Susistumdymas Aleksote – paauglys galva trenkėsi į bėgius

Asociatyvi / R. Tenio nuotr.
NAUJAUSIOS ŽINIOS

Vieni šeštadienį praleido susikaupę ir kupini rimties, o kitus įtraukė agresijos verpetas. Aleksote, Antanavos gatvėje, fiksuotas jaunų žmonių konfliktas, kurio metu nukentėjo du nepilnamečiai. Vienas jų atsidūrė ligoninėje.

Policijos departamentas praneša, kad sausio 13 d., apie 15.30 val., Antanavos gatvėje į žodinį konfliktą įsivėlė trys vaikinai. Vyriausias iš jų, gimęs 1993 m., žodžiais neapsiribojo – pargriovė 2003 m. gimusį nepilnametį, kuris krisdamas galva trenkėsi į geležinkelio bėgį, ir koja spyrė kitam 2003 m. gimusiam nepilnamečiui į ranką.

Pirmasis vaikinas dėl kaukolės lūžimo paguldytas į Kauno ligoninę, o antrasis dėl alkūnės sumušimo gydomas ambulatoriškai. Įtariamasis uždarytas į areštinę. Pradėtas ikiteisminis tyrimas pagal Lietuvos Respublikos BK 138 str. 1 d. ir 153 str. 1 d.

Kodekso straipsniai, pagal kuriuos atliekamas tyrimas, leidžia manyti, kad agresorius ne tik sutrikdė nepilnamečių sveikatą. 153 str. 1 d. numato atsakomybę už „Jaunesnio negu šešiolikos metų asmens tvirkinimą“. Šis nusižengimas baudžiamas laisvės apribojimu arba areštu, arba laisvės atėmimu iki penkerių metų.

Tuo tarpu už sužalojimus pagal inkriminuotą straipsnį gresia laisvės apribojimas arba areštas, arba laisvės atėmimas iki trejų metų.

25 KOMENTARAI
Komentuoti

Komentuoti

*

Naujausios žinios

Sujudimas Kauno mariose: pasiplaukiojimas valtimi baigėsi nelaime

Paaiškėjo, kas pretenduoja Seime pakeisti K. Pūką

Šios nakties reido atgarsiai: beveik 500 vairuotojų susitiko su policija

Kauno apskritities keliuose „snigo“ kyšiais

Mirė buvęs Seimo narys M. Subačius

Naujas „Coca Cola“ gėrimas į Baltijos šalis pateks kitokios sudėties

Didelės išmaniųjų telefonų kainos lietuvių negąsdina: gamintojai jau kuria naujus planus

Atrankos į „Euroviziją“ viražai: iš kovos pasitraukė dar šeši dalyviai

Moteris nepabūgo stoti į akistatą su „kelių ereliu“

Skaitytoja: ar čia - ne alkoholio reklama?