Kai kuriuos Kauno rajono gyventojus taksi veš nemokamai

Asociatyvi / R.Tenio nuotr.
NAUJAUSIOS ŽINIOS

Kauno rajono savivaldybės meras Valerijus Makūnas antradienį susitiko su bendrovės „Smart Taxi“ direktoriumi Nikolajumi Gurskiu – vyrai aptarė bendradarbiavimo sąlygas. Įmonė ketina talkinti rajono savivaldybei sprendžiant opias pavėžėjimo problemas.

„Smart Taxi“ socialinės atsakomybės pagrindais žada teikti nemokamas pavėžėjimo paslaugas vienišiems seneliams, globos įstaigų vaikams, tamsiu paros metu pas gyventojus vykstantiems socialiniams darbuotojams. „Neturime jokių tikslų gauti mokesčių lengvatų ar kaip nors reklamuotis – tai socialinis projektas“, – pabrėžė N. Gurskis.

Administracijos direktoriaus pavaduotoja Angelė Ščiukauskienė tvirtino, kad tokių paslaugų gyventojams labai reikia. „Smart Taxi“ sistemoje bus sukurtas Kauno rajono savivaldybės profilis, kuriame bus fiksuojamas paslaugų poreikis, nuvažiuoti maršrutai, kita informacija.

Savivaldybės vadovai pažadėjo, kad nemokamomis paslaugomis nebus piktnaudžiaujama – abi pusės susitars dėl tam tikro nuvažiuotų kilometrų skaičiaus per mėnesį.

„Smart Taxi“ yra įsigijusį hibridinių automobilių su kompiuterine įranga ir diegia aukštos klasės aptarnavimo standartus. „Kita mūsų idėja – populiarinti premium klasės vairuotojo darbą, todėl galėtume vesti švietėjiškus užsiėmimus vaikų darželiuose, mokyklose“, – kalbėjo N. Gurskis.

Kauno rajono savivaldybės mero patarėjas Edmundas Mališauskas „Kas vyksta Kaune“ patikslino, kad rajono savivaldybė atrinks žmones, kurie šia paslauga galės naudotis ir užsakymai vyks būtent per savivaldybę, ne individualiai, tad piktnaudžiavimo galimybė juolab eliminuojama.

„Pirmiausia, bus išsiaiškinamas poreikis – tarkime, senam žmogui reikia nuvažiuoti į parduotuvę, jis gyvena vienas. Tada programėlėje savivaldybės Socialinės paramos skyriaus darbuotojai nurodys asmens adresą, pateiks prašymą nuvežti senelį apsipirkti ir atgal, o „Smart Taxi“ suteiks paslaugą. Arba globos namų vaikus prireiks pavežti į ekskursiją“, – hipotetines situacijas čia pat modeliavo E. Mališauskas.

Anot mero patarėjo, nebus taip, kad visus vežios, bendrovė padės tik kai tikrai reikia. Be kita ko, savivaldybė turi ir savo automobilius, bet esamų transportavimo pajėgumų nepakanka.

„Gerai, kad pati bendrovė pasisiūlė kartas nuo karto pavežti rajono gyventojus. Sakė, nereikia reklamos nei lengvatų – tiesiog dirba šitoje zonoje ir nori prisidėti. Tai – dalinė pagalba. Savivaldybė atrinks tuos, kuriems labiausiai reikia ir tokiais pagrindais bus bendraujama su įmone“, – aiškino E. Mališauskas.

10 KOMENTARŲ
Komentuoti

Komentuoti

*

Naujausios žinios

Masinė aplinkos tvarkymo akcija mieste kauniečiams pasėjo abejonių

Avarija Karaliaus Mindaugo prospekte: į ligoninę išvežtas motociklo vairuotojas

Patarimai, kaip iškepti skaniausius šašlykus: trys originalūs receptai

D. Grybauskaitę pasiekė laiškas nuo popiežiaus

Prasideda lydekų žvejybos sezonas: įvardijo privalomas sąlygas

Nuo miesto nutolusiai gimnazijai rekonstruoti - daugiau kaip 2,5 mln. eurų

Nemuno saloje po pertraukos vėl pražydo sakuros

Vyrų stilius: nevengia būti ryškesni tiek šventėse, tiek laisvalaikiu

Prasideda švarinimosi akcija: iš šiukšlių išsivaduos daugelis Kauno vietų

Eurolygos kovos tęsiasi: aikštelės šeimininkai išlygino serijos rezultatą