Fiksuoja skaitytojai: vandalai išniekino kauniečių pamėgtą vietą

Portalo Kas vyksta Kaune skaitytojų nuotr.
NAUJAUSIOS ŽINIOS

Portalo „Kas vyksta Kaune“ redakciją pasiekė kaunietės žinia apie, pasak jos, naktį gyventojų pamėgtoje vietoje įvykdytą vandalų išpuolį.

„Naktį iš penktadienio į šeštadienį niekadėjai pasityčiojo iš neseniai prie tilto, vedančio į Panemunės parką, įsikūrusios kavinukės. Į šią vietą užsukdavome kiekvieną kartą eidami pro šalį“, – pasakoja skaitytoja.

Moters užfiksuotoje nuotraukoje aiškiai matyti, kaip galima įtarti, savavališkai aprašytas nedidelės kavinukės pastato fasadas. Ant jo vandalai paliko dažų žymes – svastikos ženklus ir užrašą: „Rusai, lauk iš Lietuvos“.

„Matėme, kai šįryt kavinukes savininkai iškvietė policijos pareigūnus ir įregistravo vandališką išpuolį. Taip pat pasielgta ir su tilto, vedančio į Panemunės parką, turėklais. Jie išpaišyti kone vienodu braižu kaip ir pastatas. „Tapytojas“ paliko ir savo „parašą“ – Davinčius“, – sako kaunietė.

Kavinė minėtoje vietoje esą veikdavo kiekvieną savaitės dieną. Čia kauniečiai galėdavo įsigyti įvairių karštųjų gėrimų, šokolado, bulvių traškučių bei kitų užkandžių.  Savininkai, skaitytojos teigimu, vykdė jos renovaciją, o pavasarį ketino viršuje, apžvalgos bokštelyje, įkurti lauko terasą lankytojams.

Policija patvirtino, jog įvykis dėl aerozoliniais dažais išpaišytos kavinės pastato buvo užregistruotas šiandien,  vasario 17 d., 11:51 val. Taip pat pareigūnai sako užfiksavę ir vandalų užrašais suniokotus tilto turėklus. Įvykio aplinkybės aiškinamos, atliekamas tyrimas.

63 KOMENTARAI
Komentuoti

Komentuoti

*

Naujausios žinios

Generolo P. Plechavičiaus kadetų licėjaus vadovui – įtarimai dėl piktnaudžiavimo

Policija ieško antradienio rytą dingusio kauniečio

Kaunas švenčia Vydūno 150-ąias gimimo metines: atidengtas paminklas

Patys to nežinodami kauniečiai drauge atšventė A. Kupčinsko gimtadienį

Patarimai planuojantiems imti paskolą - ką derėtų žinoti?

Į išgėrusių vairuotojų automobilius kelią skinasi nauji prietaisai - pritarė Vyriausybė

Iškilus sunkumams dėl baseino Nemuno saloje, Kaunas turi tris pasirinkimus

Pagaliau iškuoptas vieša išviete tapęs Kalniečių parkas

Sukritikavo V. Matijošaičio savybę: vicemeras problemos nemato

Įspėja apie galimą apgaulę perkant dūmų detektorius