Iškritus sniegui, pasipylė avarijos – prireikė ugniagesių pagalbos

„Facebook“ grupės „Kur stovi policija Kaune“ nuotr.
NAUJAUSIOS ŽINIOS

Popietę Kauno regioną padengęs sniegas ir paspaudęs šaltukas vairuotojams pasiūlė nemenką iššūkį. Ne visiems pavyko prisitaikyti prie sudėtingų eismo sąlygų. Vieną vairuotoją iš sumaitoto automobilio teko vaduoti ugniagesiams, sužalojimų patyrė ir kitų įvykių dalyviai.

Juozapavičiaus prospekte, Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato (VPK) duomenimis, fiksuoti du eismo įvykiai. 13.33 val. gautas pranešimas, kad susidūrė „Volkswagen“ ir „Renault“. Pastarąjį vairavo 1941 m. gimęs vyras, pirmąjį – 1982-ųjų gimimo vyras. Abu vairuotojai blaivūs, pildo eismo įvykio deklaraciją.

13.42 val. gautas pranešimas, kad „Opel“ markės automobilis kliudė stulpą. 1985 m. gimęs vyras vairavo neblaivus – jam nustatytas lengvas 0,49 promilės girtumas.

Apie 15 val. Savanorių prospekto ir J. Basanavičiaus alėjos sankryžoje automobilis „Fiat“, vairuojamas merginos, kliudė ir parbloškė dviratininką. Pirminiais duomenimis, vairuotoja blaivi, o dviratininkas pristatytas į gydymo įstaigą.

Panašiu laiku smarki avarija nutiko ir Kauno rajone – Ringauduose, Gėlių ir Tiesiosios gatvių sankryžoje į automobilį „Volvo“ atsitrenkė sunkvežimis „MAN“, vairuojamas 1966 metų gimimo vyro. Pranešama, kad lengvojo automobilio vairuotojas dėl itin slidžios kelio dangos nesuvaldė transporto priemonės ir išnėrė tiesiai prieš pagrindiniu keliu važiavusi sunkvežimį.

Pirminiais duomenimis, abu vairuotojai blaivūs. Panaudojus hidraulinį ugniagesių skėstuvą iš suknežinto „Volvo“ ištrauktas vairuotojas pristatytas į ligoninę.

20 KOMENTARŲ
Komentuoti

Komentuoti

*

Naujausios žinios

Akistata namų arenoje: pergalę užsitikrino tik paskutinėmis sekundėmis

Iš Kauno į Izraelį skridęs „Ryanair“ lėktuvas numatyto tikslo nepasiekė (papildyta)

Eismą stabdo virtinė automobilių prakirstomis padangomis

Šalia Laisvės alėjos įsikūrusiam viešbučiui – nacionalinis pripažinimas

Naujas sučiavimo būdas: prarandamos banko sąskaitose turimos lėšos

Nusikalstamo pasaulio šulų pasilinksminimų vieta keičia paskirtį

R. Daktarienė apsidžiaugė teismo dovana, bet iš šalies emigruos

Gerą nuomonę apie Vienybės aikštę ketinta nupirkti

Kauno rajone dingusi moteris rasta negyva (papildyta)

„Volfas Engelman Studija“ savaitgaliais kviečia pažinti bravorą iš arti