Kaip atkurtos valstybės šimtmečio koncerto scena Kaune virto asmenine atlikėjų užgaida

NAUJAUSIOS ŽINIOS

50 KOMENTARŲ

 1. aiste 2018/03/04 13:06

  ale tokie ir dainininkai,su fonogramom bliauna,bijo kad sukritikuos

 2. Kaunietis 2018/02/18 20:45

  Nusivilimas daugelio kauniečių. Visiškai ne šventinis koncertas,Kur patriotinės , liaudiškos dainos .Kaune begalės kolektyvų , kurie nemokamai būtų koncertavę. 14 val scena tuščia ir jokios muzikos, nors žmonių minios . 15 val visus iš karo muziejaus evakavo . Visur gražu , šventiška , o muzikos trūko.

 3. Ieva 2018/02/18 17:32

  P. Brigita, perskaicius toki asmeniniu nepasitenkinimu paremta straipsni, kyla tik viena mintis: na neveltui jus sio niekam neidomaus portalo redaktore.
  Tai visiskai normali praktika, mat techniniai reikalavimai gyvai transliacijai visai kitokia. O si grupe tiesiog norejo Kaunui padovanoti gyva koncerta, kas nera igyvendinama esant gyvai transliacijai. Na, bet gal jus pirma karta isgirdote, kad Radzi zalgirio arenose dainuoja ‘ant iraso’,bet gal jus, gerb. portalo redaktore, neismanote muzikinou renginiu specifikod. Tokiu atveju, miela ponia, nekomentuokit, ko nesuprantat, savo asmenines ambicijas (jog buvot atstumta), paverciat Kauno skauduliu.

 4. Anonimas 2018/02/18 15:34

  O tai, kaip čia, filmuotojai dirba už ačiu? Prodiuseriai taip pat? O režisieriai? Tai kodėl atlikėjus laikote už juokdarius, kurie net neturi teisių į savo darbo rezultatus🎼😡🎼

 5. Anonimas 2018/02/18 13:05

  Absurdas!!!
  Sutartyje su atlikėjais turėjo būti įtrauktas toks punktas… jei nėra sutikimo, nėra ir atlikėjo… be to, kad žmonių kiekis mieste buvo milžiniškas, geriau jau kur nors stadione būtų koncertavę… Kaunas turi erdvių… kodėl viską grūsti į centrą reikėjo?!

 6. Anonimas 2018/02/18 13:03

  Matyt televizija nepasirašė su grupe kontrakto dėl leidimo transliuoti koncertą . Visur yra biznio taisyklės .

 7. Anonimas 2018/02/18 12:31

  Gytis Greičius

 8. Anonimas 2018/02/18 10:52

  Na tai tik dar vienas pavizdys to,kad lietuvoje gera gyventi ne visiems! Gyvenant technologiju amziuje ir pilnai suvokiant jog yra tam tikra dalis zmoniu,kurie del tam tikru,objektyviu priezasciu,neturi galimybes fiziskai atvykti,….o kiek suprantam is ju mokesciu dalies irgi buvo skirta autoriu honorarams….tai kaip galima pateisinti stai toki akivaizdu diskriminavimo fakta,kuri atliko butent pamineti atlikejai,kurie paeme pinigus is miesto,tiksliau is visu mokesciu moketoju!!!!bet dali ju konkreciai diskriminavo! Manau sie ale „atlikejai“,o konkreciau shudziai,turetu grazinti pilnai gautus honorarus bei paspringti savo „autorinemis teisemis“. Priesingu atveju cia jau yra argumentas kelti byla del akivaizdaus diskriminavimo siem „ale atlikejams“.o ateityje kviesciau visus i siu atlikeju rengiamus renginius nebeeiti,kaip ir nedalyvauti bet kuriuose renginiuose,i kuriuos bus pakviesti sie „ale atikejai“. Jei jie paeme pinigus pasiuncia nacher ir nemano jog tai yra diskriminacija,tuomet mano raginimas ignoruoti siuos „ale atlikejus“ irgi negali buti suprastas kaip neapykantos skatinimas.

  • Anonimas 2018/02/18 12:34

   Visiškas achmedas amunicijos fone, net ir pats paminėjai, kad kurstai neapykantą.

 9. ... 2018/02/18 10:51

  Dauguma išsiskirstė net nesulaukę koncerto😂 Apie kokius patenkintus čia kalbat? Aplamai ar buvo pritaikyta aikštė masiniam renginiui? Viena pusė statybinė tvora ir vienintelis užkištas atviras praėjimas, su vaikais vežimėliuose niekaip nepateksi, tik ant gatvės stovėt… o ką kalbėt apie kažkokį neduok dieve įvykį 100% skerdykla butų, nes ne visi per tas tvoreles sugebėtų perlipt, o praėjimo nėra. Renginiui šioje vietoje NEBUVO pasiruošta. Niekur neskelbtas ir neafišuotas renginys Rotušės aikštėje, jis ką nelegalus buvo? Jokio šventinio fono, net Valstybės himno nesugebėjo sugrot. Kadetų licėjaus mokiniams nesugebėjo net šventinio maršo fono paleist… gal norite ateiti rugsėjo 1-ąją į mokyklos šventę pažiūrėt kaip turi atrodyti ši rikiuotė ir eisena, šiurpuliukai kūnu eina, o čia kas buvo? Kur buvo parodyti paleisti trispalviai balionai?

