Jaunystės puoselėtojai: Kaune duris atveria nauja estetinės ir lazerinės medicinos klinika

Organizatorių nuotr.
NAUJAUSIOS ŽINIOS

Pačiame miesto centre – I. Kanto gatvėje duris atveria nauja „ERA ESTHETIC AVENUE“ klinika, alsuojanti prabanga ir išsiskirianti pažangiomis technologijomis. Tai jau šeštoji „ERA ESTHETIC” įkurta klinika, iki šiol filialai yra Vilniuje, Rygoje ir Frankfurte ir dabar Avenue KAUNE. Savo teikiamoms paslaugoms klinika taiko aukščiausius standartus, o atliekamose procedūrose naudoja naujausios kartos, saugiausias lazerines technologijas.

Pravėrus duris, klientus pasitinka jauki prabangi ir komfortiška aplinka. Klinikoje dirba sertifikuoti specialistai turintys medicininį išsilavinimą, čia jaunystės ir grožio puoselėjimo procedūros, odos ligų diagnostika ir gydymas atliekamas tik pažangiomis, auksiniais standartais nominuojamomis lazerinėmis technologijomis, kurios užtikrina puikius estetinius rezultatus. Kauno Era Esthetic Avenue klinikos partneriai – lyderiaujančios pasaulyje kompanijos „Syneron Candela“, „Solta Medical“, „Photo Therapeutics“, „Edge systems“, turinčios aukščiausiais įvertinimais apdovanotus prekių ženklus.

THERMAGE CPT – ne chirurginis odos patempimas

Svajojate atrodyti jauniau, tačiau nesiryžtate chirurginei operacijai? Klinikoje atliekamas ne chirurginis odos patempimas „Thermage CPT “. Termoliftingo procedūra yra alternatyva plastinei chirurgijai, veido patempimo efektas gali tęstis iki 3 – 5 metų, priklausomai nuo organizmo fiziologinių savybių. Svarbu ir tai, kad po „Thermage CPT“ procedūros nelieka randų.

Klinikoje naudojama nauja jau 3-čios kartos „Thermage CPT“ sistema, kuri išskiria patentuotas radio dažnio bangas RF, kurios skatina esamo kolageno atsinaujinimą, naujo kolageno sintezę giliuosiuose odos sluoksniuose. Šio proceso pasekoje naujos kolageno skaidulos formuojasi taisyklingai – visiškai taip, kaip jaunystėje, sukeldamos odos patempimą – vadinamąjį, „liftingą“.

Plaukelių ir kapiliarų šalinimas lazeriais

Plaukų šalinimas lazeriu yra efektyviausias plaukų šalinimo metodas. Tik didelės galios ir tam tikro bangos ilgio šviesa gali sunaikinti plauką ilgam laikui. Klinikoje naudojami naujausios kartos „Aleksandrito GentleLase Pro“ ir „GentleMax Pro“ lazeriais yra patys galingiausi ir greičiausi iš visų esančių plaukų šalinimo lazerių ir pasižymi didžiausiu efektyvumu lazerinėje depiliacijoje.

Taip pat klinikoje atliekamas kapiliarų šalinimas „Vbeam perfecta“ pulsiniu dažų lazeriu. Tai naujausias amerikiečių kompanijos Syneron Candela kraujagyslinis (angl. Vascular Beam – kraujagyslių spindulys) pulsinis dažų lazeris, savo efektyvumu lyderiaujantis pasauliniu mastu. Pulsiniai dažų lazeriai laikomi auksiniu standartu šalinant kraujagyslinius darinius. „Vbeam Perfecta“ puikiai susidoroja su viskuo, kas yra raudonos spalvos: visų tipų išsiplėtusias kraujagysles, tiek stambiausius, tiek smulkiausius išsiplėtusius kapiliarus, veido ir kūno odos raudonį, žvaigždines hemangiomas, vyšnines angiomas, vyno dėmes ir kt. pačius įvairiausius kraujagyslinius darinius. Gydymas yra saugus, tad jį galima naudoti ir kūdikių bei mažų vaikų hemangiomų gydymui.

