Eismą stabdo virtinė automobilių prakirstomis padangomis

Kur stovi policija Kaune nuotr.
NAUJAUSIOS ŽINIOS

Ketvirtadienio vakaras daugeliui vairuotojų baigėsi liūdnai. Sklandų važiavimą link norimos vietos sutrukdė perpjautos transporto priemonių padangos.

Apie įvykį teiravosi ir portalo „Kas vyksta Kaune“ skaitytojai, pastebėję virtinę automobilių Raudondvario plente, sankryžoje prie „Geležinio vilko“ fabriko.

Pasak policijos pareigūnų, gauta daugybė pranešimų apie apgadintas transporto priemonių padangas. Pasak jų, minėtoje vietoje dėl kelio remonto yra atsivėrusi pakankamai aštrių kampų atvira duobė. Policijos pareigūnų teigimu, galimai šlabdriba nuplovė duobę ir paliko aštrius jos kampus styroti kelyje.

Pirminiais duomenimis, dėl apgadintų, prakirstų padangų policiją informavo net šeši vairuotojai. Ekipažas dirba įvykio vietoje. Policija sako apie problemą informavusi ir kauniečių aptarnavimo centrą „Mano Kaunas“. Jie esą pažadėjo susisiekti su už kelio remonto darbus atsakingus atstovais.

Pareigūnų teigimu, jei nukentėję automobiliai drausti „Kasko“ draudimu, įvykiai bus registruojami. O kitu atveju, viskas priklauso nuo aplinkybių: ar duobė kelyje buvo pažymėta, ar ne. Jei probleminė vieta Raudondvario plente buvo pažymėta skiriamuoju ženklu, tai – vairuotojo atsakomybė dėl galimo atsargumo nesilaikymo. Tačiau kiekviena situacija esą skirtinga. Policijos paraigūnai teigė, jog duobę pažymės kiek įmanoma akivaizdžiau, kad panašių problemų būtų išvengta.

78 KOMENTARAI
Komentuoti

Komentuoti

*

Naujausios žinios

KMT turnyre krepšinio kamuoliais su vilniečiais susikovęs „Žalgiris“ triumfavo

Kaune sulaikyti du vyrai, vykdę plėšimus ir šaudę iš ginklo

Kaunietis neapsikentė politikų įžūlumo per vasario 16-ąją ir davė grubų atkirtį

Viešbutyje prie Kauno autobusų stoties rastas mirusios moters kūnas (papildyta)

Šilainiuose, namuose rastas nužudytas vyras

Įvykis Trečiajame Kauno forte: bandoma išvengti žalos gamtai

Atskleista, kokiose netradicinėse vietose santuokas registravo kauniečiai

Naujovė: pratęsti receptus medicinos pagalbos priemonėms jau galima ir telefonu

Šeštoji atrankos į „Euroviziją“ laida: krito dar šeši dalyviai

Turite šį tą žinoti, jei nukerpate drabužių etiketes