Viešbutyje prie Kauno autobusų stoties rastas mirusios moters kūnas (papildyta)

Asociatyvi / R. Tenio nuotr.
NAUJAUSIOS ŽINIOS

Portalo „Kas vyksta Kaune“ skaitytojai pranešė apie šeštadienio vakarą Kaune matytą specialiųjų tarnybų brigadų virtinę, su įjungtais švyturėliais vykstančią link Kauno autobusų stoties.

Pasak jų, vasario 17 d., apie 21-22 val., minėta kryptimi važiavo 4 policijos automobiliai ir 3 greitosios medicinos pagalbos.

Kauniečiai tikina matę sujudimą Vytauto prospekte įsikūrusio viešbučio „Ibis Hotel“ patalpose. „Suvažiavo net keli policijos ir greitosios pagalbos automobiliai. Pirmiausiai iš viešbučio buvo išvestas vyras su antrankiais, o kiek vėliau atvažiavo ir laidojimo paslaugų firmos transportas, į kurį buvo įkeltas kūnas“, – pasakoja skaitytoja Neringa.

Policijos pareigūnų pasiteiravę apie įvardytą įvykį, sužinojome, kad minėtoje vietoje vakar fiksuoti du skirtingi įvykiai. Viename iš jų rasta mirusi mergina. Tačiau vyras su antrankiais esą buvo išvestas ne dėl to paties įvykio.  Apie pastarąjį įvykį policija komentuoti atsisakė.

Papildyta:

Pasak policijos, vakar gautas pranešimas, kad viešbutyje yra moteris, kurios būklė nėra gera. Atvykę medikai konstatavo moters mirtį. O pas žmogų, informavusį apie nelaimę, buvo rasta galimai narkotinių medžiagų. Pradėti du atskiri ikiteisminiai tyrimai. Vienas dėl mirties priežasties nustatymo (pirminiais duomenimis, ant moters kūno neaptikta smurto žymių), o kitas – dėl pas vaikiną aptiktų galimai narkotinių medžiagų.

17 KOMENTARŲ
Komentuoti

Komentuoti

*

Naujausios žinios

Pirmadienį Kaune viešėjęs G. Landsbergis: jei „žalieji“ taip tiki rinkėjų palaikymu, neturėtų bijoti pirmalaikių Seimo rinkimų

Kadaise populiari kauniečių susitikimo vieta bus prikelta naujam gyvenimui

Agresijos protrūkis Vilijampolėje: bute sužeisti du vyrai

Vaikų darželyje sužalotas mažametis

Tarptautinė laimės diena Kaune (pilna renginių programa)

Seniausios miesto mokyklos mokinių tėvai apie reorganizaciją: vaikus ketinama iškelti mokytis į rūsius (papildyta)

Prie daugiabučio namo bendro naudojimo patalpų išlaikymo privalo prisidėti visi bendraturčiai

Gaisrinių sujudimas Dainavoje: kodėl pirmadienio vakarą prireikė devynių gelbėtojų ekipažų?

Kauno policininkų reidas: supanikavusiai vairuotojai gresia teisių atėmimas

Universitetai toliau nesutaria: sporto universitetui netinka prisijungimo prie LSMU sąlygos