Elektros sutrikimai Dainavoje – stojo troleibusai ir neveikė šviesoforai

Spūstis Kovo 11-osios gatvėje / „Facebook“ grupės „Kur stovi policija Kaune“ nuotr.
NAUJAUSIOS ŽINIOS

Antradienio pavakarę didelė dalis miesto liko be elektros – aukštos įtampos linijos gedimas privertė stoti viešąjį transportą ir užgesti šviesoforus. Gedimas paveikė ne tik gatves, bet ir Kauno gyventojus – „Energijos skirstymo operatoriaus“ (ESO) interaktyvaus žemėlapio duomenimis, elektros galėjo netekti apie 5000 vartotojų.

„Kas vyksta Kaune“ susisiekus su eismo reguliavimo įrenginius eksploatuojančios įmonės „Kauno gatvių apšvietimas“ budinčiu darbuotoju, šis informavo, kad įvyko didelis gedimas elektros tinkluose – su juo tvarkosi ESO.

„Kauno gatvių apšvietimo“ darbuotojo žiniomis, neveikia Kovo 11-osios gatvės ir Savanorių prospekto bei Kovo 11-osios ir Partizanų gatvių šviesoforai – taip įmonei pranešė Bendrasis pagalbos centras. Elektros neturi ir gyventojai, kurie, kaip sakė vyras, atakuoja įmonės telefonus.

ESO gedimų registravimo centro darbuotoja tikslaus elektrą praradusių vartotojų skaičiaus įvardyti negalėjo, tačiau ESO internetiniame portale pateikiamais duomenimis, jų gali būti apie 5000.

Pašnekovės teigimu, gedimas nustatytas visa neseniai 10 kV įtampos linijoje – vyksta jos taisymo darbai. Darbuotojai sukasi kaip įmanydami, tačiau, anot ESO konsultantės, kadangi elektros tiekimo trasa pakankamai ilga, tai gali užtrukti iki kelių valandų. ESO interaktyviame gedimų žemėlapyje nurodoma, kad elektros energijos tiekimą planuojama atnaujinti 18.30 val.

„Kauno autobusų“ atstovė Ramunė Tarandė pranešė, kad troleibusai apie pusvalandį stovėjo Partizanų gatvėje, V. Krėvės prospekte, Mituvos, Pakraščio gatvėse, dalyje Savanorių prospekto. Elektrinių viešojo transporto priemonių eismas buvo atnaujintas apie 17 val.

12 KOMENTARŲ
Komentuoti

Komentuoti

*

Naujausios žinios

Kauno rajonas žaliuoja: šalia Sergeičikų pasodintas Rotary parkas

Nemaloni staigmena abiturientams: gerokai šoktelėjo populiariausių studijų kainos

Vandens formulės pilotas E. Riabko Pasaulio čempionate išlieka tarp lyderių

„Ryanair“ vadovybė pratrūko: reikalauja oro uostus keisti alkoholio pardavimo tvarką

Į Kauno gyvenimą įsilieja Nyderlandų IT milžinė: siūlo šimtus darbo vietų

Policija ir artimieji nežinioje: kaunietis išėjo ir negrįžo

Miestiečių dėmesį patraukė netikėtas reginys

Baisiausia Kauno gatvė netrukus taps svarbia miesto transporto jungtimi

Po nelaimės funikulieriuje Kauno merui pristatė veiksmus: planuoja diegti alkobloką

Milijoninį stadiono atnaujinimo konkursą Kaune pralaimėjusi sostinės įmonė pasiduoti neketina