Pagrindinės Kauno rajono Kalėdų eglutės įžiebimas (tiesioginės transliacijos vaizdo įrašas)

NAUJAUSIOS ŽINIOS

Jeigu kalėdiniuose renginiuose įprasta sutikti raudonai apsitaisiusį, barzdotą ir itin dosniai nusiteikusį pilvūzą, Raudondvaryje gruodžio 1 d. jų bus ne vienas, ne 10 ir net ne 20. Šią masinę eglutės įžiebimo asamblėją, artistų ugnies šou ir puikius muzikinius pasirodymus stebėkite gyvai naujienų portale „Kas vyksta Kaune“.

17 val. visi kviečiami į Kauno rajono Kalėdų eglutės įžiebimo šventę Raudondvario dvare, kurią pradės dar niekur Lietuvoje nerodytas „Viduramžių pasiuntinių“ iliuzijų šou. Šventės metu susirinkusiuosius irgi stebins magiškas fakyrų ir artistų ugnies šou, energingi čiuožėjų ant ledo pasirodymai, mažuosius sveikins 25 Kalėdų seneliai.

Pasmaližiauti ir sušilti tradiciškai kvies Kalėdinė dvaro cukrainė, o jaukumo šilumą skleis Kalėdų prakartėlė bei muzikinė Kalėdų pasaka, kurią dovanos trys balti angelai – Kristina Siurbytė, Viktorija Streiča ir Akvilė Garbenčiūtė. Eglutės įžiebimo šventei išskirtinę muziką padovanos Ramūno Difarto ir styginių pasirodymas „Gražiausia Šv. Kalėdų muzika“, o vakaro linksmybes uždarys diskoteka ant ledo.

Šiemet Raudondvario dvare ir vėl šventiškai sužibs šviesų instaliacijos, įvairiausiomis spalvomis nutvieskiančios dvaro teritoriją, veiks Kalėdų miestelis, kuriame bus galima įsigyti ne tik saldžių gardėsių, bet ir rankų darbo gaminių, tiksiančių norintiems artimuosius nustebinti originaliomis kalėdinėmis dovanėlėmis.

19 KOMENTARŲ
Komentuoti

Komentuoti

*

Naujausios žinios

Šeštadienį „Žalgirio“ arena pavirs didžiausiu kalėdiniu miesteliu po stogu

A. Veryga apdovanotas išskirtiniu dėmesiu: paaiškėjo, kodėl

Karaliaus Mindaugo mokymo centro vadovai vėl akiratyje: svarstys elgesį

Įvertino, kaip paveiks 50 eurų didesni mokesčiai

Kauno pareigūnai sulaikė vyrą, įtariamą Šančiuose įvykdytu nužudymu

Kauno įgulos karininkų ramovėje nuaidėjo „Priesaika“

Seimas – prieš žmogui palankesnes išankstinės pensijos sąlygas

Grįžti į Lietuvą gali ir nepavykti: „Ryanair“ ruošia streiką

Perskaičiuos valstybei padarytą žalą - neužtenka ES paramai gauti

Avarija Tunelio gatvėje - moteris patyrė galvos traumą