 10. šviesa 2018/02/18 10:29

  Tiek garsas, tiek meninė progrma visiškai nutolusi nuo Kauno specifikos. O paprastą pastatų nušvietimą vadinti Šviesų festivaliu
  tiesiog juokinga. Reprezentatyvūs pastatai taip turi būti nušviesti kasdien.

 11. Ne antisemitas 2018/02/18 08:33

  Ko norėti? Vien pavardė BERINAS viską pasako. Jam nusišvilpti ant lietuvių laisvės, ant tokios svarbios šventės. Aš nesu nei nacionalistas, nei antisemitas – visiems mums saulė vienodai šviečia. Tik, vat kai kurių …. atstovai mano, kad jie yra išrinktieji ir, kad tik juos vienus kažkas labai skriaudžia. Nesiginčyju – neduok, Dieve, holokaustą ir pan. dalykus patirti. Bet yra, kaip yra. O gal p. Berinas ir Co per daug ant senųjų Hiperbolės laurų užmigo? O tai nieko dabar ir nebegali sukurti tik senais gerais gabalais ir tebegyvena…

 12. Anonimas 2018/02/17 23:12

  LABAI SMAGU KAUNE BUVO SVESTI GRAZI SVENTE

 13. garsas 2018/02/17 22:18

  Gerai, kad stovejome prie scenos ir ekrano, ten garsas ir matymas buvo geras, bet kai nuejome prie muziejaus tvoreles ir iejimo – zmonems isvis nieko nebuvo girdeti; ir dar, su visa pagarba merui, noretume girdeti sklandesni keliu sakinuku sveikinima. Sveikiname visus su Lietuvos simtmeciu.

 14. Julija kultūros darbuotoja 2018/02/17 21:57

  Ar neatrodo Kauno merui, kad Kultūros skyriui, pagaliau turi ateiti galas su tokiais, taip dažnai besikartojančiais atlikėjais (Hanza dienos,kur atlikėjai kartojasi, tas pats Berinas ir t.t.), ta pati koncertus organizuojanti firma, oi, kiek ten slepiasi įdomių dalykų,vieną veikėją, Didžiąją sąmatų kūrėją, ačiū dievui, išmetė, po garsiosios eglutės, bet niekas nepakito, nes ji ir toliau ,,užsakinėja“ šitai koncertinei firmai grupes, o jau sumos ir sąmatos!!!! Dieve dieve, kaip kažkas užlipo ant Kauno kultūros pinigų maišo. Gal jau nukrapštys juos kas nuo ten?!!! Mieste yra tiek daug kūrybingų žmonių, kurie MOKA daryti puikius renginius, o mes vis ,,perkam“… kur 60, kur 500 gabalų, ką čia mums reiškia, kažkokie pseudo personažai, scenarijai… siaubas ir tiek. Kiekvieną darbą turi atlikti specialistai. Turime Tautos namus, ten, žmonės dirba nuo seniai, tikri profesionalai, tai jais nepasitikime? Perkam😊😊😊Atsipeikėkim!

  • Kultūra 2018/02/18 04:35

   Visiškai sutinku su šiuo komentaru.

   • Kultūra 2018/02/18 04:41

    Ir Kaune, matyt, vietinių grupių, atlikėjų, šiaip dainuojančių nėra. Neranda. Kabutėse. Gaila aikštėje jau 14:30 val. nieko nevyko. O atėjus su vaikais norėjosi kažkokio veiksmo.

 15. Anonimas 2018/02/17 21:49

  Nice. 😂

Komentuoti

*

Naujausios žinios

Darbininkai vėl kyla į šturmą: kada išmuš „Respublikos“ paskutinioji?

Neprisišaukęs ugniagesių degančiam miškui gesinti, iniciatyvos ėmėsi lakūnas

Praneša skaitytojai: kelio atkarpa Šilainiuose „bado“ akis ir gadina automobilius

Kviečia registruotis popiežiaus savanoriais Kaune, vietos sparčiai tirpsta

Kaunas švenčia: „Žalgiris“ kartu su J. Valančiūnu traukė pergalės dainas

Ar kreditorius gali užginčyti vedybinę sutartį?

Medžioklės parodoje – Lietuvos istorija ir pusantro tūkstančio trofėjų

Jubiliejinis titulas – „Žalgiris“ dvidešimtąjį kartą tapo LKL čempionais (foto)

Laukiantiems savaitgalio – blogos žinios

Tarp gražiausių kadrų iš Kauno – propagandinio portalo naujienos