„Kelių ereliu“ pavadintas vairuotojas: mane pradėjo filmuoti tada, kai jai buvo naudinga

NAUJAUSIOS ŽINIOS

82 KOMENTARAI

 1. Vairuotoja 2018/01/25 10:07

  Per tokias žioples ir įvyksta avarijos. Oi kiek esu tokių mačius ir pati vos nepakliuvus.. Ir per tokias dar galima likti kaltam visai nekaltam žmogui.. Jau vien skaitant apie tokias „primadonas“ pyktis ima. Ji čia svarbiausia, teisingiausia ir visokiausia -iausia. Gal vyriškis pasikarščiavo, bet ir ji pati pasielgė neadekvačiai.

 2. Dovydas 2018/01/22 18:59

  Iš tikro Kauno keliuose tokios situacijos dažnos, ypač rytais ar didelio eismo metu. Keista kaip vairuotojai pamiršta pagarbą kitiems užlindinėdami be posukių. Paprasčiausias dalykas jeigu sankryžoj suksi į kairę, nesunku parodyti posūkį iš anksto, kad žmonės esantys už tavęs galėtų netrugdydami eismo pradėti rikiuotis vienas po kito, kad nesusidarytų kamščiai. Tiesiog visi vairuotojai (nesvarbu vyr. ar mot.) turėtų atkreipti dėmesį į žmoniškumą ir pagarbą keliuose visiems eismo dalyviams. Neskubėkite, būkite pakantūs, signalizavimas ar rėkimas niekuo nepadės norint pagerinti sitauciją keliuose.

 3. shamanas 2018/01/22 13:19

  to pauljobas tu teisus kurgi mes tave pavysim nes mes vaziujam i prieki o ne atgal

 4. Taigi 2018/01/22 10:54

  Nebutu provokatoriu, nebutu ir keliu ereliu.

  Jei visi vairuotu normaliai, nebutu nei vienos avarijos.

 5. Lukash 2018/01/22 10:52

  Tikiuosi šita moteris gaus tą, ko nusipelnė. Žiurint video net piktis paėmė. Nei jinai klauso, ką jai sako, nei išvadas daro. Teises tokioms atimt, kad ramesnės būtų…

 6. Nikas 2018/01/22 10:15

  Kur video?

 7. Justas 2018/01/22 09:32

  Gal tiesiog reikejo duot durniui kelia, nes su tokiais gincytis beviltiska, vistiek pralaimesi 😁 tuo labiau su moterim 😁

 8. asanai 2018/01/22 09:31

  Per dieną tokių situacijų minimum dešimt susiduriu, kažkaip net nekyla minties lipt ir kiekvienam aiškint apie gyvenimo prasmę. Upgrade your brakes and keep calm.

 9. Arcė 2018/01/22 09:17

  Per kepalą reikėjo gerai užvažiuoti.

  • Mergina 2018/01/22 09:59

   Na o tu už tokį elgesį pats turėtum gauti į „kepalą“ koks vyras kelia ranką prieš moterį? Gerai jai iki dabar to nenutiko bet jai taip jau yra tai tvarkyk savo gyvenim.

   • Na jo 2018/01/24 21:21

    ne moteriai , o žiur …..i,ne vienai taip pat užkiša įkala į mašina po to verkia , kad kaip tai atsitiko . Nusipirktu pardavus butą , galėtu gyventi sudaužytam merse……….

 10. Marius 2018/01/22 06:55

  Ir vėl kas vyksta Kaune kelių erelių video neviešina,o tik kažkokios vištos nesąmonę, katrą pjauna grybą

 11. Žygimantas 2018/01/22 06:09

  Pati prisipažino.. :D ir matomai neturi draugo irgi normaliai mokancio vairuot pagal ket. Nes nemanau,kad jis butu patares viesint ta savo video 😂

 12. Mantas 2018/01/22 00:12

  Erelis pisa prota,tipo sustojo už perėjos,video matosi kad stovi prieš petėją

 13. Žydrūnas 2018/01/21 23:45

  Baxurėlis mldc. O tai vištai ne tik teises atimt ir duot perlaikyt reiktu, bet ir baudos išrašyt normaliai už avarinės situacijos sukėlima. Šiaip jei yra liūdininkas, bent ankščiau buvo galima rašyt pareiškima. Tada kaltininkas turi rimtu problemun kaip dbr nežinau.per tokias žioplas bobas ir vyksta avarijos

 14. patarimas Pauliui 2018/01/21 23:37

  Pauliau neturi ka veikt eik geriau issipumpuosi sekla is kiausinsachtu:D

  • Paulius 2018/01/21 23:50

   Dekui uz patarima, bet gal geriau as rasiu kuri istaskys ta sekla, o samajobai tegul toliau puola ant merginu, meldziasi uz gintareli ir drocina jausdami pasitenkima kad rado savyje drasos prisipist prie blondines :D

