Paaiškėjo, ką Kauno gatvėse veikė keturračiais riedantys Kalėdų seneliai

J. Vilčinskaitės nuotr.
NAUJAUSIOS ŽINIOS

Vakar portalo „Kas vyksta Kaune“ skaitytojai Pramonės prospekte užfiksavo ne kasdien tenkantį išvysti reginį – gausybę Kalėdų senelių, lekiančių miesto gatvėmis keturračiais. Išsiaiškinome, kur keliavo ne tik raudonomis kepurėmis, bet ir šalmais apsisaugoję Kalėdų seneliai.

Pasirodo,  vakar, šeštadienį, Kauno moterų „Lions“ klubas kartu su keturračių mėgėjų klubu „Kauno Jawos“ parengė įsimintiną kalėdinę staigmeną ypatingiems vaikams – Senamiesčio vaikų dienos centro ir Kauno arkivyskupijos Caritas programos „Vaiko gerovės institutas“ bendruomenei.

Beveik keturiasdešimt Kalėdų senelių rūbais pasipuošusių motociklininkų, užsisodinę ant keturračių vaikus, apsuko ratą Senamiestyje ir nuvežė iki pačioje miesto širdyje, Rotušės aikštėje, papuoštos eglutės. Pasak klubui „Kauno Jawos“ vadovaujančio Evaldo Mačiulio, kalėdinė keturračių kelionė po Kauną – jau penktus metus gyvuojanti klubo tradicija.

Šiemet apsilankymas prie Rotušės aikštėje papuoštos eglės buvo kitoks, nes vyrai atriedėjo kartu su vaikais iš socialinės rizikos ir sunkiai besiverčiančių šeimų. Taip jie prisidėjo prie Kauno moterų „Lions“ klubo iniciatyvos sukurti šventę Senamiesčio vaikų dienos centrą lankantiems moksleiviams. „Mūsų veikla būtų neįmanoma be savanorių, rėmėjų ir mūsų socialinių partnerių pagalbos“, – dėkodama už vaikams dovanotą apsilankymą teatre, žaislus ir saldumynus sakė Centro direktorė Aušra Žukauskaitė.

39 KOMENTARAI
Komentuoti

Komentuoti

*

Naujausios žinios

Skaitytoja: ar čia - ne alkoholio reklama?

Skaitytojų nuotykiai: džipu į kalną užtempė estų vilkiką

Seime nauji svarstymai – siūlo į atmintinų dienų sąrašą įtraukti naują datą

Italams nusileidę jaunieji žalgiriečiai Eurolygos jaunimo turnyre nežais

Žiemiškų pramogų išsiilgusius kauniečiai traukė prie pilies

Mitybos specialistų patarimai: kaip gaminti, kad nesugadintume sveikų maisto produktų

Gyvenimas sąvartyno pašonėje – kuo virs Kauno apskrityje esantis kaimas?

Kita rungtynių pusė: sirgaliai nusprendė, kad geriausia aukle iš žalgiriečių būtų P. Jankūnas

Specialistai: sergantis gripu gali užkrėsti keturis ar net daugiau aplinkinių

Užfiksavo skaitytojai: Šilainiuose valydami sniegą, sugadino kelią