Kauno verslininkai 2017-ųjų verslo metų sėkmę įvertino Raudondvario pilyje

Kauno rajono savivaldybės nuotr.
NAUJAUSIOS ŽINIOS

Į tradicinį Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmų (PPAR) metų pabaigos renginį Raudondvario pilies Menų inkubatoriuje susirinko beveik trys šimtai verslo, valdžios, akademinės bendruomenės lyderių ir svečių. Didžiausios ir žinomiausios regiono verslo organizacijos – Kauno PPAR metinis tradicinis renginys šiemet buvo dedikuotas artėjančiam Valstybės 100-mečiui, tad svečių aprangos kode įrašytas ir prašymas – iškilmių aprangą papildyti tautiniais motyvais.

„Istoriją kuriame šiandien. Didžiuokimės ne tik praeitimi, bet ir dabartimi,“ – skelbė vakaro programa, pabrėždama dabartinės kartos atsakomybę kuriant šalies istoriją.

Reikšmingiausia iniciatyva – Lietuvos verslo alėja

Viena iš reikšmingiausių šiai datai skirtų rūmų iniciatyvų yra Lietuvos verslo alėjos įrengimas ir atidarymas 2018 m. pavasarį Kaune, Parodų kalne, o Šakiuose įamžinamas 1918 m. Vasario 16-osios akto signataro Jono Vailokaičio atminimas. Rūmų bendruomenė taip pat palaiko kauniečių pasiryžimą Vytį, Lietuvos valstybės, istorijos ir vienybės simbolį, 2018 m. pastatyti Kaune.

Sveikinimo žodį vienai didžiausių šalies verslo bendruomenių tarė Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmų prezidentas Benjaminas Žemaitis, prilyginęs verslo sąlygas – nuolat besikeičiančiai orų prognozei, susirinkusią verslo bendruomenę sveikino Seimo pirmininkas Viktoras Pranckietis, Seimo narė Aušra Papirtienė, įteikusi rūmams Kauno krašto bičiulių grupės padėką, taip pat – Kauno miesto ir rajono merai.

Renginyje tradiciškai už nuopelnus šalies verslui ir rūmų sistemai apdovanoti labiausiai to verti verslininkai.

Išdalinti apdovanojimai – rūmų žvaigždės

Vienas aukščiausių rūmų sistemos apdovanojimų – sidabro „Darbo žvaigždė“ įteikta rūmų viceprezidentui, UAB „Serfas“ direktoriui Sauliui Valuntai. Atkurtoji žvaigždė yra tiksli tarpukario ordino kopija.

Kauno miesto meras Visvaldas Matijošaitis bronzos „Darbo žvaigždes“ įsegė UAB „Aša“ direktorei Živilei Vaitkūnienei, konditerijos įmonės vadovei Jūratei Gulbinienei, UAB „Novameta“ direktoriui Mindaugui Jonuškiui ir UAB „Skaitos kompiuterių servisas“ direktoriui Virginijui Jasaičiui.

Rūmų ambasadoriaus titulas už šiemet vykdytas veiklas suteiktas trims asmenims: Verslo moterų tinklo Kauno regiono vadovei, UAB „Linolitas“ direktorei Saulei Motiejūnienei, rūmų Šakių atstovybės vadovui, UAB „Gulbelė“ direktoriui Arūnui Tarnauskui ir Kėdainių atstovybės vadovui, UAB „Nordic Sugar Kėdainiai“ vadovui Dainiui Cibulskiui.

„Darbo žvaigždės“ medaliu apdovanota UAB „SDG grupė“ personalo vadovė Aušra Kerzienė.

Kauno PPAR generalinė direktorė Olga Grigienė apdovanota rūmų „Padėkos ženklu“ už  puikų rūmų veiklos strategavimą, šaunų komandinį darbą ir didžiulį asmeninį indėlį į 2017 m. veiklos rezultatus.

