Krepšinio rinktinės gydytojui nuotaiką sugadino vandalai

V. Trumpicko „Facebook“ paskyros nuotr.
NAUJAUSIOS ŽINIOS

Fizinės medicinos ir reabilitacijos gydytojui Vyteniui Trumpickui ketvirtadienio rytą teko nemaloniai nustebti – prie namų pastatytą automobilį „Mercedes-Benz“ rado apgadintą. Ilgapirščiai brutaliai nulupo automobilio detales, kurios – tikrai ne iš pigiųjų.

Automobilio veidrodėlių, kaip sakė gydytojas, pasigesta ketvirtadienį ryte. Prie mašinos darbuotasi naktį, kol jis buvo priparkuotas šalia namų, Gaižiūnų gatvėje, netoli Kauno klinikų.

„Nuostoliai dar derinami su draudimo kompanija. Iškviesta policija atliko savo darbą – bandė ieškoti pirštų atspaudų, rado išspjautą kramtomąją gumą. Galbūt kažką atras, bet, kiek žinau, tikimybė nepaprastai maža“, – daug vilčių sučiupti pažeidėjus neturėjo V. Trumpickas.

„Mercedes-Benz“ centro pateikta remonto sąmata – apie 8 tūkst. eurų. Vien veidrodėlių stiklai kainuoja po 1 tūkst. eurų, bevagiant šias dalis išdraskytos, pažeistos ir automobilio durelės.

„Pasirodo, veidrodėliai itin reti – Lietuvoje nėra kur jų nupirkti. Draugai apskambinę ir Lenkijoje nerado, net dėvėtų. Tokių daiktų tiesiog nėra – galima gauti tik „Mercedes-Benz“ centre“, – pasakojo gydytojas.

Klinikų prieigose paskutiniu metu su tokiomis vagystėmis jis teigė nesusidūręs. „Kažkada, lyg, yra pavogę magnetolą, bet tai buvo labai seniai“, – sakė V. Trumpickas.

12 KOMENTARŲ
Komentuoti

Komentuoti

*

Naujausios žinios

Šeštadienį „Žalgirio“ arena pavirs didžiausiu kalėdiniu miesteliu po stogu

A. Veryga apdovanotas išskirtiniu dėmesiu: paaiškėjo, kodėl

Karaliaus Mindaugo mokymo centro vadovai vėl akiratyje: svarstys elgesį

Įvertino, kaip paveiks 50 eurų didesni mokesčiai

Kauno pareigūnai sulaikė vyrą, įtariamą Šančiuose įvykdytu nužudymu

Kauno įgulos karininkų ramovėje nuaidėjo „Priesaika“

Seimas – prieš žmogui palankesnes išankstinės pensijos sąlygas

Grįžti į Lietuvą gali ir nepavykti: „Ryanair“ ruošia streiką

Perskaičiuos valstybei padarytą žalą - neužtenka ES paramai gauti

Avarija Tunelio gatvėje - moteris patyrė galvos traumą