Elektros sutrikimai Dainavoje – stojo troleibusai ir neveikė šviesoforai

Spūstis Kovo 11-osios gatvėje / „Facebook“ grupės „Kur stovi policija Kaune“ nuotr.
NAUJAUSIOS ŽINIOS

Antradienio pavakarę didelė dalis miesto liko be elektros – aukštos įtampos linijos gedimas privertė stoti viešąjį transportą ir užgesti šviesoforus. Gedimas paveikė ne tik gatves, bet ir Kauno gyventojus – „Energijos skirstymo operatoriaus“ (ESO) interaktyvaus žemėlapio duomenimis, elektros galėjo netekti apie 5000 vartotojų.

„Kas vyksta Kaune“ susisiekus su eismo reguliavimo įrenginius eksploatuojančios įmonės „Kauno gatvių apšvietimas“ budinčiu darbuotoju, šis informavo, kad įvyko didelis gedimas elektros tinkluose – su juo tvarkosi ESO.

„Kauno gatvių apšvietimo“ darbuotojo žiniomis, neveikia Kovo 11-osios gatvės ir Savanorių prospekto bei Kovo 11-osios ir Partizanų gatvių šviesoforai – taip įmonei pranešė Bendrasis pagalbos centras. Elektros neturi ir gyventojai, kurie, kaip sakė vyras, atakuoja įmonės telefonus.

ESO gedimų registravimo centro darbuotoja tikslaus elektrą praradusių vartotojų skaičiaus įvardyti negalėjo, tačiau ESO internetiniame portale pateikiamais duomenimis, jų gali būti apie 5000.

Pašnekovės teigimu, gedimas nustatytas visa neseniai 10 kV įtampos linijoje – vyksta jos taisymo darbai. Darbuotojai sukasi kaip įmanydami, tačiau, anot ESO konsultantės, kadangi elektros tiekimo trasa pakankamai ilga, tai gali užtrukti iki kelių valandų. ESO interaktyviame gedimų žemėlapyje nurodoma, kad elektros energijos tiekimą planuojama atnaujinti 18.30 val.

„Kauno autobusų“ atstovė Ramunė Tarandė pranešė, kad troleibusai apie pusvalandį stovėjo Partizanų gatvėje, V. Krėvės prospekte, Mituvos, Pakraščio gatvėse, dalyje Savanorių prospekto. Elektrinių viešojo transporto priemonių eismas buvo atnaujintas apie 17 val.

12 KOMENTARŲ
Komentuoti

Komentuoti

*

Naujausios žinios

Krizė Kauno tardymo izoliatoriuje - nerimauja, kad teks badauti

Generalinė prokuratūra: N. Venckienės ekstradicija gali trukti ne vienerius metus

Laisvės alėjos rekonstrukciją stabdo iš konkurso pašalinta įmonė

JAV suimta N. Venckienė - grąžins į Lietuvą

Iškilo grėsmė asmens duomenims: sukčiai apsimeta „Regitros“ darbuotojais

Vaistų davimu darželinukui kaltinama auklėtoja neigia savo kaltę

Legendinė Senamiesčio kavinė atšventė 25-metį: kad čia užeitų, net apsimesdavo užsieniečiais

Spręs dėl nemokamo važiavimo Kauno viešuoju transportu per valstybines šventes

Skaitytojai šaukiasi pagalbos: Šilainiuose apgadintas automobilis - vairuotojas pasišalino (vaizdo įrašas)

Ar gresia atsakomybė, jei nenurodysiu policijos pareigūnui, kas vairavo automobilį pažeidimo metu?