Nuo pareigūnų sprukęs girtas vairuotojas stabdytas „ežiu“ (vaizdo įrašas)

NAUJAUSIOS ŽINIOS

Vėlų sekmadienio vakarą, apie 23.10 val., Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato (VPK) budėtojai sulaukė gyventojų pranešimo, kad Kėdainiuose, P. Lukšio gatvėje, neblaivus jaunuolis automobiliu „VW Passat“ išvažiavo nežinoma kryptimi. Kelias valandas trukusios jaunuolio paieškos pareigūnus nuvedė į Novočėbės kaimą.

Į pirminį pranešimą nedelsiant reagavę pareigūnai, ieškodami neblaivaus vairuotojo, už 20 min. sulaukė naujos informacijos – Krakių seniūnijoje automobilį „Seat Leon“ kliudė automobilis „VW Passat“, kuris iš įvykio vietos iškart pasišalino.

Pareigūnams nuvykus į eismo įvykio vietą minėtu adresu, pasitikęs „Seat Leon“ vairuotojas (gim. 1990 m.) paaiškino, jog jam važiuojant keliu Betygala-Ilgižiai-Krakės-Bokštai, link Krakių, jį bandė lenkti automobilis „VW Passat“, tačiau užbaigdamas manevrą kliudė vairuojamą automobilį, jį apgadino ir nesustojęs nuvažiavo toliau.

Apie 1.40 val. pareigūnai, pastebėję minėtą „VW Passat“ automobilį, nedelsiant ėmė jį stabdyti, tačiau vairuotojas nepakluso teisėtam pareigūnų reikalavimui ir nestojo. Panaudojus specialią priemonę „ežį“, Kėdainių rajone esančiame Novočėbės kaime automobilis galiausiai buvo sustabdytas ir sulaikytas 19-metis jo vairuotojas.

Alkoholio matuokliu vyrui nustatytas sunkus girtumo laipsnis – 2,59 prom. Jaunuolis vairuoti negalėjo ne tik todėl, jog buvo neblaivus, bet ir todėl, jog neturi teisės vairuoti transporto priemones.

Dėl šio įvykio Kauno apskrities vyriausiame policijos komisariate pradėtas ikiteisminis tyrimas pagal Lietuvos Respublikos baudžiamojo kodekso 281 str. 7 d. Vyrui gresia bauda arba areštas, arba laisvės atėmimas iki vienerių metų.

22 KOMENTARAI
Komentuoti

Komentuoti

*

Naujausios žinios

Krizė Kauno tardymo izoliatoriuje - nerimauja, kad teks badauti

Generalinė prokuratūra: N. Venckienės ekstradicija gali trukti ne vienerius metus

Laisvės alėjos rekonstrukciją stabdo iš konkurso pašalinta įmonė

JAV suimta N. Venckienė - grąžins į Lietuvą

Iškilo grėsmė asmens duomenims: sukčiai apsimeta „Regitros“ darbuotojais

Vaistų davimu darželinukui kaltinama auklėtoja neigia savo kaltę

Legendinė Senamiesčio kavinė atšventė 25-metį: kad čia užeitų, net apsimesdavo užsieniečiais

Spręs dėl nemokamo važiavimo Kauno viešuoju transportu per valstybines šventes

Skaitytojai šaukiasi pagalbos: Šilainiuose apgadintas automobilis - vairuotojas pasišalino (vaizdo įrašas)

Ar gresia atsakomybė, jei nenurodysiu policijos pareigūnui, kas vairavo automobilį pažeidimo metu?