Fiksuoja skaitytojai: vandalai išniekino kauniečių pamėgtą vietą

Portalo Kas vyksta Kaune skaitytojų nuotr.
NAUJAUSIOS ŽINIOS

Portalo „Kas vyksta Kaune“ redakciją pasiekė kaunietės žinia apie, pasak jos, naktį gyventojų pamėgtoje vietoje įvykdytą vandalų išpuolį.

„Naktį iš penktadienio į šeštadienį niekadėjai pasityčiojo iš neseniai prie tilto, vedančio į Panemunės parką, įsikūrusios kavinukės. Į šią vietą užsukdavome kiekvieną kartą eidami pro šalį“, – pasakoja skaitytoja.

Moters užfiksuotoje nuotraukoje aiškiai matyti, kaip galima įtarti, savavališkai aprašytas nedidelės kavinukės pastato fasadas. Ant jo vandalai paliko dažų žymes – svastikos ženklus ir užrašą: „Rusai, lauk iš Lietuvos“.

„Matėme, kai šįryt kavinukes savininkai iškvietė policijos pareigūnus ir įregistravo vandališką išpuolį. Taip pat pasielgta ir su tilto, vedančio į Panemunės parką, turėklais. Jie išpaišyti kone vienodu braižu kaip ir pastatas. „Tapytojas“ paliko ir savo „parašą“ – Davinčius“, – sako kaunietė.

Kavinė minėtoje vietoje esą veikdavo kiekvieną savaitės dieną. Čia kauniečiai galėdavo įsigyti įvairių karštųjų gėrimų, šokolado, bulvių traškučių bei kitų užkandžių.  Savininkai, skaitytojos teigimu, vykdė jos renovaciją, o pavasarį ketino viršuje, apžvalgos bokštelyje, įkurti lauko terasą lankytojams.

Policija patvirtino, jog įvykis dėl aerozoliniais dažais išpaišytos kavinės pastato buvo užregistruotas šiandien,  vasario 17 d., 11:51 val. Taip pat pareigūnai sako užfiksavę ir vandalų užrašais suniokotus tilto turėklus. Įvykio aplinkybės aiškinamos, atliekamas tyrimas.

63 KOMENTARAI
Komentuoti

Komentuoti

*

Naujausios žinios

Vasara traukiasi: trankysis perkūnija, Jonines merks lietus

Vyriausybė pritarė, kad Kauno evangelikams reformatams būtų grąžinta bažnyčia

Kauniečiai praneša apie didelį juodų dūmų debesį: tarnybos jau dirba

Airijos prezidentui Kaune įteiktos Vytauto Didžiojo universiteto garbės daktaro regalijos

Kaunas ieško, kas bus eksponuojama „Mokslo saloje“

Verslininkų dėka populiarioje Kauno vietoje jau veikia naujos vaizdo stebėjimo kameros

Bekontaktė automobilių plovykla „H2AUTO” kviečia tapti švariausiais mieste

Seimas linksta didesnių mokesčių link

Žinios uždirbantiems daug: pritarta „Sodros“ luboms

Š.Jasikevičiui suteiktas Kauno garbės piliečio vardas: labai didžiuojuosi būdamas kaunietis