Trečiadienio popietę Kauno organizacijoms išplatintame laiške – nerišlus pagalbos prašymas (papildyta)

Asociatyvi / Organizatorių nuotr.
NAUJAUSIOS ŽINIOS

Portalo „Kas vyksta Kaune“ redakciją pasiekęs laiškas iš domeno „dipolis.eu“ elektroninės duombazės išplatintas ir kitoms Kauno įstaigoms, tačiau su laiške išdėstytu pagalbos prašymu portalo redakcija niekaip nesusijusi. 

Trečiadienį portalo „Kas vyksta Kaune“ redakcijos el. pašto adresu buvo gautas Rolando Prušinsko laiškas, kuriame vyras nerišliai prašė pagalbos sau ir savo šeimai. Žurnalistai pabandė susisiekti el. paštu, iš kurio rašė minėtas pilietis, kad išsiaiškintų tikrąją situaciją, vėliau šis laiškas su nuoroda į portalo „Kas vyksta Kaune“ redakcijos el. paštą „spaminiu“ būdu išplito po įvairių Kauno organizacijų elektronines pašto dėžutes.

Portalo „Kas vyksta Kaune“ redakcija atsiriboja nuo šio laiško turinio ir jį parašiusio autoriaus, jo kontaktai perduoti Kauno socialiniams darbuotojams.

Šio laiško siuntėjo duomenyse nurodoma, kad laiškas buvo išsiųstas iš domenui „dipolis.eu“ priklausančios pašto dėžutės. Suvedus domeno adresą atsidaro Rotary klubo „Dipolis“ interneto svetainė. Portalas „Kas vyksta Kaune“ susisiekė su klubo atstovais dėl tolimesnio „spaminio“ laiško kelio tyrimo.

Papildyta

Projekto „Be streso II“, iš kurio el. pašto dėžutės domene „dipolis.eu“ išsiųstas laiškas, vadovas Aurelijus Daškevičius patvirtino, kad žinutė buvo kenkėjiška. „Atsiprašome, kad šiandien nuo 11.35 h iki 13 h iš mūsų pašto dėžutės gavote daug laiškų, kurių mes patys (projekto „Be streso II“ komanda) nesiuntėme. Projekto matomumas ir stiprus pripažinimas pritraukė asmenis, kurie tai norėtų panaudoti negarbingiems tikslams“, – redakcijai atsiųstame laiške teigia A. Daškevičius.

„Be streso II“ komandos manymu, įvyko kibernetinė ataka – svarstoma kreiptis į policiją dėl įvykio ištyrimo. „Jautėme dėmesį iš ne visai draugiškų atstovų. Neatmetame, kad galėjo pasinaudoti mūsų noru atkreipti visų dėmesį į vieną iš skaudžių temų Lietuvoje“, – rašo projekto vadovas.

0 KOMENTARŲ
Komentuoti

Komentuoti

*

Naujausios žinios

Didžiausių Lietuvoje Joninių transliacija - portale „Kas vyksta Kaune“

Bėgant metams kauniečiai gali likti be Joninių šventės

Jonines pasitiks romantiškai: iš parduotuvių graibstomos meilės prekės

Kaune nukrito lėktuvas: išsiųstos gelbėjimo pajėgos ir medikai (papildyta)

Kada per Joninių savaitgalį bus galima įsigyti svaigiųjų gėrimų?

Nelengva kontrabandinių cigarečių sulaikymo operacija: vyras spruko ir užsidarė namuose

Ligoninėje atsidūrė negyvą kūdikį namuose pagimdžiusi moteris

Liūdna retro automobilių muziejaus pabaiga: nepavykus deryboms, automobiliai palieka Kauną

Kiek verslo centrų reikia Kaunui?

Pasiūlymai kauniečiams: kur švęsti Jonines