 15. Paulius 2018/01/21 22:46

  Papildymas prie ano mano komentaro: pakartotinai perziurejus vaizdo irasa rezultatas keicias- 2:0 blondes naudai- tesliau, sustojus vaziuojamoje kelio dalyje privalu ijungti avarini (blonde ijunge), bei vaiksciojant po kelia uzsideti sviesa atspindincia liemene, jeigu jau taip bandant ir norint prisipist ziurim i sita situacija. Rubuili, parasyk straipsni kai kreipsies i policija del sito ivykio ir parasyk uz ka ir kiek surase tau protokola. Blondine sitoj situacijoj musa i vienus vartus :)))

  • Paulius 2018/01/21 23:03

   Ai ir dar vienas dalykas- visi tavo veiksmai ir pazeidimai paeiliui yra padaryti is chuliganisku paskatu: „chuliganiškos paskatos – tai tam tikros veikos darymo priežastys, kai veika daroma dėl aiškaus žmogaus ar visuomenės negerbimo, elementarių moralės bei elgesio normų niekinimo, kai asmens elgesys yra atviras iššūkis visuomeninei tvarkai, siekiant priešpastatyti save aplinkiniams, pademonstruoti niekinantį požiūrį į juos, arba visai be dingsties, arba panaudojant kaip pretekstą savo veiksmams mažareikšmę dingstį. „

   • . 2018/01/21 23:15

    supistas advokatas atsirado :D ka tu cia isvis bandai irodinet pizdalyzas? vistele pati parase jog mate per veidrodeli atvaziuojanti auto ir vistiek rikiavosi zinodama kad sutrukdys jam laikytis savo eismk juostos! o tai jau pazeidimas! ir ka tu cia bandai irodyt tai nesuprantu? turbut jeigu galetum tai stacias sulystum pizdon!!

   • Paulius 2018/01/21 23:33

    Ne, geriau susisukes i kamuoliuka lysciau ir tada viduj atsistociau :D ka bandau irodyt? Ogi, kad blet sugebet ant bobos parekt ir dar poto rasyt straipsnius koks tu nekaltas ir kaip nachuj eisi i policija yra teliuku varkes ir jau jei taip plesais maikes tai primesk ar pats grybo nepripjovei pries rasydamas. Visi kruti mergaite uzsipult, tik blt patys kad pjauna tai pochuj. Koks dar uzkiso? Vaziuok blet 50km/h ir nesigaus kad uzkiso jei jau toks apsimyzelis esi ir pats parlekes dar poto pisi prota bobai kad uzkiso. Ji, pikta kai toki isauna, bet blt nu jei kiausus turi tai primesk kad jei jau leki tai gali taip atsitikt ir jei jau susinervines issoki is masinos tai pamates kad sedi blonde prie vairo kisk galva i sniega kad atvest ir priejes tik kavos pakviesk ir pasakyk kad niu niu niu, negalima taip daryti, o ne pulk ant moters.

   • . 2018/01/21 23:49

    nu tau tikrai nedapistitas.. koks skirtumas mergina ar vaikinas? tipo jeigu mergina pjauna gryba kelyje tai uzsimerkim pulkim ant keliu ir issisiepe palinkekim gero kelio? man asmeniskai taip butu buve tai buciau dar ir veidrodelius nuspardes!!

   • . 2018/01/21 23:58

    ir koks skirtumas koks jo greitis buvo? 50km/h ar 80km/h jeigu matai kad atvaziuoja is paskos auto tai kokio by*** lyst i ta eiamo juosta ir maisytis? butu stabtelejus ir palaukus nes taip ar taip tik issukus vaziavo negreiciau nei 15km/h. jau isivaizduoju tavo vaziavimo stiliu.. vaziuoju 50km/h atroje juostoje viesiem besimaisydamas ir guodi save kad vaziuoju pagal taisykles!

   • Labukas 2018/01/22 00:33

    Ponas… Jau tavo komentarai tai… Vertini zmogu pagal jo masina… Nu tik parodai Savo dvizenkli IQ ir kaip Bandai meilikautis tai blondukei… Pabaigai pasakysiu, kad pana uz vairo… Man skirtumo nesudaro,Jei neturi supratimo ka daro kelije ir 0 pagarbos kitiems eismo daliviams, as tikrai nesiruosiu draugiskai kalbet… Jei ponas manai kad cia tipo as Kieta primetu tik pries pana… Tai mielai Siulau pamates mano auto uzkisti man saviski, ir iskarto prisistatyt kaip tas super herojus Paulius. Suprasi is Poros „zodziu“ ka darai kelije ir kur, Ka ir kaip vadini viesoje erdveje pasislepes po anonimo vardu :) gero tau vakaro, Tikiuosi pasiseks tau su ja, bent jau mentaliteto atzvilgiu matau kad skirti vienas kitam esat :)

