#V100 Valstybės atkūrimo šimtmečiui pasidabino Kauno viešasis transportas

„Kauno autobusų“ nuotr.
NAUJAUSIOS ŽINIOS

Šiandien į miesto gatves išvažiavo visi šešiolika autobusų ir troleibusų, papuoštų istorinėmis miesto nuotraukomis, iliustruojančiomis ypatingus viešojo transporto bei paties miesto istorinius pokyčius ir momentus.

„Tai nedidelė mūsų dovana atkurtajai Lietuvai – tokiu būdu su kauniečiais ir miesto svečiais norime pasidalinti istorinėmis akimirkomis ir pasiųsti žinutę, kad branginame ir vertiname tai, kas buvo sukurta per istorinį šimtmetį“, – sako UAB „Kauno autobusai“ generalinis direktorius Mindaugas Grigelis.

Anot jo, istorija ne tik įpareigoja, bet ir įkvepia naujiems pokyčiams, tad ir toliau bus dedamos visos pastangos, kad miesto viešasis transportas patenkintų keleivių lūkesčius, būtų patogus, modernus, greitas ir patrauklus miestiečiams.

Penkis troleibusus ir vienuolika autobusų puošia įvairių šimtmečio laikotarpių dvasią atspindinčios nuotraukos. Čia ir autobusas, važiuojantis pro Steigiamojo Seimo rūmus Gimnazijos gatvėje, kur dirbo pirmasis Lietuvos Respublikos parlamentas, ir autobusas, Laisvės alėjoje lenkiantis konkę (arklinis tramvajus) – pirmąją viešojo transporto priemonę, suteikusią Kaunui europietiško miesto vaizdą.

Taip pat ant keleivinių mašinų – konkės ir autobusai, laukiantys keleivių prie Kauno geležinkelio stoties, autobusas Rotušės aikštėje, važiuojantis vienu populiariausių miesto maršrutų „Rotušė–Panemunė“, pirmieji Kauno autobusų kėbulų gamykloje pagaminti autobusai „KAG“ ir kiti istoriniai atvaizdai.

51 KOMENTARAS
Komentuoti

Komentuoti

*

Naujausios žinios

Lėktuvo avarija prie Akademijos miestelio: į ligoninę išvežtas užsienietis

Kaunietė A. Jagelavičiūtė su vyru pakrikštijo savo sūnų

Nesibaigianti kova su Sosnovskio barščiais: Kaunas rikiuojasi prie lyderių

Nesėkmingas iškvietimas: Aleksote avariją sukėlė policijos ekipažas

Lietuviai šluoja automobilius JAV: baiminasi, kad kainos gali šokti aukštyn

K. Kemzūros prognozė „Žalgirio“ sirgaliams nepatiks: tiesiog sporte taip yra

Kauniečiai niršta: visą karštą šeštadienį teko praleisti be vandens

Vestuves Kaune atšokusi dainininkė Vasha parduoda suknelę: teks gerokai patuštinti piniginę

Degalinėje užsiliepsnojus kemperiui, smarkiai nukentėjo du žmonės (papildyta)

Lenktynėse Palangoje - gausi Matijošaičių šeima: žinomam tėčiui teko keisti gyvenimo būdą