Kas vyksta Kaune vasario 9-11 dienomis? (Renginių kalendorius)

Kas vyksta Kaune nuotr.
NAUJAUSIOS ŽINIOS

Žiemai vos spėjus parodyti savo nagus, kauniečiai jau pasiruošę ją išvaryti – būtent tokiomis nuotaikomis alsuos visas savaitgalis, kuriame tikrai netruks blynų ir kitų artėjančių užgavėnių atributų. Tačiau panašu, kad kurį laiką žiemos išvyti dar nepavyks – savaitgalį laikysis saulėti, bet šalti orai. Detalią orų prognozę galite rasti čia.

Eurolyga: „Žalgiris“– „Khimki“

Dar viena Kauno komandai labai svarbi „Eurolygos“ dvikova. Žiūrovams ir toliau mušant lankomumo rekordus ir dar savaitės pradžioje išpardavus visus bilietus į penktadienio vakarą vyksiančias rungtynes, žalgiriečiai kviečia palaikyti juos ir prie televizijos ekranų. Rungtynes taip pat bus galima stebėti įvairiuose baruose, kavinėse.

Paplūdimio tinklinio varžybos

Norėdamas išjudinti į darbų sūkurį pasinėrusius kauniečius, Kauno miesto savivaldybės visuomenės sveikatos biuras jau ketvirtus metus iš eilės organizuoja nemokamą paplūdimio tinklinio 3×3 turnyrą ir kviečia jame dalyvauti visus Kauno miesto darbo kolektyvus. Nugalėtojų laukia įvairūs prizai, dėl kurių tikrai verta pasistengti. Renginys nemokamas.

Užgavėnės Rumšiškėse

„Žiema nusibodai! Štiš! Greit pavasaris prašvis!“ – štai toks šių metų Lietuvos liaudies buities muziejaus Užgavėnių šūkis. Šiais neeiliniais Lietuvai metais, minint valstybės Atkūrimo šimtmetį, Užgavėnių sostinėje – Rumšiškėse – organizatoriai parengė daugybę akcijų ir atrakcijų mažiems ir dideliems, jauniems ir nelabai jauniems. Daugiau informacijos apie renginį galite rasti čia. Šventė mokama.

Jaunimo susitikimų diena

Pakalbėti apie tai, kas svarbu. Apie tai, kas vakarais vis sugrįžta tuo neduodančiu užmigti klausimu. Apie tai, kas labiausiai džiugina ir skaudžiausiai liūdina. Ne apie tai, kaip atrodom, kiek gavom iš matematikos kontrolinio ar ką studijuojam ir kiek paskui dirbdami mėnesio gale rasim savo banko sąskaitoje – štai, ką šį šeštadienį 13-30 metų jaunus žmones kviečia veikti Kauno arkivyskupija. Visą dieną truksiančiame užsiėmime organizuojamos įvairiausios diskusijos, žaidimai, protmūšiai, laukia ir muzikiniai svečiai. Renginiui taikoma simbolinė kaina.

Užgavėnės Retro muziejuje

Kauno istorinės technikos muziejus kviečia kartu pasitikti artėjančią žiemos išvarymo šventę – organizatoriai sufleruoja, jog tai bus puiki repeticija prieš tikrąsias užgavėnės. Šeštadienį muziejus kvies susipažinti su istorinės technikos ekspozicija, pasivažinėti retro rogėmis bei retro automobiliais. Taip pat organizatoriai pastebi, jog netruks ir blynų. Renginys nemokamas.

Užgavėnės Lampėdžiuose

Sekmadienio popietę užgavėnes atšvęsti kvies ir Lampėdžių bendruomenės centras bei Vilijampolės seniūnija. Susirinkusiuosius linksmins folkloro ansamblis „Liktužė“, vks liaudies žaidimai ir kaukių varžytuvės. Žinoma, tradiciškai lauks šokiai, blynai ir Morės deginimas. Dalyvavimas nemokamas.

Užgavėnės VDU Botanikos sode

Sekmadienį, nuo 14 val. šalia Aukštosios Fredos dvaro rūmų užvirs tikros užgavėniškos linksmybės: žygiuos persirengėlių paradas, vilios Užgavėnių mugė, garuos karšta VDU Botanikos sodo žolelių arbata. Aidės dainos, šokiai ir žaidimai, vyks gražiausių kaukių rinkimai ir apdovanojimai, Lašininio ir Kanapinio mūšis.Visus linksmins Vytauto Didžiojo universiteto folkloro ansamblis „Linago“. Renginys nemokamas.

Tai – tik maža dalis savaitgalio renginių. Jeigu apžvalgoje neradote jokio dėmesį prikaustančio renginio, nenusiminkite – daug daugiau veiklos galite rasti renginių kalendoriuje, paspaudę čia.

4 KOMENTARAI
Komentuoti

Komentuoti

*

Naujausios žinios

Krizė Kauno tardymo izoliatoriuje - nerimauja, kad teks badauti

Generalinė prokuratūra: N. Venckienės ekstradicija gali trukti ne vienerius metus

Laisvės alėjos rekonstrukciją stabdo iš konkurso pašalinta įmonė

JAV suimta N. Venckienė - grąžins į Lietuvą

Iškilo grėsmė asmens duomenims: sukčiai apsimeta „Regitros“ darbuotojais

Vaistų davimu darželinukui kaltinama auklėtoja neigia savo kaltę

Legendinė Senamiesčio kavinė atšventė 25-metį: kad čia užeitų, net apsimesdavo užsieniečiais

Spręs dėl nemokamo važiavimo Kauno viešuoju transportu per valstybines šventes

Skaitytojai šaukiasi pagalbos: Šilainiuose apgadintas automobilis - vairuotojas pasišalino (vaizdo įrašas)

Ar gresia atsakomybė, jei nenurodysiu policijos pareigūnui, kas vairavo automobilį pažeidimo metu?