Nuo pareigūnų sprukęs girtas vairuotojas stabdytas „ežiu“ (vaizdo įrašas)

NAUJAUSIOS ŽINIOS

Vėlų sekmadienio vakarą, apie 23.10 val., Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato (VPK) budėtojai sulaukė gyventojų pranešimo, kad Kėdainiuose, P. Lukšio gatvėje, neblaivus jaunuolis automobiliu „VW Passat“ išvažiavo nežinoma kryptimi. Kelias valandas trukusios jaunuolio paieškos pareigūnus nuvedė į Novočėbės kaimą.

Į pirminį pranešimą nedelsiant reagavę pareigūnai, ieškodami neblaivaus vairuotojo, už 20 min. sulaukė naujos informacijos – Krakių seniūnijoje automobilį „Seat Leon“ kliudė automobilis „VW Passat“, kuris iš įvykio vietos iškart pasišalino.

Pareigūnams nuvykus į eismo įvykio vietą minėtu adresu, pasitikęs „Seat Leon“ vairuotojas (gim. 1990 m.) paaiškino, jog jam važiuojant keliu Betygala-Ilgižiai-Krakės-Bokštai, link Krakių, jį bandė lenkti automobilis „VW Passat“, tačiau užbaigdamas manevrą kliudė vairuojamą automobilį, jį apgadino ir nesustojęs nuvažiavo toliau.

Apie 1.40 val. pareigūnai, pastebėję minėtą „VW Passat“ automobilį, nedelsiant ėmė jį stabdyti, tačiau vairuotojas nepakluso teisėtam pareigūnų reikalavimui ir nestojo. Panaudojus specialią priemonę „ežį“, Kėdainių rajone esančiame Novočėbės kaime automobilis galiausiai buvo sustabdytas ir sulaikytas 19-metis jo vairuotojas.

Alkoholio matuokliu vyrui nustatytas sunkus girtumo laipsnis – 2,59 prom. Jaunuolis vairuoti negalėjo ne tik todėl, jog buvo neblaivus, bet ir todėl, jog neturi teisės vairuoti transporto priemones.

Dėl šio įvykio Kauno apskrities vyriausiame policijos komisariate pradėtas ikiteisminis tyrimas pagal Lietuvos Respublikos baudžiamojo kodekso 281 str. 7 d. Vyrui gresia bauda arba areštas, arba laisvės atėmimas iki vienerių metų.

22 KOMENTARAI
Komentuoti

Komentuoti

*

Naujausios žinios

Ledo ritulio čempionatas: lietuviai nušlavė dar vienus varžovus (foto)

Statybų Kauno rajone iššūkiai: neapdairus planavimas ir darželių trūkumas

Š. Jasikevičius – apie Spanoulį, „Olympiakos“ riziką ir žaidimą ant ledo

ChangeMakers‘ON ekspertas meta iššūkį – kas išspręs šią problemą?

Kauno rajonas tiesia bendradarbiavimo tiltus su Gorio apskritimi

Vietoj kaitros prognozuoja šalnas: gamta jau eina iš proto

Didžiausiame pasaulyje dizaino apdovanojimų konkurse kauniečių kavos pakuotė iškovojo auksą

Pasieniečių krata Kaune: tūkstančiai pakelių kontrabandinių cigarečių ir įspūdingos sumos grynųjų

Nedeklaravusių turto ir nuomos lengvatas gaunančių kauniečių laukia bėdos

Kauniečius pasitinka atsinaujinusi biblioteka: papildė naujomis erdvėmis