Sveiko gyvenimo pradžia – čia ir dabar

Organizatorių nuotr.
NAUJAUSIOS ŽINIOS

Pasaulyje populiarėjantis sveikas judėjimas apjungia vis daugiau žmonių, norinčių rūpintis savo sveikata tinkamai maitinantis, stiprinant kūną aktyvia sportine veikla, jaučiant emocinį stabilumą. Bet ar kiekvienas žinome nuo ko pradėti? Iš kur pasisemti motyvacijos gyventi sveikai? Kaip atrasti savyje noro ieškoti aukso viduriuko?

Dažnai medijose linksniuojami žodžiai „sportas“, „mityba“, „sveika gyvensena“ gali turėti atvirkštinį efektą ir neigiamai veikti žmogaus pasąmonę. Normalu, kad žmogaus smegenys greitai pripranta prie tos pačios informacijos ir galiausiai ją ignoruoja. Tikrai norėdami kažką keisti savo gyvenime turite atrasti atspirties tašką, pagalvoti, kas jus stabdo, išsikelti tikslą ir kryptingai jo siekti. Pradėti sportuoti ar valgyti sveikatai naudingą maistą nereikia laukti „to pirmadienio“ ar Naujųjų metų, iniciatyvos reikia imtis čia ir dabar. Ne rytoj, ne poryt, o šiandien.

Kauno miesto savivaldybės visuomenės sveikatos biuras, norėdamas kauniečius paskatinti ieškoti motyvacijos sveiko gyvenimo pradžiai, kviečia dalyvauti aktyviame renginyje „Herojai apie herojus“, kuriame charizmatiškieji lektoriai ir motyvatoriai, „MyHero!“ įkūrėjai Ignas Bakėjus ir Alanas Dzeranovas savo pavyzdžiu kvies keisti gyvenimus ir įkvėps judėti pirmyn. Gyvo susitikimo metu dalyvių lauks masinė treniruotė, motyvacinė paskaita, įvairūs intelektualūs žaidimai, verčiantys žmones praplėsti savo komforto ribas.

Renginys vyks lapkričio 25 d. 10–14 val. Sabonio krepšinio centre (Pašilės g. 41, Kaunas)

Renginys nemokamas.

Būtina išankstinė registracija čia.

8 KOMENTARAI
Komentuoti

Komentuoti

*

Naujausios žinios

Kauno pareigūnai sulaikė vyrą, įtariamą Šančiuose įvykdytu nužudymu

Kauno įgulos karininkų ramovėje nuaidėjo „Priesaika“

Seimas – prieš žmogui palankesnes išankstinės pensijos sąlygas

Grįžti į Lietuvą gali ir nepavykti: „Ryanair“ ruošia streiką

Perskaičiuos valstybei padarytą žalą - neužtenka ES paramai gauti

Avarija Tunelio gatvėje - moteris patyrė galvos traumą

Išrinktas Kauno dramos teatro vadovas

S. Skvernelis atšovė į prezidentės kritiką: šalyje yra vienas žmogus, kuris neklysta

Patvirtintas 2018 metų biudžetas

Chanuka prasideda tik šiandien, tačiau Kaune pradėjo švęsti anksčiau