Išaiškinta nusikaltėlių schema: vogtus automobilius realizuodavo netoli Kauno

Policijos nuotr.
NAUJAUSIOS ŽINIOS

Kriminalinės policijos pareigūnai, bendradarbiaudami su prokuratūra, operatyviai užbaigė didelės apimties ikiteisminį tyrimą dėl keturių „VW Touran“, vieno „Toyota Prius“ pagrobimo bei pasikėsinimo pagrobti automobilį „Audi A4“ Lietuvos vakaruose. Paaiškėjo, kad nugvelbtos transporto priemonės iš pajūrio keliaudavo į Jonavą, kur buvo ardomos.

Visi nusikaltimai padaryti praėjusią vasarą, tarp liepos 10-osios ir rugpjūčio 30-osios Klaipėdoje, Gargžduose ir Palangoje. Vagys rinkosi išvaizdžius, daugiausia – didelės vertės automobilius, kuriuose savininkai – tiek fiziniai, tiek juridiniai asmenys – buvo palikę įvairius dokumentus, daiktus (elektros įrankius, žvejybos priemones ir kt.), praneša Klaipėdos apskrities policija.

Sudėtingo tyrimo metu pareigūnai nustatė, kad kaltinamieji vogtus automobilius realizuodavo Jonavoje, kur mašinos buvo pjaustomos ir ardomos dalimis.

Kaltinimai automobilių vagystėmis ir pasikėsinimu pagrobti automobilį pareikšti 1987 m. ir 1992 m. gimusiems vyrams – kratų metu jų namuose rasta daiktų iš pagrobtų automobilių.

Abu vyrai daug kartų teisti: jaunesnysis teistas septynis kartus Jonavoje, Kaune, Vilniuje, iš kurių trys teistumai – už analogiškus nusikaltimus, kiti – už dokumentų klastojimą, nusikalstamu būdu įgyto turto realizavimą ir kt. Vyresnysis – kelis kartus teistas užsienyje.

1992 m. gimęs vyriškis suimtas už kitus panašius nusikaltimus bei uždarytas Kauno areštinėje. Jo 1987 m. gimusiam bičiuliui paskirta kardomoji priemonė – intensyvioji priežiūra.

Šiuo metu kitų apskričių policijos įstaigose atliekami tyrimai dėl analogiškų nusikaltimų šių asmenų atžvilgiu, tikrinamas jų dalyvavimas ar nedalyvavimas vagiant transporto priemones visoje Lietuvoje.

8 KOMENTARAI
Komentuoti

Komentuoti

*

Griežtai draudžiama DELFI paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti DELFI kaip šaltinį.

Naujausios žinios

Pergalės akimirkos Kaune: verkė ir Š. Jasikevičius, ir gerbėjai, komandą pasveikino ir prezidentė (foto)

Pergalė, kurianti istoriją: „Žalgiris“ užtikrintai žengia į finalinį Eurolygos ketvertą

„Kauno energija“ dividendams skyrė triskart daugiau nei planavo

Dalinasi skaitytojai: ieškomi paaugliai siautėja toli nuo namų

Kauno rajone planuojama įrengti populiarėjančio laisvalaikio sporto parką

Kaunas rengiasi NATO pratyboms: dalyvaus 1500 karių

Laisvės alėjoje atsiras ledinių šviesų spiralė, kurios pagrindinė idėja - viltis

Iškilmingas priėmimas Rotušėje – meras džiaugėsi augančiu ledo ritulio populiarumu (foto)

Netoli Kauno dingo du paaugliai: jau savaitę jokių žinių

Š. Matijošaičio valdoma įmonė Briuselyje pelnė prestižinį apdovanojimą