Pagerbti Kauno mokslininkai – įteiktos premijos dviem profesoriams

V. Valuckienės nuotr.
NAUJAUSIOS ŽINIOS

Antradienį Vilniuje įsikūrusioje Lietuvos mokslų akademijoje penktą kartą įteiktos tradicinės Kauno miesto mokslininko premijos. Kauno meras Visvaldas Matijošaitis rankas spaudė dviems skirtingo profilio profesoriams iš KTU ir VDU.

Šįmet apdovanojimai už mokslo pasiekimus įteikti Kauno Technologijos universiteto (KTU) profesoriui Sigitui Tamulevičiui (trečias iš kairės) ir Vytauto Didžiojo universiteto (VDU) profesorei, habilituotai daktarei Rasutei Žukienei (ketvirta iš dešinės).

Vilniuje mokslininkams apdovanojimus įteikė Kauno miesto meras V. Matijošaitis. Garbingas įvertinimas ir premija S. Tamulevičiui skirta už pasiekimus fizinių, biomedicinos, žemės ūkio ir technologijos mokslų srityse. R. Žukienė pagerbta už pasiekimus humanitarinių ir socialinių mokslų srityse.

Kauno miesto mokslininko premija įteikta penktąjį kartą. Pirmoji atiteko chemikui Juozui Gražulevičiui, antroji – LSMU medikei Daivai Rastenytei. Trečioji – dr. Mindaugui Bertačiui ir prof. habil. dr. Albertui Skurvydui. Ketvirtoji – KTU profesorei Palmirai Jucevičienei bei LSMU profesoriui Limui Kupčinskui.

Mokslininko premija skirta skatinti Kauno miesto mokslo kūrėjus už ilgametę aktyvią ir reikšmingą mokslinę veiklą, aukščiausius mokslo pasiekimus respublikinėje ar tarptautinėje erdvėje bei novatorišką mokslinę idėją ir jos įgyvendinimą Kaune.

1 KOMENTARAS
Komentuoti

Komentuoti

*

Naujausios žinios

„Kelių ereliu“ pavadintas vairuotojas: mane pradėjo filmuoti tada, kai jai buvo naudinga

Pamiršusiems šį mokestį susimokėti per sausį, grės nemalonumai

Skęstančios Kauno žiniasklaidos gelbėjimas – pačių skęstančiųjų reikalas

Sujudimas Kauno mariose: pasiplaukiojimas valtimi baigėsi nelaime

Paaiškėjo, kas pretenduoja Seime pakeisti K. Pūką

Šios nakties reido atgarsiai: beveik 500 vairuotojų susitiko su policija

Kauno apskritities keliuose „snigo“ kyšiais

Mirė buvęs Seimo narys M. Subačius

Naujas „Coca Cola“ gėrimas į Baltijos šalis pateks kitokios sudėties

Didelės išmaniųjų telefonų kainos lietuvių negąsdina: gamintojai jau kuria naujus planus