Apdovanotos metų verslo įmonės

Šiemet pirmą kartą įsteigtos ir kelios naujos nominacijos. Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmų prezidento nominacija „Sėkmės žingsnis“, skiriama sėkmingai startavusioms, ypatingų rezultatų pasiekusioms ir perspektyvioms įmonėms, atiteko dviems bendrovėms – UAB „Telesoftas“ ir UAB „Miesto alėja“ viešbučiui „HOF Hotel“. Bendrovė „Telesoftas“ paskelbtame tarptautiniame „Deloitte“ technologijų įmonių reitinge yra viena iš ilgiausiai veikiančių reitinge esančių bendrovių. Per pastaruosius metus bendrovės pajamos išaugo 310 proc. Viename iš Laisvės alėjos kiemų įsikūręs nedidelis 4 žvaigždučių viešbutis „HOF Hotel“ šiemet itin išgarsėjo kultūriniais tarptautiniais projektais, Kauno ir Lietuvos vardo viešinimu.

Nominacijos Metų investicija“ pirmuoju laimėtoju tapo UAB „Hegelmann transporte“. Jos investicijų suma šiemet viršijo 18 milijonų eurų – Domeikavos seniūnijoje statomas vienas didžiausių Lietuvoje logistikos centras, kuriame bus sukurta 250 naujų darbo vietų. Už sėkmingą eksporto plėtrą šiemet ši bendrovė pelnė ir Lietuvos eksporto prizą.

Nauja rūmų nominacija „Inovacijų lyderis“ skiriama už sukurtus inovatyvius produktus, inovatyvių technologijų įdiegimą ir mokslinių tyrimų pritaikymą gamyboje. Šį titulą pelnė UAB Akvatera“, sukūrusi analogų pasaulyje neturintį produktąNature’sProtectionSuperiorWhiteDogs“.

Dar viena tik šiemet įsteigta nominacija „Už tvarų verslą” apdovanota socialiniais projektais garsėjanti UAB SDG.

Tradicinė nominacija „Už svarų indėlį visuomenei“ šiemet skirta Jonavos bendrovei „Baldai Jums“, o Metų mokymo institucija pripažintos Kauno technikos profesinio mokymo centras ir Kauno informacinių technologijų mokykla.

Regiono nugalėtoju eksporto srityje pripažinta Kėdainių sausų ir skystų statybinių mišinių gamintoja UAB „Sakret“.

Renginio programa – nuo klasikos iki popso

Artėjančiam valstybės jubiliejui skirtoje šventėje koncertavo visą pasaulį išnaršęs didžiausias Lietuvoje studentiškas tautinio meno ansamblis – Kauno technologijos universiteto tautinio meno ansamblis „Nemunas“,. Specialią išskirtinei Lietuvos datai sukurtą programą atliko operos solistas, respublikinių ir tarptautinių konkursų laureatas, šiemet stažavęsis Milano garsiojoje „La Scala“ ir jau spėjęs užkariauti ne tik Lietuvos, bet ir kitų šalių klausytojų simpatijas Eugenijus Chrebtovas.

Vėliau publiką linksmino populiarusis Violetos ir Viliaus Tarasovų duetas. Renginį vedė Asta Stašaitytė Masalskienė.

Keli šimtai verslo bendruomenės atstovų pasikrovė teigiamomis šventinėmis emocijomis, smagiai praleido laiką, pasidžiaugė savo ir kolegų pasiekimais, pajuto verslo bendruomenės jėgą ir energiją, padėsiančią visiems drauge su nauju įkvėpimu įžengti į Naujus 2018-uosius valstybės šimtmečio metus.

5 KOMENTARAI
Komentuoti

Komentuoti

*

Naujausios žinios

Didelės išmaniųjų telefonų kainos lietuvių negąsdina: gamintojai jau kuria naujus planus

Atrankos į „Euroviziją“ viražai: iš kovos pasitraukė dar šeši dalyviai

Moteris nepabūgo stoti į akistatą su „kelių ereliu“

Skaitytoja: ar čia - ne alkoholio reklama?

Skaitytojų nuotykiai: džipu į kalną užtempė estų vilkiką

Seime nauji svarstymai – siūlo į atmintinų dienų sąrašą įtraukti naują datą

Italams nusileidę jaunieji žalgiriečiai Eurolygos jaunimo turnyre nežais

Žiemiškų pramogų išsiilgusius kauniečiai traukė prie pilies

Mitybos specialistų patarimai: kaip gaminti, kad nesugadintume sveikų maisto produktų

Gyvenimas sąvartyno pašonėje – kuo virs Kauno apskrityje esantis kaimas?