HYDRAFACIAL – veido odos valymas, drėkinimas, prisotinimas hialurono rūgštimi – trigubos naudos procedūra

Tarp populiariausių klientų naudojamų procedūrų – „Hydrafacial“ trijų dalių programa, suteikianti trigubą naudą Jūsų veido odai: gilų valymą, drėkinimą, atjauninimą. Tai pažengusi odos priežiūros sistema, kuri puoselėja odą ir sprendžia įvairiausias jos problemas: sulėtina odos senėjimą, sumažina smulkias odos linijas ir raukšles, išsiplėtusias odos poras, pagerina odos tekstūrą ir spalvą, padeda atstatyti saulės padarytą žalą, efektyviai sprendžia įvairias odos problemas: riebią, į spuogus linkusią odą, „rozacea“ ir padidėjusią pigmentaciją.

Procedūros efektas yra greitas ir ilgai išliekantis. Šią inovatyvią procedūrą išbandė ir tapo nuolatiniais jos gerbėjais tokios įžymybės kaip Cameron Diaz, Paris Hilton, Matthew McConaughey, Beyonce, Monako princas Albertas ir kt.

Kita ne mažiau veiksminga procedūra „Intraceuticals“ – odos deguonies terapijos ir drėkinimo procedūra. Tai unikali veido priežiūros koncepcija deguonimi, padariusi perversmą pasaulinėje grožio industrijoje. Procedūros metu, hiperbarinės oksigenacinės sistemos pagalba ir aukšto slėgio deguonies srove, oda prisotinama hialurono rūgštimi bei serumais. Procedūros metu į odą patekęs deguonis suaktyvina ląstelių regeneraciją ir oda tampa stangresnė, elastingesnė, švytinti, jaunatviška. Tai puiki terapija atgaivinanti išsausėjusią, pavargusią ir nualintą odą. Ši procedūra tinkama atikti bet kuriame amžiuje. Ši deguonies veido terapija yra neatsiejama odos priežiūros procedūra tokioms įžymybėms kaip Madonna, Eva Langoria, Naomi Campbell, Victoria Secret modeliai, Kim Kardashian, Cher, Fergie ir daugeliui kitų.

Itin populiarus anticeliulitinis masažas ir apimčių mažinimas

Dar viena populiari klinikoje atliekama procedūra „VelaShape III“ – tai populiariausias pasaulyje anticeliulitinis masažas ir apimčių mažinimas. Vienos procedūros metu šalinamas celiulitas, lyginama oda ir mažinamos apimtys. Ši technologija yra laimėjusi geriausio kūno gydymo apdovanojimą. „VelaShape III“ vieninteliame iš anticeliulitinių masažų taikoma kombinuota Elos technologija celiulito gydymui ir apimčių mažinimui, apjungianti 4 procedūras vienos procedūros metu ir užtikrinanti pakankamą šilumos energijos patekimą riebaliniam audiniui procedūrų srityse, atliekant veiksmingą spartų giliųjų audinių, primenantį karštų akmenų masažą.

Registracija: +370 611 66 111

Klinikos adresas I. Kanto g. 18 – 2, verslo centras “Bokštas”.

Daugiau informacijos čia.

67 KOMENTARAI
Komentuoti

Komentuoti

*

Naujausios žinios

Nauji Vyriausybės užmojai: siūlo receptinius vaistus parduoti internetu

Avarija magistralėje Kaunas-Klaipėda: uždarytas eismas viena puse (vaizdo įrašas)

Miestas padės atnaujinantiems daugiabučių kiemus: dengs iki pusės tvarkymo išlaidų

Signalai iš Vakarų - plačiai naudojama kiniška ryšio įranga gali būti nesaugi

Avarija Savanorių prospekte - žmogui prireikė medikų pagalbos (vaizdo įrašas)

Kauno darželio auklėtojai pareikšti įtarimai smurtavus prieš vaikus

Karaliaus Mindaugo mokymo centrą krečia neramumai: buvęs darbuotojas pažeidė įstatymą (papildyta)

Viltis tėvams: gali didėti išmokos už vaikus

Vilniaus knygų mugėje - kaunietiški akcentai

„Auros“ premjera „Laikini šešėliai“: apie žmonių santykius per Rytų kultūros patirtis