado“ akis ir gadina automobilius

Kviečia registruotis popiežiaus savanoriais Kaune, vietos sparčiai tirpsta

Kaunas švenčia: „Žalgiris“ kartu su J. Valančiūnu traukė pergalės dainas

Ar kreditorius gali užginčyti vedybinę sutartį?

Medžioklės parodoje – Lietuvos istorija ir pusantro tūkstančio trofėjų

Jubiliejinis titulas – „Žalgiris“ dvidešimtąjį kartą tapo LKL čempionais (foto)

Laukiantiems savaitgalio – blogos žinios

Tarp gražiausių kadrų iš Kauno – propagandinio portalo naujienos