Skaitytojai nepatiko Kauno valdžios sumanymas: tai neturėtų būti realizuota gamtos sąskaita

Asociatyvi / R. Tenio nuotr.
NAUJAUSIOS ŽINIOS

Ketvirtadienį portale „Kas vyksta Kaune“ pasirodžius naujienai apie planuojamą statyti daugiafunkcinį vandens sporto centrą Nemuno saloje, netoli Kauno „Žalgirio“ arenos, miesto valdžios idėja jau spėjo sulaukti kritikos iš gyventojų.

Laišką portalo žurnalistams parašiusi skaitytoja neslėpė pasipiktinimo dėl tokio Kauno miesto savivaldybės atstovų pareiškimo. „Mes, kauniečiai, mieste norime turėti prieigą prie gamtos. Ir mums visai nepatinka idėja apie olimpinio dydžio baseino atsiradimą Nemuno saloje. Didžiąją savo gyvenimo dalį gyvenu visai netoli šios vietos ir Santakos parko, todėl tikrai nenorėčiau, kad ten „išdygtų“ kas nors panašaus. Tikiu, jog žmonių, turinčių tokią pat nuomonę kaip manoji, yra ir daugiau“, – įsitikinusi kaunietė Viktorija.

Pasak jos, tiek Nemuno saloje, tiek Santakos parke kauniečiai mėgsta leisti laiką kartu su šeimomis, draugais, važinėtis dviračiais. O įgyvendinus daugiafunkcinio vandens sporto centro sumanymą sumažėtų erdvė. Ar kada nors Kauno valdžiai buvo aktualu, ko nori šio miesto gyventojai?, – retoriškai klausia moteris.

„Manau, jog tokio pobūdžio objektams tikrai ne vieta nei miesto centro plotuose, nei Kauno senamiestyje.  Turėti baseiną būtų išties smagu. Tik dėl ši idėja neturėtų būti realizuota gamtos sąskaita. Tai – per didelė kaina vien tam, kad žmogus galėtų leisti laiką maudydamasis baseine. Juk ne paslaptis, kad miesto valdžia atranda puikias vietas verslo centrams statyti. Tą pat galėtų padaryti ir vystydami pastarojo projekto idėją. Greta šio baseino ir planuojamo SPA centro neabejotinai tektų įrengti ir didelę aikštelę automobiliams. O tai reiškia – prireiktų dar didesnės erdvės “, – teigė pašnekovė.

Kaunietė Viktorija sakė niekada nesutiksianti su tuo, jog dėl trumpalaikės galimybės žmogui patenkinti savo įgeidžius būtų eikvojami gamtos plotai.

Klausiame kauniečių: o kokia jūsų nuomonė – reikia baseino Nemuno saloje ar ne?

114 KOMENTARŲ
Komentuoti

Komentuoti

*

Tai portalo „Kas vyksta Kaune“ skaitytojų inicijuota tema. Portalo „Kas vyksta Kaune“ redakcija neatsako už autorių mintis ir išsakomas idėjas, tačiau kviečia dalintis ir reikšti savo nuomonę.

Naujausios žinios

Su 16-mete Kaune pramogavęs turtuolis A. Perezas JAV sėdo už grotų

Į telefonus įlindusiems pėstiesiems ir beatodairiškiems vairuotojams ruošia apynasrį

Nužudymu kaltinamam M. Mažeikai-Asilui sušvelninta kardomoji priemonė

Skirtingi mastai: „Sūduva“ uždirbo daugiau premijų nei „Žalgirio“ krepšininkai

Policija vis dar aiškinasi, kas sužalojo „BMW“ sėdinčios mergaitės koją

Kaune kapitališkai sutvarkytos gatvės vėl išraustos

Reikalinga kauniečių pagalba: ieškomas žmogus už gėrimus nesumokėjo 9,4 tūkst.

Ramučių gyventojai nebeištvėrė: reikalauja griebtis veiksmų nedelsiant arba užsidaryti visai

Tartasi dėl automagistralės rekonstrukcijos ties Kaunu

Kaunas skelbia konkursą: ieško, kas įrengs informacinius ekranus vairuotojams