Išaiškinta nusikaltėlių schema: vogtus automobilius realizuodavo netoli Kauno

Policijos nuotr.
NAUJAUSIOS ŽINIOS

Kriminalinės policijos pareigūnai, bendradarbiaudami su prokuratūra, operatyviai užbaigė didelės apimties ikiteisminį tyrimą dėl keturių „VW Touran“, vieno „Toyota Prius“ pagrobimo bei pasikėsinimo pagrobti automobilį „Audi A4“ Lietuvos vakaruose. Paaiškėjo, kad nugvelbtos transporto priemonės iš pajūrio keliaudavo į Jonavą, kur buvo ardomos.

Visi nusikaltimai padaryti praėjusią vasarą, tarp liepos 10-osios ir rugpjūčio 30-osios Klaipėdoje, Gargžduose ir Palangoje. Vagys rinkosi išvaizdžius, daugiausia – didelės vertės automobilius, kuriuose savininkai – tiek fiziniai, tiek juridiniai asmenys – buvo palikę įvairius dokumentus, daiktus (elektros įrankius, žvejybos priemones ir kt.), praneša Klaipėdos apskrities policija.

Sudėtingo tyrimo metu pareigūnai nustatė, kad kaltinamieji vogtus automobilius realizuodavo Jonavoje, kur mašinos buvo pjaustomos ir ardomos dalimis.

Kaltinimai automobilių vagystėmis ir pasikėsinimu pagrobti automobilį pareikšti 1987 m. ir 1992 m. gimusiems vyrams – kratų metu jų namuose rasta daiktų iš pagrobtų automobilių.

Abu vyrai daug kartų teisti: jaunesnysis teistas septynis kartus Jonavoje, Kaune, Vilniuje, iš kurių trys teistumai – už analogiškus nusikaltimus, kiti – už dokumentų klastojimą, nusikalstamu būdu įgyto turto realizavimą ir kt. Vyresnysis – kelis kartus teistas užsienyje.

1992 m. gimęs vyriškis suimtas už kitus panašius nusikaltimus bei uždarytas Kauno areštinėje. Jo 1987 m. gimusiam bičiuliui paskirta kardomoji priemonė – intensyvioji priežiūra.

Šiuo metu kitų apskričių policijos įstaigose atliekami tyrimai dėl analogiškų nusikaltimų šių asmenų atžvilgiu, tikrinamas jų dalyvavimas ar nedalyvavimas vagiant transporto priemones visoje Lietuvoje.

8 KOMENTARAI
Komentuoti

Komentuoti

*

Griežtai draudžiama DELFI paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti DELFI kaip šaltinį.

Naujausios žinios

Sujudimas Kauno mariose: pasiplaukiojimas valtimi baigėsi nelaime

Paaiškėjo, kas pretenduoja Seime pakeisti K. Pūką

Šios nakties reido atgarsiai: beveik 500 vairuotojų susitiko su policija

Kauno apskritities keliuose „snigo“ kyšiais

Mirė buvęs Seimo narys M. Subačius

Naujas „Coca Cola“ gėrimas į Baltijos šalis pateks kitokios sudėties

Didelės išmaniųjų telefonų kainos lietuvių negąsdina: gamintojai jau kuria naujus planus

Atrankos į „Euroviziją“ viražai: iš kovos pasitraukė dar šeši dalyviai

Moteris nepabūgo stoti į akistatą su „kelių ereliu“

Skaitytoja: ar čia - ne alkoholio reklama?