Paaiškėjo, ką Kauno gatvėse veikė keturračiais riedantys Kalėdų seneliai

J. Vilčinskaitės nuotr.
NAUJAUSIOS ŽINIOS

Vakar portalo „Kas vyksta Kaune“ skaitytojai Pramonės prospekte užfiksavo ne kasdien tenkantį išvysti reginį – gausybę Kalėdų senelių, lekiančių miesto gatvėmis keturračiais. Išsiaiškinome, kur keliavo ne tik raudonomis kepurėmis, bet ir šalmais apsisaugoję Kalėdų seneliai.

Pasirodo,  vakar, šeštadienį, Kauno moterų „Lions“ klubas kartu su keturračių mėgėjų klubu „Kauno Jawos“ parengė įsimintiną kalėdinę staigmeną ypatingiems vaikams – Senamiesčio vaikų dienos centro ir Kauno arkivyskupijos Caritas programos „Vaiko gerovės institutas“ bendruomenei.

Beveik keturiasdešimt Kalėdų senelių rūbais pasipuošusių motociklininkų, užsisodinę ant keturračių vaikus, apsuko ratą Senamiestyje ir nuvežė iki pačioje miesto širdyje, Rotušės aikštėje, papuoštos eglutės. Pasak klubui „Kauno Jawos“ vadovaujančio Evaldo Mačiulio, kalėdinė keturračių kelionė po Kauną – jau penktus metus gyvuojanti klubo tradicija.

Šiemet apsilankymas prie Rotušės aikštėje papuoštos eglės buvo kitoks, nes vyrai atriedėjo kartu su vaikais iš socialinės rizikos ir sunkiai besiverčiančių šeimų. Taip jie prisidėjo prie Kauno moterų „Lions“ klubo iniciatyvos sukurti šventę Senamiesčio vaikų dienos centrą lankantiems moksleiviams. „Mūsų veikla būtų neįmanoma be savanorių, rėmėjų ir mūsų socialinių partnerių pagalbos“, – dėkodama už vaikams dovanotą apsilankymą teatre, žaislus ir saldumynus sakė Centro direktorė Aušra Žukauskaitė.

39 KOMENTARAI
Komentuoti

Komentuoti

*

Naujausios žinios

Avarija Karmėlavoje - prie populiaraus restorano stoja eismas

Skaitytojas teiraujasi: ar Ąžuolynas sulaukia ne tik grėbliais apginkluotų miestiečių?

Dainavos mikrorajone liepsnojo naujai statomas pastatas

Kaune dvasininkai, ekonomistai, istorikai ir kiti ekspertai diskutuos apie moteris versle

Dėl rusiškų programų transliavimo užkliuvo Kaune veikianti televizija

Girstučio baseine varžėsi jaunieji plaukimo talentai

Skveras Kaune bus pavadintas A. Ramanausko-Vanago vardu

Paaiškėjo daugiau detalių, kaip atrodys naujoji Kauno ledo arena

Sujudimas Kauno „Akropolyje“: žmonės išprašyti į lauką

Nelaimių ruožas Garliavoje: apvirtus vilkikui, lengvojo automobilio vairuotoja - ligoninėje