5 originalios „paskutinės minutės“ idėjos Valentino dienos proga

Organizatorių nuotr.
NAUJAUSIOS ŽINIOS

Vasario 14-ąją švenčiama Valentino diena kasmet būna pilna meilės ir šypsenų. Ir nesvarbu, kad už lango žiema, – visiems mylintiems pasidaro šiek tiek šilčiau. Vis dėlto kaip ir prieš kiekvieną šventę, taip ir pasitinkant Meilės dieną dažnas susiduria su problema: kokią dovaną įteikti mylimajam?Gėlėmis, saldainiais ar dar viena kojinių pora antros pusės, ko gero, nebenustebinsite. Todėl renkantiems dovanas paskutinę minutę pravers kelios originalesnės idėjos.

Specialistų teigimu, daugiausia Valentino dienai pažymėti skirtų dovanų nuperkama pačios šventės dieną, artėjant vakarui. Vadinasi, daugelis įsimylėjėlių dovanos antrai pusei išties ieško paskutinę akimirką.

„Kadangi į parduotuves įsimylėjėliai dažniausiai atskuba vakarop, tai ir dovaną antrai pusei stengiasi išrinkti skubiai. Todėl neretai pristinga idėjų – šluote šluoja širdelės formos saldainius, gėles, brangesnius gėrimus. Vis dėlto spaudžiantis laikas nereiškia, kad sveikinimas mylimam žmogui negali būti originalus – kartais tiesiog reikia pasitelkti fantaziją“, – šypsosi prekybos tinklo „Maxima“ komercijos vadovė Vilma Drulienė.

Kelios originalių dovanų idėjos:

1. Knygų romantika

Nors iš pirmo žvilgsnio gali pasirodyti, kad tokia dovana labiau patiks moteriai, ji neabejotinai nustebins ir vyriškos lyties literatūros mėgėją. Įteikite mylimam žmogui knygą, o kad dovana taptų dar brangesnė, knygoje pažymėkite, kurios eilės jums primena mylimąjį – skirkite jam prasmingus žodžius.

2. Smagus laikas dviese

Nėra geresnės dovanos nei laikas kartu, o kai šis leidžiamas ypač smagiai – skambant juokui ir su lašeliu azarto, laimingas jausis kiekvienas. Dovanokite mylimam žmogui smagias akimirkas kartu: skirkite Meilės dienos vakarą smagiam stalo žaidimui. Žaidžiant drauge praleistas laikas neabejotinai bus persmelktas geros nuotaikos, o teisingai parinktas žaidimas net padės dar geriau pažinti vienas kitą. Na, o jei nemėgstate žaisti, pažvelkite į idėją atvirai: galbūt vietoje stalo žaidimo puikiai tiks sudėtinga dėlionė?

3. Skani romantika

Ko gero, pasakymą, kad kelias į širdį yra per skrandį, žino visi. Taigi drąsiai ženkite šiuo ne vieno pramintu keliu – padovanokite mylimam žmogui skanų, romantišką desertą žvakių šviesoje! Pagalvokite, kokį desertą labiausiai mėgsta jūsų antroji pusė, pasirūpinkite reikiamais maisto produktais, mėgstamu gėrimu ir atsiraitokite rankoves. Dar geriau – gaminkite kartu su mylimu žmogumi: juk svarbiausia – drauge praleistos akimirkos.

4. Rytinė svajonė

Kaip prasideda jūsų rytas? Tikėtina, kad dažniausiai pabundate suskambus žadintuvui, tada skubate, lekiate, galbūt net bandote pasivyti dar nenudirbtus darbus… Padovanokite mylimam žmogui kitokį, neįprastą rytą – ramų, jaukų, romantišką. Atsikelkite anksčiau, paruoškite mylimajam pusryčius ir, svarbiausia, pasirūpinkite kavos puodeliu. Būtent šis gali tapti priemone romantiškai žinutei pranešti: ant kavos putos galite užrašyti mylimam žmogui skirtus žodžius ar nupiešti širdelę, ir taip priminti apie savo jausmus. Žinoma, apie tokią Valentino dienos dovaną reikėtų pagalvoti iš anksto. Tačiau jausmingas kavos puodelis nudžiugins net ir įdienojus.

5. Jautrūs žodžiai amžiams

Kaip dažnai savo mylimam žmogui primenate, kad mylite? Kokius žodžius jam norite skirti, tačiau ligšiol jų neištarėte? Išdėstykite savo mintis taip, kad antra pusė jų nepamirštų amžiams: jums patinkantį, o gal net kažką reiškiantį vaizdą atspausdinkite ir įrėminkite, o tiesiai ant rėmelio užrašykite savo meilę. Toks meilės kupinas paveikslas su jautriomis mintimis neabejotinai papuoš namų sieną ar darbo stalą. Ir pakaks vien dirstelti, kad širdį užplūstų šiluma. O atėjus norui vėl nustebinti antrąją pusę reikės pakeisti tik užrašą.

0 KOMENTARŲ
Komentuoti

Komentuoti

*

Naujausios žinios

Kitą savaitę – tropinė temperatūra: Lietuvoje bus karščiau nei Turkijos kurortuose

Iš Palangos vasaros sezono atidarymo namo skubantys kauniečiai stringa spūstyse

Vasarą kviečia praleisti su knygomis: lankomiausiuose paplūdimiuose – skaityklos po atviru dangumi

E. Riabko puikiai startavo Pasaulio F2 vandens formulių čempionate

Informuoja kauniečiai: miesto centre, judrioje gatvėje atsivėrė duobė

Nelaimė Kauno apskrityje: Kaišiadorių rajone rasta sužalota moteris

Ateinančios savaitės orai: lietus šalies link neskubės

Tausojantis vartojimas: patarimai kaip sumažinti maisto atliekų kiekius namuose

Sukėlė gelbėtojus ant kojų: neblaivi mergina nuplaukė į Kauno marių vidurį

Drąsus kauniečių žingsnis: „supiršo“ dvi nepažįstamas tos pačios lyties atstoves