Paaiškėjo, ką Kauno gatvėse veikė keturračiais riedantys Kalėdų seneliai

J. Vilčinskaitės nuotr.
NAUJAUSIOS ŽINIOS

Vakar portalo „Kas vyksta Kaune“ skaitytojai Pramonės prospekte užfiksavo ne kasdien tenkantį išvysti reginį – gausybę Kalėdų senelių, lekiančių miesto gatvėmis keturračiais. Išsiaiškinome, kur keliavo ne tik raudonomis kepurėmis, bet ir šalmais apsisaugoję Kalėdų seneliai.

Pasirodo,  vakar, šeštadienį, Kauno moterų „Lions“ klubas kartu su keturračių mėgėjų klubu „Kauno Jawos“ parengė įsimintiną kalėdinę staigmeną ypatingiems vaikams – Senamiesčio vaikų dienos centro ir Kauno arkivyskupijos Caritas programos „Vaiko gerovės institutas“ bendruomenei.

Beveik keturiasdešimt Kalėdų senelių rūbais pasipuošusių motociklininkų, užsisodinę ant keturračių vaikus, apsuko ratą Senamiestyje ir nuvežė iki pačioje miesto širdyje, Rotušės aikštėje, papuoštos eglutės. Pasak klubui „Kauno Jawos“ vadovaujančio Evaldo Mačiulio, kalėdinė keturračių kelionė po Kauną – jau penktus metus gyvuojanti klubo tradicija.

Šiemet apsilankymas prie Rotušės aikštėje papuoštos eglės buvo kitoks, nes vyrai atriedėjo kartu su vaikais iš socialinės rizikos ir sunkiai besiverčiančių šeimų. Taip jie prisidėjo prie Kauno moterų „Lions“ klubo iniciatyvos sukurti šventę Senamiesčio vaikų dienos centrą lankantiems moksleiviams. „Mūsų veikla būtų neįmanoma be savanorių, rėmėjų ir mūsų socialinių partnerių pagalbos“, – dėkodama už vaikams dovanotą apsilankymą teatre, žaislus ir saldumynus sakė Centro direktorė Aušra Žukauskaitė.

39 KOMENTARAI
Komentuoti

Komentuoti

*

Naujausios žinios

Kaunietė A. Jagelavičiūtė su vyru pakrikštijo savo sūnų

Nesibaigianti kova su Sosnovskio barščiais: Kaunas rikiuojasi prie lyderių

Nesėkmingas iškvietimas: Aleksote avariją sukėlė policijos ekipažas

Lietuviai šluoja automobilius JAV: baiminasi, kad kainos gali šokti aukštyn

K. Kemzūros prognozė „Žalgirio“ sirgaliams nepatiks: tiesiog sporte taip yra

Kauniečiai niršta: visą karštą šeštadienį teko praleisti be vandens

Vestuves Kaune atšokusi dainininkė Vasha parduoda suknelę: teks gerokai patuštinti piniginę

Degalinėje užsiliepsnojus kemperiui, smarkiai nukentėjo du žmonės (papildyta)

Lenktynėse Palangoje - gausi Matijošaičių šeima: žinomam tėčiui teko keisti gyvenimo būdą

Upėje pačiame Kauno centre - kraują stingdantis radinys