Į ligoninę išgabenta A. Adamkienė (papildyta)

Asociatyvi / DELFI nuotr.
NAUJAUSIOS ŽINIOS

Prezidento Valdo Adamkaus žmona 90 m. Alma nuo penktadienio gydoma Vilniaus universiteto ligoninės Santariškių klinikose.

„Ją išvežė. Nežinau, kas nutiko, penktadienio rytą pabudau ir ją radau, galima daiktas, nualpusią. Sukėliau ant kojų visus, ji iki šiol ligoninėje, kiek žinau, dabar ją apžiūri medikų konsiliumas, jie man po 13 val. paskambins, nuspręs, kokia būklė ir ką daryti toliau“, – DELFI pirmadienį sakė prezidentas V. Adamkus.

Jis nesiryžo spėlioti, kas galėjo nutikti sutuoktinei.

V. Adamkus sakė, kad penktadienio rytą paskambino greitajai ir asmeniniam gydytojui, kurie greitai atvyko ir nedelsdami Almą išgabeno į Santariškes.

Papildyta A. Adamkienės gydytojos komentaru:

Kadenciją baigusio prezidento Valdo Adamkaus žmona Alma Adamkienė lieka ligoninėje, bet jos būklė nėra grėsminga, sako gydytoja Aušra Marcijonienė.

A. Adamkienę gydanti Santaros klinikų medikė teigia, kad moteris neseniai persirgo virusine infekcija ir jos dabartinė būklė gali būti susijusi su šia liga.

„Jos būklė pablogėjo šeštadienį, tada iškvietė mane ir greitąją pagalbą, nes buvo didelis vangumas, silpnumas, nebuvo jėgų. Gyvybinės funkcijos buvo normalios, bet mes ją pervežėme į Santariškes. Buvo atlikti visi tyrimai, vertinami trumpalaikiai kraujotakos sutrikimai, bet kažkokių grėsmingų dalykų mes neaptikome“, – pasakojo gydytoja.

Ji teigė, kad vyresnio amžiaus žmonės sudėtingiau pakelia ir paprastas peršalimo ligas. A. Adamkienei šiuo metu yra 90 metų.

„Vyresniame amžiuje bet kokia persirgta peršalimo liga nepraeina taip greitai be pėdsakų, duoda ir silpnumą didesnį, ir kraujospūdžio svyravimus“, – sakė medikė.

Ji teigė dar negalinti pasakyti, kiek laiko A. Adamkienė liks ligoninėje.

Prieš porą metų V. ir A. Adamkai minėjo 65-ąsias vestuvių metines. Antrojo pasaulinio karo metais iš Lietuvos pasitraukę Valdas ir Alma Adamkai susipažino 1945 metais Vokietijoje. Jie susituokė 1951 metų rugsėjo 1-ąją, iš Vokietijos persikėlę į JAV.

15 KOMENTARŲ
Komentuoti

Komentuoti

*

Naujausios žinios

Nelaimė naktiniame Kaune: pėsčiųjų perėjoje automobilis kliudė vyrą

Net ir be dviejų žaidėjų likę turkai nebijo „Žalgirio“: norime revanšo ir pergalės

Nauji Vyriausybės užmojai: siūlo receptinius vaistus parduoti internetu

Avarija magistralėje Kaunas-Klaipėda: uždarytas eismas viena puse (vaizdo įrašas)

Miestas padės atnaujinantiems daugiabučių kiemus: dengs iki pusės tvarkymo išlaidų

Signalai iš Vakarų - plačiai naudojama kiniška ryšio įranga gali būti nesaugi

Avarija Savanorių prospekte - žmogui prireikė medikų pagalbos (vaizdo įrašas)

Kauno darželio auklėtojai pareikšti įtarimai smurtavus prieš vaikus

Karaliaus Mindaugo mokymo centrą krečia neramumai: buvęs darbuotojas pažeidė įstatymą (papildyta)

Viltis tėvams: gali didėti išmokos už vaikus