Kreipiasi skaitytoja: negi tvora – geresnis sprendimas negu perėja?

Skaitytojos nuotr.
NAUJAUSIOS ŽINIOS

„Kas vyksta Kaune“ skaitytoja užfiksavo darbus Baltų prospekto pradžioje, vadinamojo Šilainių kalno papėdėje. Vietoj, jos teigimu, prašytos perėjos, skiriamojoje juostoje įrengta tvora, turinti sulaikyti pėsčiuosius, mėginančius įveikti plačią gatvę.

„Veiksmas Baltų prospekte, ties A. Strazdo gatve. Abejose gatvės pusėse yra autobusų stotelės ir staiga uždaroma galimybė pereiti gatvę. Taip, perėjos čia nėra – dėl jos įrengimo dar 2009 metais kreipėmės į savivaldybę ir gavome atsakymą „ne, nerengsime čia perėjos“, – teigė Marija.

Tvora Baltų prospekte / Skaitytojos nuotr.

Anot moters, A. Strazdo g. stotelėse ryte galima pamatyti daugybę vaikų, kuriems reikia važiuoti tiek link centro, tiek link Šilainių. Visai netoli maždaug prieš pusantrų metų buvo partrenktas ir žuvo vaikas. „Negi tvora yra geresnis sprendimas negu perėja?“ – klausė kaunietė.

Šioje vietoje kirsti gatvę itin pavojinga – kalno atkarpoje leidžiamas 70 km/h greitis, nuo Šilainių važiuojantys automobiliai neretai juda ir sparčiau. Artimiausia pėsčiųjų perėja yra Neries krantinėje ties Kuršėnų gatve. Atsidurti kitoje pusėje taip pat galima praėjus po tiltu Panerių gatve, tačiau daug pėsčiųjų rinkdavosi rizikuoti kirsdami prospektą ten, kur išdygo tvora.

219 KOMENTARŲ
Komentuoti

Komentuoti

*

Tai portalo „Kas vyksta Kaune“ skaitytojų inicijuota tema. Portalo „Kas vyksta Kaune“ redakcija neatsako už autorių mintis ir išsakomas idėjas, tačiau kviečia dalintis ir reikšti savo nuomonę.

Naujausios žinios

Vaizdo registratoriaus įrašas: sankryžos pavadinimas paaiškina tai, kas čia vyksta

Kodėl Kaune pabrango šiluma?

„Nemokama“ dovana miestiečiams atsieina 2500 eurų per dieną

Mače su Ispanijos čempionais – dėjimų šou ir rekordinis NBA skautų apsilankymas Kaune

Iš ledo gniaužtų Lampėdyje gelbėjimo tarnybos traukė skenduolius

Amaliuose automobilis rėžėsi į stulpą - vairuotoja išvežta į ligoninę

„Via Baltica“ kaktomuša susidūrė vilkikai - formuojasi didelė spūstis (atnaujinta)

Keičiasi kompensuojamųjų vaistų priemokos

Kauno žydų religinė bendruomenė išleido paauksuotą rabino I. E. Spektoriaus monetą

Vyriausiosios tarnybinės etikos komisijos išvados nepalankios P. Baršauskui