Eidama Kauno senamiesčiu mažamečio mama raudo iš gėdos

NAUJAUSIOS ŽINIOS

180 KOMENTARŲ

 1. isvedziojimai. Is tiesu – visiskas tusciagalviskumas, piaro vaikymasis ir reklamos troskimas. Giliamintiskumo ar Ezopo kalbos – bzzz… Nesuprantu, kodel mes priversti tai matyti ir gedytis uz autoriu ir Kauno valdininkelius…

 2. Zita Snieskiene, 2017/11/26 13:35

  To uzraso nemaciau, betir nenoriu matyti, Toks jaunuju menininku gyvenimo supratimas

 3. Loreta 2017/11/24 16:59

  Žinoma,tai nepadoru.Menas gali šokiruoti naujomis mintimis,o ne nešvankybėmis.

 4. deja 2017/11/23 19:36

  „Nuostabi reklama“ šokiruoja ant Girstučio.

 5. Mila 2017/11/23 18:24

  Aš manau mes gyvename Lietuvoje..tai ir išsireiškimai turi buti suprantami lietuviški…

 6. Viki 2017/11/23 16:20

  Mane šokiruoja tik žmonės, kuriuos šokiravo šitas užrašas :)

 7. Venus 2017/11/23 16:05

  Nešokiruojantį meną sukurti yra žymiai sunkiau ir jis nėra toks pastebimas. Prieš kelis metus skaičiau apie šiuolaikinio meno parodą, kurioje vienas iš „kūrinių“ buvo jaunos „menininkės“ self-video apie tai, kaip ji atlieka gamtos reikalus… Štai kas šiais laikais yra šiuolaikinis menas. Liūdna, nes tikras mena žavi ir pakylėja, o ne sukelia bjaurastį.
  PS: Dar klausimas, ar šitas straipsnis nėra gudriai apgalvota reklama:)

  • Aldona 2017/11/24 00:03

   O tiek daug rašoma ir kalbama apie kultūrą, ypač vaikams mokykloje per etikos pamokas,o gatvėj mato visai ką kitą ir nėra net kaip paaiškinti. Anksčiau žiūrint filmuką vaikams–vienus veikėjus vadindavo geriečiais ,kitus–blogiečiais, o kaip dabar paaiškinti?

 8. JUSTė 2017/11/23 11:50

  Šokiravo, ir taip perdaug negatyvo,lai menininkė pasideda ant savo stalo šį užrašą ir didžiuojasi ji ir jos… Ar taip reikia paveikti jaunaąją kartą, nesutinku, o kūrėjai sėkmės 😉

 9. Laima 2017/11/23 11:40

  Mane šokiruoja klykiantys vaikai prekybos centruose…ypač dabar… telefonus apsiglėbusios super mamytės,kai kur nuobodžiaujantys tėčiai…ir klyksmas… vaikučiai džūgauja ir puola nieko.nematydami… Tokiu metų laiku noriu būti Grinčiu!

  • Laima 2017/11/23 18:47

   Ir viena grazia diena, toks klykiantis vaikis tau pasakys „FUC YOUR MOTHER“

 10. Beatrice 2017/11/23 11:34

  O jos kasdien nešokiruoja tai, kaip lietuviai kasdien keikiasi, kaip kai kurie kasdien keikia save, gimines, pažįstamus, nepažįstamus? Čia kasdienybė. Pykčio pilna Lietuvos kasdienybė. Dėl jos nėra gėdos? Daugeliui ne. Kabinėjasi prie atsitiktinių menininkų, nes lengva.

  • klausimas 2017/11/23 18:14

   O kodėl turėtų būti dar skatinama keiktis, elgtis ir mąstyti vulgariai, nepagarbiai? Ne menininkas tas, kuris mėšlą giria ir savo kūriniais skatina žmones būti vulgariais, mėgstančiais pornografiją ir kitokius š… Jis tik menininku save vadina ir manosi galįs tą daryti dėl to, kad yra kas jo kičą, vaikiškas peckeliones (pvz., tašką vidury balto popieriaus lapo, vadinamą ,,Svajonė“) ir visokius tyčiojimusis iš savęs ar/ir kitų ir pan. vertina kaip tikrą meną ir gerų vertybių (moralumo) visuomenėje skatinimą. Kaip Venus pastebėjo, tikrai meninės vertės turintį kūrinį yra sunku sukurti: tam reikia talento, ir daug darbo ne tik su fotiku, dažais, teptukais ar dar kuo, bet su savimi pačiu ir turėti savy pakankamai vidinės šviesos… Yra daugybė viduramžių ar kokio 15 – 20a. pirmos pusės kūrinių kurie tikrai šokiruoja, rimtai ir labai giliai sukrečia ar galingai pakylėja bei kartais žmones priverčia net pakeisti savo gyvenimus. Jie kuo puikiausiai šokiruoja XXI amžiaus žmogų. Ar tokį (tokios vertės ir tokio grožio bei gilumo) meno kūrinį sugebėtų kada sukurti toks „menininkas“, kuris tesugeba tik įrėmint žmogaus tuštinimosi proceso vaizdą ir panašiai bei teikti vulgarius pavadinimus savo parodoms?

