Iškritus sniegui, pasipylė avarijos – prireikė ugniagesių pagalbos

„Facebook“ grupės „Kur stovi policija Kaune“ nuotr.
NAUJAUSIOS ŽINIOS

Popietę Kauno regioną padengęs sniegas ir paspaudęs šaltukas vairuotojams pasiūlė nemenką iššūkį. Ne visiems pavyko prisitaikyti prie sudėtingų eismo sąlygų. Vieną vairuotoją iš sumaitoto automobilio teko vaduoti ugniagesiams, sužalojimų patyrė ir kitų įvykių dalyviai.

Juozapavičiaus prospekte, Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato (VPK) duomenimis, fiksuoti du eismo įvykiai. 13.33 val. gautas pranešimas, kad susidūrė „Volkswagen“ ir „Renault“. Pastarąjį vairavo 1941 m. gimęs vyras, pirmąjį – 1982-ųjų gimimo vyras. Abu vairuotojai blaivūs, pildo eismo įvykio deklaraciją.

13.42 val. gautas pranešimas, kad „Opel“ markės automobilis kliudė stulpą. 1985 m. gimęs vyras vairavo neblaivus – jam nustatytas lengvas 0,49 promilės girtumas.

Apie 15 val. Savanorių prospekto ir J. Basanavičiaus alėjos sankryžoje automobilis „Fiat“, vairuojamas merginos, kliudė ir parbloškė dviratininką. Pirminiais duomenimis, vairuotoja blaivi, o dviratininkas pristatytas į gydymo įstaigą.

Panašiu laiku smarki avarija nutiko ir Kauno rajone – Ringauduose, Gėlių ir Tiesiosios gatvių sankryžoje į automobilį „Volvo“ atsitrenkė sunkvežimis „MAN“, vairuojamas 1966 metų gimimo vyro. Pranešama, kad lengvojo automobilio vairuotojas dėl itin slidžios kelio dangos nesuvaldė transporto priemonės ir išnėrė tiesiai prieš pagrindiniu keliu važiavusi sunkvežimį.

Pirminiais duomenimis, abu vairuotojai blaivūs. Panaudojus hidraulinį ugniagesių skėstuvą iš suknežinto „Volvo“ ištrauktas vairuotojas pristatytas į ligoninę.

20 KOMENTARŲ
Komentuoti

Komentuoti

*

Naujausios žinios

Kaunui svarbaus įvykio dieną svarstoma viešuoju transportu vežti nemokamai

Prie įvažiavimo į vakarinį aplinkkelį nuo kelio nuvažiavo ir apvirto „BMW“

Praneša kauniečiai: Šilainius tvindo vanduo ir smėlis

Š. Jasikevičius apsisprendė, ar lieka Kauno „Žalgiryje“

Prie Kauno marių nuvykusi kaunietė buvo šokiruota

Didžiausių Lietuvoje Joninių transliacija - portale „Kas vyksta Kaune“

Bėgant metams kauniečiai gali likti be Joninių šventės

Jonines pasitiks romantiškai: iš parduotuvių graibstomos meilės prekės

Kaune nukrito lėktuvas: išsiųstos gelbėjimo pajėgos ir medikai (papildyta)

Kada per Joninių savaitgalį bus galima įsigyti svaigiųjų gėrimų?