Psichologai: mokyklos administracija, reaguodama į moksleivės savižudybę, elgėsi tinkamai

NAUJAUSIOS ŽINIOS

13 KOMENTARŲ

 1. sakes 2018/01/18 09:07

  bent as savo vaika iskart is tokios mokyklos pasiimciau!

 2. ne tas atvejis 2018/01/17 08:10

  Nereikia to altoriaus su nuotrauka ir zvakemis gimnazijoj.Kas del to liudi-sirdyje tam uztenka vietos,o kas nepazinojo-jiems to altoriaus irgi nereikia.Mokykloje (ne sitoje) dirbo psichologu komanda,taciau patys vaikai sprende kam reikia pasikalbet ir tuomet ejo.Ir kalbejo apie sunkumus,kur ieskoti pagalbos,ka daryt,jei jaucia kalte del to,kas ivyko,apie gyvenimo prasme.Daugiausia klausimu ir atsakymu,kancios yra seimoje.Tad nereikia del visko kaltint mokykla.Juk …kas ta mokykla?Tai keli simtai musu vaiku,keliasdesimt mokytoju ir tukstantine tevu bendruomene.Tai ka isauklejom,kokius santykius su savo vaikais sukurem-ta ir turim.

 3. Laima 2018/01/17 01:21

  Nu vienu žodžiu, lietuvos pedagogai pačio žemiausio lygio. O dar reikalauja didesnio atlyginimo. Tegul važiuoja į kitas šalis ir gaus didesnį atlyginimą-padirbėje fabrike,ar tualetų valytojomis.Žemas lygis šitos gimnazijos tiek vadovų tiek pedagogų. Žmogiškumo pas juos 0-nulis:-(

 4. Sarunas 2018/01/16 20:28

  Uzdrausti mokyklas reikia! Viskas aisku. Uzdrausti ir vaikai gyvens ilgai ir laimingai.

 5. Lu 2018/01/16 18:09

  Blyn esam Europoj, gal gana š… malti, gal laikas pasimokint is kitu saliu? Specialiai pasiskaciau kaip privalo elgtis mokyklos tokioj situacijoj Anglijoje ir pirmas is punktu : atsakyti i visus mokiniu klausimus atvirai be melo jiem suprantama kalba ( turi omenyje mokyklinuku amziu ), toliau būtinai pagerbti “išejusi” skirti laiko maldai ir taip toliau, nu zodziu neprirasysiu esme LT daro viska visiskai priezingai, mazdaug jei mirsi zinok mum nerupi….

  • emigra 2018/01/18 09:10

   lietuviski funkcionalai viska taip daro-melas,paslepta prievarta,savanaudiskumas -toks susidaro ispudis…

 6. Lu 2018/01/16 18:00

  Patys raso, kad patariama gedėti, šviesti apie tai ( o tai yra kalbėti, skatinti vaikus pasisakyti apie bedas ir problemas jo galveleje jei ne tevam ar mokytojam tai draugui, mokinti vaikus reaguoti i draugo busena, t.y pranesti suaugusiam ir taip toliau) , zodziu ziuri i knyga ir mato spyga, is 3 punktu padare isvada, jog patariama tyleti? Cirkas isvaziazvo, o klaunai nuejo dirbti i švietima.

 7. Rasa 2018/01/16 17:23

  Tinkamai – ty jokios reakcijos, tai argi taip ugdomas žmoniškumas, ar abejingumas?

 8. Vilius 2018/01/16 17:19

  *kRItikos.

 9. Rasa 2018/01/16 17:15

  Dėl žvakučių ar nuotraukos gal ir sutinku,bet mokyklos pozicija nieko apie tai nekalbėt yra neadekvati,nes paaugliams kyla klausimai,į kuriuos mokykla neatsako.Mokyklos direktorės pozicija priverst visus tylėt nemanau,kad protinga,nes vaikai dabar spėlioja ir diskutuoja be argumentų,kas tikrai nėra gerai.Noras tylėt niekada nebuvo geras sprendimas tokioje situacijoje. Gal vertėtų pasidomėt rašančiom psichologėm,ką mokiniai kalba ir kaip jie vertina jų klausimų ignoravimą…ir kokia po paslapties skraiste nutyldytų vaikų nuotaika pačioje mokykloje…tad Mykolas Majauskas baimės labai teisingos.

  • Tomas 2018/01/16 18:21

   O as kaip tik manau,kad nuotrauka ir zvakutes yra butinos.Nes siuolaikiniai vaikai ir paaugliai,yra visiskai atitole nuo realybes.Dabartiniai musu istatymai vaikams praktiskai leidzia viska,jie labai gerai zino savo teises ir jauciasi neliecemi.Jie prarade baimes ir pagarbos jausma savo tevams,suagusiems,mokytojams o ka jau kalbeti apie savo bendraamzius.Tegul pamato mokyklos foje nusizudziusios mergaites nuotrauka su degancia zvakute ir susimasto iki ko daveda ju nevaldomos patycios is kitu vaiku.O mokyklos administracija tai reiktu gerai papurtyti,nes jos poziuris i sita baisu iviki labai netinkamas.Ir as manau,kad mokyklos psichologai turetu dirbti zymiai aktyviau.Per savaite turetu buti bent kelios pamokos su psichologu,su vaikais reikia kalbetis,stebeti ju elgesi,rastu atlikineti ivairius testus ir tokiu budu bus galima suzinoti kam reikia pagalbos o kam negerai su galvele.

  • Rasa 2018/01/16 18:24

   Patikėkit mokykla nuo vaikų atsitvėrus tylos siena…kaip pasakoja vaikai tai visi tarpusavyje kelia sąmokslo teorijas ir kankinasi klausimais,o direktorės nurodymas tylėt,nekalbėt,nekomentuot…

  • Tomas 2018/01/16 18:30

   Rasa Micachiene As pilnai tikiu kas tenais vyksta.O toke direktore man primena diktatore,kuri turi buti nuversta,nes mokykla ir vaikai ne jos nuosavybe ir ji negali elgtis kaip ji nori,kaip pas save kieme.

Komentuoti

*

Naujausios žinios

Ar gresia atsakomybė, jei nenurodysiu policijos pareigūnui, kas vairavo automobilį pažeidimo metu?

Iš pagrindinio šalies kelio iškeliami greičio matuokliai

Avarija Šančiuose: automobiliai susidūrė kaktomuša

Pasikeitimai: ruošiamas naujas sprendimas dėl mokesčių „Sodrai“

Namuose nukentėjo mažametis: motina atsidūrė areštinėje

Nelaimė naktiniame Kaune: pėsčiųjų perėjoje automobilis kliudė vyrą

Net ir be dviejų žaidėjų likę turkai nebijo „Žalgirio“: norime revanšo ir pergalės

Nauji Vyriausybės užmojai: siūlo receptinius vaistus parduoti internetu

Avarija magistralėje Kaunas-Klaipėda: uždarytas eismas viena puse (vaizdo įrašas)

Miestas padės atnaujinantiems daugiabučių kiemus: dengs iki pusės tvarkymo išlaidų