Kauniečio nuomonė: galerijos erdves pavertė neskoningu turgumi

Skaitytojų nuotr.
NAUJAUSIOS ŽINIOS

Artėjant Kalėdoms, žmonės pradeda dairytis tinkamiausių dovanų. Tam dažnai pasitarnauja įvairiausios mugės. Viena tokių šį savaitgalį vyko ir M. Žilinsko dailės galerijoje. Tiesa, tai patiko ne visiems.

Savo nuomone apie mugę ir organizatorių pasirinktą vietą pasidalino anonimu panoręs išlikti kaunietis. Pateikiame jo laišką.

Tokie pastebėjimai iš prieškalėdinių prekybų. Suprantu, kai prekiaujama, organizuojamos mugės sporto halėje, „Žalgirio“ arenos vestibiuliuose, kitose viešose erdvėse mieste. Prie to jau pripratome. Bet šį savaitgalį prekyba organizuota ir M. Žilinsko galerijos rūbinėje, vestibiulyje ir kur tik įmanoma pirmame aukšte. Kažkaip netikėta.

Nors organizatoriai greičiausiai sakys, kad tai ne šiaip prekyba, o labai aukšto lygio meniniai vienetiniai gaminiai ir gera proga įsigyti rūbų, papuošalų ir t.t., tačiau viskas primena paprasčiausia turgelį. Kaip mokesčių mokėtojas, ne to tikiuosi ir laukiu iš prestižinių galerijų ir muziejų. Budinčiosios ir rūbininkės susigūžę kampučiuose, o visa erdvė skirta turgui.

Na, ne bažnyčia ir su lazda jų niekas neišvaikys. Bet jau panašėja į Lietuvos paštą, kur prekiaujama beveik viskuo, kaip XX a. devinto dešimtmečio kioskeliuose. Lankytojai ateina ir su keturkojais, taigi ne į galerija, o į turgų. Nors gaminiai ir skoningi, bet visas šitas reikalas labai neskanus.

6 KOMENTARAI
Komentuoti

Komentuoti

*

Tai portalo „Kas vyksta Kaune“ skaitytojų inicijuota tema. Portalo „Kas vyksta Kaune“ redakcija neatsako už autorių mintis ir išsakomas idėjas, tačiau kviečia dalintis ir reikšti savo nuomonę.

Naujausios žinios

Tragiškas vakaras Kauno apskrityje: nukrito parasparnis

Paskelbtos teritorijos, kuriose jaunos šeimos galės gauti paramą būstui įsigyti: Kaunas nepatenka

Lėktuvu dangų raižanti žavi kaunietė: išvydę mane, keleiviai klausdavo, kur pilotas

Kaunas pirmą kartą paminėjo aludarių dieną: ar taps tradicija? (foto)

Kratos metu policija aptiko nemenką kiekį nelegalių produktų

Kuriozinė situacija: daugiabučio kieme siautėjo „Citybee“ vairuotojas

Įvedus protingą automobilių mokestį, dyzelinių išlaikymas smarkiai išaugtų

Prašo kauniečių pagalbos: šis vyras gali turėti svarbios informacijos apie vagystę

Neranda tinkamo kandidato: vis dar laisva agentūros „Kaunas IN“ vadovo vieta

Etikos komisijai užkliuvo dar aštuoni V. Matijošaičio patarėjai