Šalia Kauno atidaryta nauja degalinė: Matijošaitis čia nevažiuos

Skaitytojo nuotr.
NAUJAUSIOS ŽINIOS

Garliavoje trečiadienį duris atvėrė kauniečių pamėgta pigesnio kuro degalinė – jau trečioji „Jozita“ Kauno regione. Prie kitų dviejų, stovinčių Jonavos ir Kuršių gatvėse, po darbų galima pamatyti besirikiuojant netrumpas eiles automobilių. Visgi Kauno ar šalies vadovų, bendrovės direktoriaus Jono Jokubauskio teigimu, čia nepamatysi.

J. Jokubauskis patvirtino, kad nauja „Jozita“ pradėjo dirbti vakar Garliavoje, Vytauto gatvėje 111A, buvusios degalinės „Gazholderis“ vietoje. „Ten viskas sena: parduotuvė menka, plovykla kaip ir neveikia – daug ką reikės atitaisyti. Dabar tiekiame kurą, dujų balionus. Ką galėsime, tą parduosime. Planuojama degalinę renovuoti, kad žmonėms patiktų, bet tai bus atlikta tik 2018-ųjų pabaigoje ar 2019 m.“ – pasakojo „Jozitos“ vadovas.

Jo teigimu, verslas einasi per vidurį. Jeigu dirbi, ir sekasi, jeigu neįdedi darbo – nesiseka. Mažesnes kainas, kaip sakė J. Jokubauskis, lemia tai, kad jis yra vieninteliu įmonės akcininku.

„Man nereik milžiniško pelno. Didieji tinklai turi įvairiausias nuolaidas – jų aš negaliu pasiūlyti, tačiau stengiuosi suteikti žemą kainą, gerą produktą ir gerą aptarnavimą. Ką daugiau mes, mažiukai, galime prieš „Circle K“, „Lukoil“ ar „Neste“ – esame niekalai. Produktas visų be išimties vienodas, bet jeigu užsidėčiau tokią kainą, kaip didieji degalinių tinklai, nieks pas mane neužsuktų“, – dėstė pašnekovas.

Toliau „Jozita“ plėsti planuoja Vilniuje – Kaunui trijų vietų, J. Jokubauskio manymu, kol kas užteks. „Ne tokie turtingi žmonės turės, kur atvažiuoti – Matijošaitis, Grybauskaitė ar Skvernelis čia nevažiuos, – juokėsi populiarių degalinių vadovas, – tai yra vieta mažiau, 300-600 eurų uždirbantiems žmonėms. Atstovauju šiam visuomenės segmentui.“

114 KOMENTARŲ
Komentuoti

Komentuoti

*

Naujausios žinios

Socialinių inovacijų stovyklos „ChangeMakers ON“ savaitę vainikuoja baigiamasis renginys (tiesiogiai)

Kaunas šokio ritmu - žmones kviečia „Šokantis senamiestis“ (foto)

Kauno miesto džiaugsmui: Europos „Formulės 2“ čempionas – kaunietis

Viskio butelio kriminalas: Kauno prokurorai iš valstybės neprisiteisė nė cento

Pasiruošimas Popiežiaus vizitui įgauna pagreitį: apmokyta 500 ambasadorių

Žvilgsnis į „ChangeMakers ON“ inovacijų stovyklą: verslo ekspertų pamokos ir garsūs svečiai

Vilniečių žvilgsnis į Kauną: sostinės merą skandina ir V. Matijošaitis

Kaunas turės naują vyskupą - įšventinamas A. Jurevičius

Kritęs vandens lygis apnuogino Nemuno dugną

Alkoholio (ne)vartojimas: kokią žalą sumažinsite, jei jo atsisakysite?