Pasipiktinęs skaitytojas: parkavimo kontrolieriai užvaldė gatveles aplink klinikas

Skaitytojo nuotr.
NAUJAUSIOS ŽINIOS

Portalo „Kas vyksta Kaune“ skaitytojas užfiksavo nemalonų susidūrimą su „Automobilių stovėjimo aikštelių“ kontrolieriumi. Tiesa, įtampą sukėlė ne paties skaitytojo netinkamai pastatytas automobilis, o paties kontrolieriaus parkavimo ypatumai ir manieros.

„Panašu, kad „Automobilių stovėjimo aikštelių“ įmonės darbuotojai, įnirtingai ieškodami pažeidėjų gretimose gatvelėse prie Kauno klinikų, jaučiasi jų savininkais ir savitai supranta Kelių eismo taisykles (KET) bei eismo saugumą“, – dėstė redakcijai parašęs vairuotojas.

Šiandien apie 13 val. jis sakė įvažiavęs apsisukti į Iniciatorių gatvę. Grįžtant prieš išvažiavimą į V. Lašo gatvę stovėjo kontrolės automobilis, kuris, anot vyro, akivaizdžiai trukdė eismui.

„Spustelėjau garso signalą ir priėjusio kontrolieriaus paklausiau, ar jis pats laikosi KET ir rūpinasi eismo saugumu. Ar galėtų patraukti eismui trukdantį automobilį? Jis man atkirto, kad mėginčiau pravažiuoti pro siaurą tarpą tarp jo automobilio ir gretimai stovėjusio juodo „Volvo“. Jei nepatinka, galiu laukti, kol kažkam išrašys baudą, o jei dar ginčysiuosi, ir pats gausiu baudą už trukdymą“, – lengvo grasinimo sulaukė skaitytojas.

Abejose gatvelės pusėse, pasak įstrigusio vairuotojo, sustojo negalintys pravažiuoti automobiliai. Eismas pajudėjo tik grįžus „Volvo“ savininkui, kuris patraukė savąją transporto priemonę.

„Visiems pravažiavus, kontrolės automobilis toliau demonstratyviai stovėjo nepajudėjęs iš savo vietos. Tiesa, nežinau, ar gausiu sau „pritaikytą“ baudą, nes mano registracijos numerį kontrolierius visgi nufotografavo“, – spėliojo vyras.

Reikia pridurti, kad šioje vietoje stovėti draudžiančio ženklo nematyti, tad kontrolierius KET, galimas daiktas, nepažeidė. Visgi pademonstravo pavydėtiną užsispyrimą bei žmogiškos empatijos trūkumą.

65 KOMENTARAI
Komentuoti

Komentuoti

*

Tai portalo „Kas vyksta Kaune“ skaitytojų inicijuota tema. Portalo „Kas vyksta Kaune“ redakcija neatsako už autorių mintis ir išsakomas idėjas, tačiau kviečia dalintis ir reikšti savo nuomonę.

Naujausios žinios

Tragiškas vakaras Kauno apskrityje: nukrito parasparnis

Paskelbtos teritorijos, kuriose jaunos šeimos galės gauti paramą būstui įsigyti: Kaunas nepatenka

Lėktuvu dangų raižanti žavi kaunietė: išvydę mane, keleiviai klausdavo, kur pilotas

Kaunas pirmą kartą paminėjo aludarių dieną: ar taps tradicija? (foto)

Kratos metu policija aptiko nemenką kiekį nelegalių produktų

Kuriozinė situacija: daugiabučio kieme siautėjo „Citybee“ vairuotojas

Įvedus protingą automobilių mokestį, dyzelinių išlaikymas smarkiai išaugtų

Prašo kauniečių pagalbos: šis vyras gali turėti svarbios informacijos apie vagystę

Neranda tinkamo kandidato: vis dar laisva agentūros „Kaunas IN“ vadovo vieta

Etikos komisijai užkliuvo dar aštuoni V. Matijošaičio patarėjai