Kauniečio nuomonė: galerijos erdves pavertė neskoningu turgumi

Skaitytojų nuotr.
NAUJAUSIOS ŽINIOS

Artėjant Kalėdoms, žmonės pradeda dairytis tinkamiausių dovanų. Tam dažnai pasitarnauja įvairiausios mugės. Viena tokių šį savaitgalį vyko ir M. Žilinsko dailės galerijoje. Tiesa, tai patiko ne visiems.

Savo nuomone apie mugę ir organizatorių pasirinktą vietą pasidalino anonimu panoręs išlikti kaunietis. Pateikiame jo laišką.

Tokie pastebėjimai iš prieškalėdinių prekybų. Suprantu, kai prekiaujama, organizuojamos mugės sporto halėje, „Žalgirio“ arenos vestibiuliuose, kitose viešose erdvėse mieste. Prie to jau pripratome. Bet šį savaitgalį prekyba organizuota ir M. Žilinsko galerijos rūbinėje, vestibiulyje ir kur tik įmanoma pirmame aukšte. Kažkaip netikėta.

Nors organizatoriai greičiausiai sakys, kad tai ne šiaip prekyba, o labai aukšto lygio meniniai vienetiniai gaminiai ir gera proga įsigyti rūbų, papuošalų ir t.t., tačiau viskas primena paprasčiausia turgelį. Kaip mokesčių mokėtojas, ne to tikiuosi ir laukiu iš prestižinių galerijų ir muziejų. Budinčiosios ir rūbininkės susigūžę kampučiuose, o visa erdvė skirta turgui.

Na, ne bažnyčia ir su lazda jų niekas neišvaikys. Bet jau panašėja į Lietuvos paštą, kur prekiaujama beveik viskuo, kaip XX a. devinto dešimtmečio kioskeliuose. Lankytojai ateina ir su keturkojais, taigi ne į galerija, o į turgų. Nors gaminiai ir skoningi, bet visas šitas reikalas labai neskanus.

6 KOMENTARAI
Komentuoti

Komentuoti

*

Tai portalo „Kas vyksta Kaune“ skaitytojų inicijuota tema. Portalo „Kas vyksta Kaune“ redakcija neatsako už autorių mintis ir išsakomas idėjas, tačiau kviečia dalintis ir reikšti savo nuomonę.

Naujausios žinios

Kauniečio kritika sudomino ekspertus: dėl trūkumų sustabdyta atrakciono veikla

Kauno „Toyota“ atstovybė pelnė prestižinį klientų aptarnavimo apdovanojimą

Fiksuoja skaitytojai: Aleksote, netoli aerodoromo, degė autobusas

Nepaliko vietų dvejonėms: žalgiriečiai namų aikštelėje šventė pergalę (foto)

Banko gretas papildė nauji kolektyvo nariai – Šuns dienos proga „įdarbino“ augintinius (foto)

Kauniečiai sukruto: kokie darbai vyksta Kauno pilies žiede?

Laisvės alėjos rekonstrukcijos projekto pristatymą transliuos portalas „Kas vyksta Kaune“

Ne visi palaiko idėją „CityBee“ automobiliuose įdiegti alkoblokus

Teisingumo ministrę iš posto išvertusiai kaunietei R. Kazėnienei – 6 tūks. eurų ieškinys

Kėdainiams teks palaukti – pirmiausiai suklestės Kaunas