Laisvės alėjoje – naujo formato kalėdinė mugė

NAUJAUSIOS ŽINIOS

Šiandien, penktadienį, „Happspace Bankas“ erdvėse, įsikūrusiose Laisvės alėjoje 84B, iki pat vakaro kvepės gruodžio mandarinais ir ne tik. Kalėdine dvasia alsuojančiose eglutėmis bei jaukiai šviečiančiomis lemputėmis išpuoštose patalpose nuo pat ryto šurmuliuoja mugė, kupina įvairiausių gaminių ir dirbinių, nestokojančių fantazijos.

Čia susibūrę talentingi lietuviai siūlo pasižvalgyti po įvairiausios paskirties asortimentą, kuris gali tapti puikiausia praktiška ar jaukumą namams suteikiančia dovana ne tik sau, artimajam, bičiuliui, bet ir mylimam keturkojui.

Užsukus į mugę „Gruodžio mandarinai“ kaipmat sušils netgi žvilgsnis – išvysite šiltutėlius paltus, pirštines, kepures ir kitus mezginius mažam ir dideliam, rankų darbo kuprines, vyriškas peteliškes. Taip pat dėmesio prašys papuošalai, įvairiausių spalvų dirbiniai iš odos – piniginės, raktinės, kortelių dėklai, rankų darbo knygutės užrašams bei būtinasis atributas kone kiekvienos moters rankinėje – kosmetinė. Beje, tokią čia sau atras ir vyrai.

Išskirtinės staltiesės, paveikslai, atvirukai, kvapniosios žvakės, pagamintos iš nekenksmingo sojų vaško. O koks gi šventinis stalas be medaus – lankytojų laukia išskirtinė galimybė įsigyti įprasto lietuviško ar kreminio medaus, atkeliavusio iš Kauno rajono, kurį ragauja ne tik mūsų šalyje, bet ir užsienyje.

Mėgstantys fotografiją galės pasigrožėti knygomis, kuriose lietuvių fotografijos menininkų darbai. Taip pat laukia išskirtinė galimybė žvilgtelėti į paveikslus iš netrukus pasirodysiančios grafikos piešinių knygos, kuri, kaip sako, autorė, paveikslais pasakoja istoriją. Pavargusius nuo populiariosios žurnalistikos žanro džiugins Gonzo žurnalistikos ambasadoriai, kurie pasiūlys paskaityti pasakojimais paverstus interviu, ar patiems vieną iš tokių užrašyti atviruke draugui.

Kalėdos gali virsti ypatingomis net keturkojui – „Gruodžio mandarinų“ mugėje išvysite jaukius namukus šunims ar katėms, kurie jaukiai šviečia iš tolo ir gali virsti ne tik patogia buveine augintiniui, bet ir namų interjero puošmenos detale.

Jei per šias Kalėdas nenorite dovanoti daikto, dovanokite įspūdžius – mugėje jūsų laukia išskirtinė galimybė įsigyti bilietus į spektaklius Kauno kameriniame teatre – šventiniu laikotarpiu tai – magiška patirtis.

Mielos smulkmenos ir praktiškų daiktų asortimentas lankytojų „Happspace Banko“ erdvėse šmėžuos iki vakaro – 21 val.

1 KOMENTARAS
Komentuoti

Komentuoti

*

Naujausios žinios

Didžiausių Lietuvoje Joninių transliacija - portale „Kas vyksta Kaune“

Bėgant metams kauniečiai gali likti be Joninių šventės

Jonines pasitiks romantiškai: iš parduotuvių graibstomos meilės prekės

Kaune nukrito lėktuvas: išsiųstos gelbėjimo pajėgos ir medikai (papildyta)

Kada per Joninių savaitgalį bus galima įsigyti svaigiųjų gėrimų?

Nelengva kontrabandinių cigarečių sulaikymo operacija: vyras spruko ir užsidarė namuose

Ligoninėje atsidūrė negyvą kūdikį namuose pagimdžiusi moteris

Liūdna retro automobilių muziejaus pabaiga: nepavykus deryboms, automobiliai palieka Kauną

Kiek verslo centrų reikia Kaunui?

Pasiūlymai kauniečiams: kur švęsti Jonines