Skaitytojai nepatiko Kauno valdžios sumanymas: tai neturėtų būti realizuota gamtos sąskaita

Asociatyvi / R. Tenio nuotr.
NAUJAUSIOS ŽINIOS

Ketvirtadienį portale „Kas vyksta Kaune“ pasirodžius naujienai apie planuojamą statyti daugiafunkcinį vandens sporto centrą Nemuno saloje, netoli Kauno „Žalgirio“ arenos, miesto valdžios idėja jau spėjo sulaukti kritikos iš gyventojų.

Laišką portalo žurnalistams parašiusi skaitytoja neslėpė pasipiktinimo dėl tokio Kauno miesto savivaldybės atstovų pareiškimo. „Mes, kauniečiai, mieste norime turėti prieigą prie gamtos. Ir mums visai nepatinka idėja apie olimpinio dydžio baseino atsiradimą Nemuno saloje. Didžiąją savo gyvenimo dalį gyvenu visai netoli šios vietos ir Santakos parko, todėl tikrai nenorėčiau, kad ten „išdygtų“ kas nors panašaus. Tikiu, jog žmonių, turinčių tokią pat nuomonę kaip manoji, yra ir daugiau“, – įsitikinusi kaunietė Viktorija.

Pasak jos, tiek Nemuno saloje, tiek Santakos parke kauniečiai mėgsta leisti laiką kartu su šeimomis, draugais, važinėtis dviračiais. O įgyvendinus daugiafunkcinio vandens sporto centro sumanymą sumažėtų erdvė. Ar kada nors Kauno valdžiai buvo aktualu, ko nori šio miesto gyventojai?, – retoriškai klausia moteris.

„Manau, jog tokio pobūdžio objektams tikrai ne vieta nei miesto centro plotuose, nei Kauno senamiestyje.  Turėti baseiną būtų išties smagu. Tik dėl ši idėja neturėtų būti realizuota gamtos sąskaita. Tai – per didelė kaina vien tam, kad žmogus galėtų leisti laiką maudydamasis baseine. Juk ne paslaptis, kad miesto valdžia atranda puikias vietas verslo centrams statyti. Tą pat galėtų padaryti ir vystydami pastarojo projekto idėją. Greta šio baseino ir planuojamo SPA centro neabejotinai tektų įrengti ir didelę aikštelę automobiliams. O tai reiškia – prireiktų dar didesnės erdvės “, – teigė pašnekovė.

Kaunietė Viktorija sakė niekada nesutiksianti su tuo, jog dėl trumpalaikės galimybės žmogui patenkinti savo įgeidžius būtų eikvojami gamtos plotai.

Klausiame kauniečių: o kokia jūsų nuomonė – reikia baseino Nemuno saloje ar ne?

114 KOMENTARŲ
Komentuoti

Komentuoti

*

Tai portalo „Kas vyksta Kaune“ skaitytojų inicijuota tema. Portalo „Kas vyksta Kaune“ redakcija neatsako už autorių mintis ir išsakomas idėjas, tačiau kviečia dalintis ir reikšti savo nuomonę.

Naujausios žinios

Nelaimė Savanorių prospekte - vyras nukrito tarp daugiabučio laiptų

Valdininkams laikas susirūpinti: atsisakyti galima bent trečdalio

Avaringoje Kauno sankryžoje šviesoforo teks palaukti

Ilgakiemyje užsiliepsnojo medienos perdirbimo įmonė (papildyta)

Lietuvoje kūdikio susilaukė rekordiškai jauna mergaitė

Mirė vienas žymiausių filologų Vytautas Ambrazas

Artėjant sezonui – patarimai, kaip išsirinkti tinkamą šiltnamį

Vakarėlyje Šančiuose į atlapus viena kitai kibo dvi merginos

Kauno rašytojai išsirinko Vieno lito literatūrinės premijos laureatą

Konferencija tėvams: kaip įveikti naujosios kartos iššūkius