Apledėjęs Radvilėnų plentas: sprendimas paprastas, bet neįvykdomas

R. Tenio nuotr.
NAUJAUSIOS ŽINIOS

„Kas vyksta Kaune“ pasiekė kauniečio nusiskundimas aplaidžiu požiūriu į miesto gatvių tvarkymą ir eismo saugumą. Vyras teigė, kad Radvilėnų plente ant asfalto bėga šaltinis, kuris oro temperatūrai kritus žemiau nulio šąla ir gatvę padengia ledu. Pašnekovas ne kartą šiuo klausimu kreipėsi į savivaldybę, tačiau darbų dar nesiimta.

„Leidžiantis Radvilėnų plento kalnu nuo zoologijos sodo link Tunelio gatvės, vingių antrame posūkyje ant važiuojamosios dalies bėga šaltinis. Vanduo nuo šios vietos praktiškai teka per pusę kalno iki pat Tunelio gatvės. O atėjus šalčiams, jis ledėja ir posūkiuose kelia pavojų eismo saugumui, gali kilti krūva bėdų“, – aiškino kaunietis, kasdien važiuojantis šia gatve.

Tą pačią problemą jis sakė pastebėjęs ir pavasarį – tada šiaip ne taip prisiskambino savivaldybės Miesto tvarkymo skyriaus vedėjui ir problema buvo išspręsta tuoj pat. „Kitą dieną atvažiavo „Kauno švaros“ darbuotojai, šalia asfalto prakasė griovelį ir vanduo sėkmingai tekėjo šalia. Tačiau per vasarą griovys, ko gero, užsinešė, ir susidarė ta pati situacija“, – spėjo vyras.

Į savivaldybę dėl šios problemos jis vėl pradėjo skambinti lapkričio viduryje. Su vedėju susisiekti niekaip nepavyko, pavaduotoja kalbinta du kartus – ji perdavė informaciją specialistui. Su pastaruoju pašnekovas teigė bendravęs tris ar keturis kartus, paskutinį – po Naujų metų. Nors įspėjo, kad pašalus bus ledas, bet „Kas vyksta Kaune“ skaitytojas sulaukė tik pažadų, o rezultato kol kas – jokio.

„Ar didelė problema atvažiuoti vienam „Kauno švaros“ darbuotojui ir iškasti šalia važiuojamosios dalies 20 m ilgio grioviuką? Maždaug toks atstumas iki kapitalinio vandenį surenkančio griovio. Dabar, žemei įšalus, pasidengus ledu, darbus atlikti, žinoma, daug sunkiau – nei išdaužysi, nei prakasi. Jeigu reikėtų kokių nors grandiozinių darbų problemai sutvarkyti, nei skambinčiau, nei ieškočiau, tačiau sprendimas visai paprastas“, – neveiklumu piktinosi kaunietis.

Prieš Naujuosius aptariamoje vietoje jis sakė matęs darbininkų brigadą: „Stabtelėjau, klausiu: „vyrai, prakasėte anoje pusėje drenažą?“ Sako „taip, taip, taip, prakasėme“, o tik lapus pakrapštė. Kitą dieną važiuoju, žiūriu – kaip bėgo vanduo, taip ir bėga.“

Apie grėsmę vyras tvirtino įspėjęs dar rudenį, o dabar nuo automobilių taškomų purslų Radvilėnų plente jau ledo kalnas susidarė. „Gerai, kad kol kas niekas nenulėkė, bet maža kas gali atsitikti“, – svarstė pilietiškas kaunietis.

Dėl situacijos kreiptąsi į Kauno miesto savivaldybę, laukiama atstovų komentaro.

14 KOMENTARŲ
Komentuoti

Komentuoti

*

Naujausios žinios

Kelionių planavimo klaidos: kai po atostogų norisi dar vienų atostogų

Pataria specialistai: ką valgyti, kad miegas būtų saldus?

Kauniečiai apie įvykį Draugystės parke: turi keistis ir įstatymai, ir žmonių požiūris

Masinė avarija netoli Kauno marių: susidūrė keturi automobiliai

Avarija Eiguliuose: lengvasis automobilis kliudė motociklininką

Pulsas – ką jis pasako apie mūsų sveikatos būklę bei ištvermę?

Tragedija Kauno apskrityje: rastas įšalęs jauno vyro kūnas

Painiava Eurolygoje mažėja: ką „Žalgiris“ gaus sau į ketvirtfinalio porą?

Fiksuoja skaitytojai: viešojo transporto vairuotojai lengvinasi ne tualete (vaizdo įrašas)

Prasidėjus pajamų deklaravimui, žmonės bando keisti automobilių pardavimo kainas