Kaunietės istorija: įvažiavusi į kelininkų paliktą duobę, pasipiktino pareigūnų elgesiu (papildyta)

Skaitytojų nuotr.
NAUJAUSIOS ŽINIOS

Kaip teigia su portalu „Kas vyksta Kaune“ susisiekusi skaitytoja, penktadienio vakaro šventines nuotaikas keliems kauniečiams apkartino nemalonus įvykis – kauniečiai prasikirto ratus į kelyje neapdairiai paliktą duobę. Įprastai, tokios situacijos yra išsprendžiamos labai paprastai, tačiau labai netikėtai pareigūnus iškvietusios moters vakaras pasibaigė policijoje. Bent jau taip teigia moteris, pasidalinusi informacija, nors policijos atstovai tikina, kad istorijoje – nedaug tiesos.

Portalui „Kas vyksta Kaune“ istoriją pasakojo keli kauniečiai. Viskas prasidėjo nuo duobės Aleksote – Veiverių gatvėje, ties turgumi, kelyje palikta nepažymėta duobė aštriais kampais. Skaitytojų teigimu, tokią duobę paliko kelininkai. Tamsiu paros metu nepažymėtą duobę pastebėti nėra lengva – būtent dėl šios priežasties keliems vairuotojams duobės išvengti nepavyko ir teko sustoti šalikelėje pasikeisti pažeistus ratus.

Tas pats atsitiko ir vienai iš istorija pasidalinusia kauniete, tačiau ši nusprendė susisiekti su automobilio draudimo kompanijos atstovais. Šie patarė kreiptis į policiją – registruoti eismo įvykį ir prašyti Kauno miesto savivaldybės kompensacijos – būtent tokia praktika yra taikoma analogiškų įvykių metu.

Tačiau kaip teigia kaunietė, ją nustebino pareigūnų reakcija  – moteris teigia, jog iškviesti pareigūnai atvykę į eismo įvykio vietą ir išmatavę duobę, moteriai liepė kartu su jais važiuoti į komisariatą. Tokį savo elgesį, moters teigimu, jie motyvavo sprendimu nubausti moterį už chuliganišką vairavimą. Taip pat moteris pastebi, jog pareigūnai patys matė, kaip keli automobiliai, važiuodami mažesniu nei leistina greičiu, taip pat pažeidė savo padangas. Jiems pabandžius kreiptis į pareigūnus, skaitytojos teigimu, buvo pagrasinta – pareigūnai liepė tiesiog susitvarkyti savo automobilius ir važiuoti savais keliais, o kitu atveju, jie, kaip ir skaitytoja, susilauks atitinkamos baudos.

PAPILDYTA

Paskelbus informaciją pagal moters pasakojimą, su portalo „Kas vyksta Kaune“ redakcija susisiekė Kauno policijos atstovai, kurie teigia, jog paskelbta informacija nėra teisinga ir viskas buvo kiek kitaip, nei teigia moteris.

Policijos teigimu, penktadienį, 18:10 val. buvo gautas iškvietimas, kad Veiverių plente ties 46-uoju numeriu pažymėtu namu, automobilio  „VW Touran“ vairuotoja įvažiavo į duobę ir apgadino automobilio ratą. Atvykę policijos patruliai išsiaiškino, kad pranešėja nori, kad būtų suformintas įvykis ir ji galėtų kreiptis į Kauno miesto savivaldybę dėl žalos atlyginimo.

Surinkta medžiaga registruota Kauno apskrities Kelių policijos valdyboje. Kaip portalą „Kas vyksta Kaune“ informavo policijos atstovai, vairuotojai protokolas nesurašytas ir sprendimas penktadienio vakarą priimtas nebuvo.

Paskelbus informaciją, suskubo tvarkyti duobę

Praėjus kiek daugiau nei valandai po publikacijos paskelbimo portale „Kas vyksta Kaune“, palikta duobe susirūpino miesto centrinės dispečerinės avarinė tarnyba. Skaitytojai praneša, kad pavojinga duobė vėlyvą penktadienio vakarą laikinai sutvarkyta.

174 KOMENTARAI
Komentuoti

Komentuoti

*

Tai portalo „Kas vyksta Kaune“ skaitytojų inicijuota tema. Portalo „Kas vyksta Kaune“ redakcija neatsako už autorių mintis ir išsakomas idėjas, tačiau kviečia dalintis ir reikšti savo nuomonę.

Naujausios žinios

Vasarą kviečia praleisti su knygomis: lankomiausiuose paplūdimiuose – skaityklos po atviru dangumi

E. Riabko puikiai startavo Pasaulio F2 vandens formulių čempionate

Informuoja kauniečiai: miesto centre, judrioje gatvėje atsivėrė duobė

Nelaimė Kauno apskrityje: Kaišiadorių rajone rasta sužalota moteris

Ateinančios savaitės orai: lietus šalies link neskubės

Tausojantis vartojimas: patarimai kaip sumažinti maisto atliekų kiekius namuose

Sukėlė gelbėtojus ant kojų: neblaivi mergina nuplaukė į Kauno marių vidurį

Drąsus kauniečių žingsnis: „supiršo“ dvi nepažįstamas tos pačios lyties atstoves

Dedikacija neeilinėms asmenybėms: Kaune atsiras dvi naujos gatvės

Dešimtmetį besitęsianti iniciatyva skelbia naują sezoną: netrukus po Kauną pasklis burbulai