Kauniečio nuomonė: galerijos erdves pavertė neskoningu turgumi

Skaitytojų nuotr.
NAUJAUSIOS ŽINIOS

Artėjant Kalėdoms, žmonės pradeda dairytis tinkamiausių dovanų. Tam dažnai pasitarnauja įvairiausios mugės. Viena tokių šį savaitgalį vyko ir M. Žilinsko dailės galerijoje. Tiesa, tai patiko ne visiems.

Savo nuomone apie mugę ir organizatorių pasirinktą vietą pasidalino anonimu panoręs išlikti kaunietis. Pateikiame jo laišką.

Tokie pastebėjimai iš prieškalėdinių prekybų. Suprantu, kai prekiaujama, organizuojamos mugės sporto halėje, „Žalgirio“ arenos vestibiuliuose, kitose viešose erdvėse mieste. Prie to jau pripratome. Bet šį savaitgalį prekyba organizuota ir M. Žilinsko galerijos rūbinėje, vestibiulyje ir kur tik įmanoma pirmame aukšte. Kažkaip netikėta.

Nors organizatoriai greičiausiai sakys, kad tai ne šiaip prekyba, o labai aukšto lygio meniniai vienetiniai gaminiai ir gera proga įsigyti rūbų, papuošalų ir t.t., tačiau viskas primena paprasčiausia turgelį. Kaip mokesčių mokėtojas, ne to tikiuosi ir laukiu iš prestižinių galerijų ir muziejų. Budinčiosios ir rūbininkės susigūžę kampučiuose, o visa erdvė skirta turgui.

Na, ne bažnyčia ir su lazda jų niekas neišvaikys. Bet jau panašėja į Lietuvos paštą, kur prekiaujama beveik viskuo, kaip XX a. devinto dešimtmečio kioskeliuose. Lankytojai ateina ir su keturkojais, taigi ne į galerija, o į turgų. Nors gaminiai ir skoningi, bet visas šitas reikalas labai neskanus.

6 KOMENTARAI
Komentuoti

Komentuoti

*

Tai portalo „Kas vyksta Kaune“ skaitytojų inicijuota tema. Portalo „Kas vyksta Kaune“ redakcija neatsako už autorių mintis ir išsakomas idėjas, tačiau kviečia dalintis ir reikšti savo nuomonę.

Naujausios žinios

Didelės išmaniųjų telefonų kainos lietuvių negąsdina: gamintojai jau kuria naujus planus

Atrankos į „Euroviziją“ viražai: iš kovos pasitraukė dar šeši dalyviai

Moteris nepabūgo stoti į akistatą su „kelių ereliu“

Skaitytoja: ar čia - ne alkoholio reklama?

Skaitytojų nuotykiai: džipu į kalną užtempė estų vilkiką

Seime nauji svarstymai – siūlo į atmintinų dienų sąrašą įtraukti naują datą

Italams nusileidę jaunieji žalgiriečiai Eurolygos jaunimo turnyre nežais

Žiemiškų pramogų išsiilgusius kauniečiai traukė prie pilies

Mitybos specialistų patarimai: kaip gaminti, kad nesugadintume sveikų maisto produktų

Gyvenimas sąvartyno pašonėje – kuo virs Kauno apskrityje esantis kaimas?