 11. O ką, 2017/11/23 11:15

  kokia tauta, tokia ir kalba…

 12. Domas 2017/11/23 11:12

  straipsniu straipsnis

 13. lol 2017/11/23 10:56

  Užsienyje jau seniai tokie žodžiai kaip f*ck, ir motherf*cking praradę tiesioginę savo prasmę, naudojami kasdienėj kalboj taip pat kaip mes naudotumėm kokį sh ar blt. Tai tiesiog žargonas nepasitenkinimo reiškimui o ne įžeidnėjimams, bet žmonės su kalbos barjeru priima viską tiesiogiai. Yra tiesioginė, yra perkeltinė prasmė. Tai va tą vaikui ir galima paaiškinti, kad kai kurie žodžiai turi daugiau prasmių nei viena.

 14. Justina 2017/11/23 10:51

  Dėve dėve kokia jautri mamytė 😴🙁

 15. Justė 2017/11/23 10:12

  Ką ir kam gali paaiškinti žmogus, pats nieko nesuprantantis? Nesuprasčiau, pasakyčiau vaikui: „aš irgi nesuprantu“, o ne aiškinčiau visam pasauliui, kad neva privalėjau ant gatvių kampo aiškinti mažvaikiui apie visą pasaulio nepadorumą ir žiaurumą, bet nenorėjau. :D

  • Taip taip 2017/11/23 10:37

   Jei mama nepaaiskns – paaiskins draugai. Taip paaiskins, kaip mamai tikrai nepatiktu…

   • Justė 2017/11/23 11:08

    Na, tai ir paaiškinčiau. Jei draugai jau gali, tai vaikas jau nebetoks mažametis, kad mama, tą vaiką pati pagimdžiusi, negalėtų paaiškint. Pasakyčiau, kad žmonės kartais būna pikti ir žiaurūs ir todėl yra keiksmažodžių, bet jie ne visada yra vartojami kitų prakeikimui. Dabar, ant šio gatvės kampo, moteriškė pareklamavo save kaip prakeiktą GiaRam, kad daugiau žmonių susidomėtų, bet ji save visai myli. Galima dar paaiškinti, kad rusų ir anglų kalbų keiksmažodžiai susiję su neteisingais veiksmais, t. y. , kai keikiame ką nors, sakome, kad jam tyčia padarysime ką nors, kas jiems nebus malonu, iš pykčio padarysime, ne iš meilės, o tam, kad žmogus pasijustų nelaimingas, nes nepajėgė apsiginti nuo mūsų prievartos. Kalbėjimas apie mamos fakinimą yra grasinimas pažeminti kieno nors mamą, prievarta padaryti jai tai, kas jai būna malonu tik tada, kai tai daro ją mylintis ir jos mylimas jos bendraamžis, pvz., jos vaiko tėtis. Lietuviai, kol nemokėjo keiktis rusiškai ir angliškai, t. y. gąsdindami seksualiniu prievartavimu ir priekabiavimu, vadino žmones karvėmis, kiaulėmis, rupūžėmis, gąsdino Perkūnu (žaibo dievu), linkėjo mirties, pražūties, grasino užmušti, o dabar rašinėja angliškai apie mamų pisėjas menininkes.

  • chacha 2017/11/23 14:53

   tavo komentaras zemiau, turbut, yra logiskiausias dalykas visame portale. O ir prajuokino :D Jei dar nesi, tai busi liuks mama ;)

   • chacha 2017/11/23 14:54

    auksciau*

Komentuoti

*

Naujausios žinios

Informuoja kauniečiai: miesto centre, judrioje gatvėje atsivėrė duobė

Nelaimė Kauno apskrityje: Kaišiadorių rajone rasta sužalota moteris

Ateinančios savaitės orai: lietus šalies link neskubės

Tausojantis vartojimas: patarimai kaip sumažinti maisto atliekų kiekius namuose

Sukėlė gelbėtojus ant kojų: neblaivi mergina nuplaukė į Kauno marių vidurį

Drąsus kauniečių žingsnis: „supiršo“ dvi nepažįstamas tos pačios lyties atstoves

Dedikacija neeilinėms asmenybėms: Kaune atsiras dvi naujos gatvės

Dešimtmetį besitęsianti iniciatyva skelbia naują sezoną: netrukus po Kauną pasklis burbulai

Trūko vieno žingsnio iki tragiškos pabaigos: buitinio konflikto metu mosavo ginklu

Seime rėžė ultimatumą prekybininkams: pardavinėti alkoholį arba vaistus