Kauniečiai apie alkoholio prekeivius: nėra įstatymo, kurio neapeitų lietuvis

Asociatyvi / DELFI nuotr.
NAUJAUSIOS ŽINIOS

Viešojoje erdvėje nerimstant diskusijoms apie nelegalią prekybą alkoholiu, nusprendėme pasiteirauti portalo „Kas vyksta Kaune“ Facebook bendruomenės, ką jie mano apie tokį „verslą“. Kauniečiai pastebėjo, kad to valdininkai turėjo tikėtis.

Skaitytojai komentavo beveik vienbalsiai pastebėdami, jog kiekvieną įstatymą lengva apeiti ir situacija su alkoholio pardavimu – ne išimtis. „Prekiauti alkoholiu dabar apsimoka labiau nei užsiimti narkotinių medžiagų prekyba. Užsidirbti galima daugiau, o baudos – mažesnės,“ – komentavo Žilvinas.

„Naivu tikėtis, kad apribojus prekybą, visi ims ir mes gerti. Čia nebent „seimūnai“ gali būti tokie naivuoliai. Kaip dieną buvo aišku, kad suklestės pogrindinė prekyba alkoholiu,uždegė žalią šviesą patys seimo nariai. Tai jų statistika apie mažėjantį alkoholio vartojimą iš piršto laužta, o visų bobyčių ir paslaugėlių neišgaudys. Baudą sumokėt bus pigiau ir naudingiau prekiaujant iš po stalo. Nėra įstatymo, kurio neapeitų lietuvis,“ – detaliai poziciją išdėstė portalo skaitytoja Inga.

Kitas skaitytojas pastebi, jog valdžios sprendimai nėra teisinga reakcija į situaciją Lietuvoje. „Kokie įstatymai, tokia ir reakcija į juos. Jei šie nauji įstatymai būtų verti pagarbos, piliečiai juos gerbtų.“

„Reikėjo pradėti draudimą nuo bambalinio stipraus alaus ir plastikiniuose buteliuose išpilstyto vyno „Monikutė“ ir panašiai,“ – pastebėjo skaitytoja Neringa.

Diskusijas praėjusią savaitę itin pakurstė istorija, kai Alytaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato pareigūnai sulaikė nelegaliai alkoholiu socialiniame tinkle prekiavusį 25-erių metų alytiškį.

49 KOMENTARAI
Komentuoti

Komentuoti

*

Naujausios žinios

Kitą savaitę – tropinė temperatūra: Lietuvoje bus karščiau nei Turkijos kurortuose

Iš Palangos vasaros sezono atidarymo namo skubantys kauniečiai stringa spūstyse

Vasarą kviečia praleisti su knygomis: lankomiausiuose paplūdimiuose – skaityklos po atviru dangumi

E. Riabko puikiai startavo Pasaulio F2 vandens formulių čempionate

Informuoja kauniečiai: miesto centre, judrioje gatvėje atsivėrė duobė

Nelaimė Kauno apskrityje: Kaišiadorių rajone rasta sužalota moteris

Ateinančios savaitės orai: lietus šalies link neskubės

Tausojantis vartojimas: patarimai kaip sumažinti maisto atliekų kiekius namuose

Sukėlė gelbėtojus ant kojų: neblaivi mergina nuplaukė į Kauno marių vidurį

Drąsus kauniečių žingsnis: „supiršo“ dvi nepažįstamas tos pačios lyties atstoves