   • Paulius 2018/01/22 00:06

    O jei butu normalus bernas ar diedas prie vairo sedejes tai butum priejes ir pasisiules nuplaut masina? Visos sitos situacijos juokingumas yra tame, kad visi komentatoriai tokie blatni pries bobas kad nachuj. Graudu skaityt. Nu uzpjove tai uzpjove ta boba, nu ir ka? Nu ir pochuj pamojavai pirstu niu niu niu, negalima taip daryt pamates kad boba, nusisypsai ir kaitini toliau sau neprakaituodamas, o cia krv visi blt tik aiskina kaip dar butu pise i snuki arba veidrodelius nusparde. Eikit db visi komentatoriai savo bobu veidrodzius nuspardyt ir ipiskit i bumbula po banke, nes jos visos taip vaziuoja ir kitaip nebus blt. Aplamai krv gatvese 70% trbt tokiu kurie teises laike kalvarijoj, bubiuose, silalei ar blet dar kokiam kaime arkliu traukiamu vezimu laukuose ir ju kaimynai imitavo pesciuosius ir kitas masinas, o cia mieste gryba pjauna kiaura diena ir vaziuoja tikedami Dievu su malda pasiekti keliones tiksla neipisus niekur. Vapse tai #PrayForMoreSnow ir kelininkam atostogu iki pavasario- ivyks naturali atranka ir isliks stipriausi kurie moka vaziuot, o silpnieji sudus. MOKEJIMAS VAZIUOT TAI NERA VIEN NEUZKISINEJIMAS IR AVARINIU SITUACIJU NESUKELIMAS- TAI YRA MOKEJIMAS NEPADARYTI AVARIJOS IR KAI KITI UZPJAUNA GRYBA, TAIP UZTIKRINANT SAVO IR APLINKINIU SAUGUMA SUGEBEJIMU ISVENGTI SUSIDURIMO. Fsio rysio pabaiga. Dasviduli samajobai.

   • Paulius 2018/01/22 00:15

    P.s. Patikek mano vaziavimo stilius tikrai ne 50kmh ir antra juosta, o toksai kad blt vargu ar pasivytum bet as jei kas uzkisa nepuolu blt sokinet ant bobu. Gi pats kaltas kad leki, o jos kalte tik kad neivertino / nesugeba to padaryti kokiu greiciu tu pareini ta antra trecia ar pirma juosta

   • . 2018/01/22 00:23

    as tai taves nesuprantu kodel turi nusileist kazkokiai mergsiai kuri pjauna gryba ir akis drasko ieskodama sau pasiteiainimu? ir kad visos merginos vairuoja prastai tai tikrai ne.. na o del teisiu islaikymo ir vairavimo igudziu trukumo tai sutinku kad pilnas miestas ziopliu, butent del tokiu ziopliu daznai tenka islipt is masinos ir paiskint situacija! beje mane pamates neklausinetum ka daryciau islipes ;)

   • Paulius 2018/01/22 00:39

    Arba tu mazai vazineji arba realei visa diena kas pora kilometru lipi aiskint kazkam gyvenima, nes as kai per savaite isaunu minimum 2000km tai jau stengiuos net nekreipt demesio. Sakau palikt galetu kelininkai kelius nevalytus kad ir visa ziema ir tada naturaliai tie kam nelemta vairuot ir tie kurie taupo saugumo saskaita pirkdami belekokias padangas atsimestu nuo vairavimo ir butu ramu

   • Nu užpjovė 2018/01/22 07:24

    Tai užpjovė grybą gavo pizdako tai gavo bet nėhui vištai paskui rašinėt po visokius dienrasčius ir vaidint nekaltą mergelę

Komentuoti

*

Naujausios žinios

Studentai vėl suksis vėju: festivalį perkelia į netradicinę aplinką

Kaune pagerbtas „Poezijos pavasario“ laureatas poetas ir vertėjas A. Grybauskas

Geriausi F2 pilotai – jau Kaune: šeštadienį startuos vandens formulių čempionatas

Dalijasi skaitytojai: amerikietiško mokyklinio autobuso nuotykiai Kauno centre (video)

Kaune bręsta boikotas: „Žalgirio“ rungtynės su „Nevėžiu“ gali neįvykti

Kauno „Akropolyje“ prasidėjo „Jamam“ dienos – kviečia atvažiuoti nemokamai

Kaune nuo erkinio encefalito mirė vyras

Susidūrimas netoli Ilgakiemio: vilkikas rėžėsi į lengvąjį automobilį (video)

Kauno pakelėse prekiaujantys lietuviškomis braškėmis greičiausiai meluoja

Aleksotą temdo juodi dūmai: užsiliepsnojo du pastatai (video) (dar papildyta)