Pagrindinės Kauno rajono Kalėdų eglutės įžiebimas (tiesioginės transliacijos vaizdo įrašas)

NAUJAUSIOS ŽINIOS

Jeigu kalėdiniuose renginiuose įprasta sutikti raudonai apsitaisiusį, barzdotą ir itin dosniai nusiteikusį pilvūzą, Raudondvaryje gruodžio 1 d. jų bus ne vienas, ne 10 ir net ne 20. Šią masinę eglutės įžiebimo asamblėją, artistų ugnies šou ir puikius muzikinius pasirodymus stebėkite gyvai naujienų portale „Kas vyksta Kaune“.

17 val. visi kviečiami į Kauno rajono Kalėdų eglutės įžiebimo šventę Raudondvario dvare, kurią pradės dar niekur Lietuvoje nerodytas „Viduramžių pasiuntinių“ iliuzijų šou. Šventės metu susirinkusiuosius irgi stebins magiškas fakyrų ir artistų ugnies šou, energingi čiuožėjų ant ledo pasirodymai, mažuosius sveikins 25 Kalėdų seneliai.

Pasmaližiauti ir sušilti tradiciškai kvies Kalėdinė dvaro cukrainė, o jaukumo šilumą skleis Kalėdų prakartėlė bei muzikinė Kalėdų pasaka, kurią dovanos trys balti angelai – Kristina Siurbytė, Viktorija Streiča ir Akvilė Garbenčiūtė. Eglutės įžiebimo šventei išskirtinę muziką padovanos Ramūno Difarto ir styginių pasirodymas „Gražiausia Šv. Kalėdų muzika“, o vakaro linksmybes uždarys diskoteka ant ledo.

Šiemet Raudondvario dvare ir vėl šventiškai sužibs šviesų instaliacijos, įvairiausiomis spalvomis nutvieskiančios dvaro teritoriją, veiks Kalėdų miestelis, kuriame bus galima įsigyti ne tik saldžių gardėsių, bet ir rankų darbo gaminių, tiksiančių norintiems artimuosius nustebinti originaliomis kalėdinėmis dovanėlėmis.

19 KOMENTARŲ
Komentuoti

Komentuoti

*

Naujausios žinios

Viskio butelio kriminalas: Kauno prokurorai iš valstybės neprisiteisė nei cento

Pasiruošimas Popiežiaus vizitui įgauna pagreitį: apmokyta 500 ambasadorių

Žvilgsnis į „ChangeMakers ON“ inovacijų stovyklą: verslo ekspertų pamokos ir garsūs svečiai

Vilniečių žvilgsnis į Kauną: sostinės merą skandina ir V. Matijošaitis

Kaunas turės naują vyskupą - įšventinamas A. Jurevičius

Kritęs vandens lygis apnuogino Nemuno dugną

Alkoholio (ne)vartojimas: kokią žalą sumažinsite, jei jo atsisakysite?

Naktį atvira liepsna degė buvęs darželio pastatas

Europos „Formulės 2“ čempionate vienintelis Lietuvos atstovas E. Riabko startavo įspūdingai

Kauniečiams pristatytas atnaujintas Dainavos parkas