Kreipiasi skaitytoja: negi tvora – geresnis sprendimas negu perėja?

Skaitytojos nuotr.
NAUJAUSIOS ŽINIOS

„Kas vyksta Kaune“ skaitytoja užfiksavo darbus Baltų prospekto pradžioje, vadinamojo Šilainių kalno papėdėje. Vietoj, jos teigimu, prašytos perėjos, skiriamojoje juostoje įrengta tvora, turinti sulaikyti pėsčiuosius, mėginančius įveikti plačią gatvę.

„Veiksmas Baltų prospekte, ties A. Strazdo gatve. Abejose gatvės pusėse yra autobusų stotelės ir staiga uždaroma galimybė pereiti gatvę. Taip, perėjos čia nėra – dėl jos įrengimo dar 2009 metais kreipėmės į savivaldybę ir gavome atsakymą „ne, nerengsime čia perėjos“, – teigė Marija.

Tvora Baltų prospekte / Skaitytojos nuotr.

Anot moters, A. Strazdo g. stotelėse ryte galima pamatyti daugybę vaikų, kuriems reikia važiuoti tiek link centro, tiek link Šilainių. Visai netoli maždaug prieš pusantrų metų buvo partrenktas ir žuvo vaikas. „Negi tvora yra geresnis sprendimas negu perėja?“ – klausė kaunietė.

Šioje vietoje kirsti gatvę itin pavojinga – kalno atkarpoje leidžiamas 70 km/h greitis, nuo Šilainių važiuojantys automobiliai neretai juda ir sparčiau. Artimiausia pėsčiųjų perėja yra Neries krantinėje ties Kuršėnų gatve. Atsidurti kitoje pusėje taip pat galima praėjus po tiltu Panerių gatve, tačiau daug pėsčiųjų rinkdavosi rizikuoti kirsdami prospektą ten, kur išdygo tvora.

222 KOMENTARAI
Komentuoti

Komentuoti

*

Tai portalo „Kas vyksta Kaune“ skaitytojų inicijuota tema. Portalo „Kas vyksta Kaune“ redakcija neatsako už autorių mintis ir išsakomas idėjas, tačiau kviečia dalintis ir reikšti savo nuomonę.

Naujausios žinios

Į Nemuno salą traukė jogai

Po pasaulį keliaujanti paroda užsuko į Kauno rajoną

Principiniai žalgiriečių varžovai pakeitė komandos pavadinimą

Jei Seimas nekeis nuomonės, parduotuvių laikas kitąmet gerokai keisis

Konkurencingumo kovoje Kauno apskritis neatsilieka, bet pasitempti dar yra kur

Kontraversiško filmo apie Lietuvą kūrėjai: turime susitaikyti su savo tautos istorija

Įspėja sinoptikai ir ugniagesiai: naktį maišysis dangus su žeme

Negaili kritikos: gydymo įstaigų reforma gali dar pailginti pacientų eiles

Autobuse teko iškęsti tikrą pragarą: vairuotojas spinduliavo apatija

Broliai Kaune atsiėmė aukštojo mokslo diplomus