Žinoma atlikėja įsiamžino legendiniame Kauno viešbutyje

Organizatorių nuotr.
NAUJAUSIOS ŽINIOS

Erica Jennings tapo naujosios lietuviško prekės ženklo „kARTu“rudens – žiemos kolekcijos veidu ir sudalyvavo legendinio Kauno viešbučio „Metropolis“ Art Deco stiliaus hole vykusioje fotosesijoje.

„Miestai ir istorijos“ – taip pavadinta naujoji kolekcija, kurios kūrėja Ingrida Jasinskė mini, kad ši kolekcija išskirtinė, atspindinti neeilinius kelionių įspūdžius. Kuriant rankines dizainerę ypač įkvepia skirtinga miestų kultūra. Šįkart kolekcija inspiruota metropolių, pasaulio super centrų, verdančių gyvenimu dvidešimt keturias valandas per parą.

Tokijus, Niujorkas, Sidnėjus – vieni iš garsiausių pasaulio metropolių, tai miestai pulsuojantys energija, spalvomis ir emocijomis. Milijonai gyventojų, kiekvienas iš jų turintis išskirtinę istoriją. Didele inspiracija šaltojo sezono kolekcijai tapo I. Jasinskienės kelionė į tolimąją Japoniją.

„Tokijuje viešėjau dar šią liepą, ten su lietuvių delegacija vykome į tarptautinę dizaino parodą „Design Tokyo“. Tuo metu Tokijuje praleidau tik kiek daugiau negu savaitę, todėl manau nepavyko pažinti visų miesto veidų, tačiau neblėstanti energija ir atmosfera mane tarsi užkrėtė, noriu ten sugrįžti dar ir dar “ pasakoja Ingrida.

Paklausta, kodėl naująją kolekciją pavadino „Miestai ir istorijos“, Ingrida mini, kad ją kelionėse ypač žavi žmonės. „Tokie panašūs ir tuo pačiu labai skirtingi. Milijonus gyventojų turinčiame mieste per minutę gali sugauti šimto praeivių žvilgsnius, visi jie pasakoja skirtingas istorijas. Todėl mintyse ir gimė šis pavadinimas“, – sako rankinių kūrėja.

Šią kolekciją „įkūnyti“ ir perteikti jos idėją Ingridai padėjo Lietuvoje jau puikiai pažįstamų profesionalų komanda – fotografė ir stilistė Reda Mickevičiūtė, makiažo meistrė Jurga Kartu bei žinoma atlikėja, buvusi grupės „Skamp“ narė Erica Jennings. „Siekėme, kad ši fotosesija, kaip ir pati kolekcija, būtų išskirtinė tiek savo stiliumi tiek modeliu, kurį pasirinksime. Būtent dėl to mums buvo ypač malonu, kad Erica sutiko bendradarbiauti – žavimės tiek jos balsu, kūryba tiek stiliumi bei išskirtiniais bruožais o taip pat nuoširdumu kiekvienoje veikloje“.

Ingrida džiaugiasi, kad komanda puikiai suprato jos viziją kolekcijos koncepcijai. „Pavyko vienoms su kitomis puikiai komunikuoti, dėl to darbas ėjosi sklandžiai ir pozityviai. Nuoširdus Ericos žaismingumas ir išskirtiniai bruožai suteikė nuotraukoms būtent tokio šarmo, kokį įsivaizdavau planuodama šią fotosesiją“.

Ilgus metus Kaune gyvuojantis viešbutis „Metropolis“ laikomas vienu Laisvės alėjos simbolių. Viešbučio Art Deco stiliaus holas šįkart tapo išskirtine erdve perteikiančia įvairiapusišką naujosios kolekcijos veidą. Svarbi ir pavadinimo simbolika – „Metropolis“ tarsi papildo pagrindinę kolekcijos idėją ir inspiracijos šaltinį. „Tai tarsi netikėtas sutapimas – savą ir artimą „Metropolį“ iš naujo atradome čia pat, Kauno širdyje“, – sako kūrėja.

Nors Ingrida pamini, kad dar toli gražu nėra apsilankiusi visuose pasaulio super miestuose, tai tikrai jos kelionių sąraše. „Kiek seniau esu viešėjusi Niujorke bei Londone, tikrai grįšiu į šią vasarą ypatingai mane sužavėjusį Tokijų, netrukus skrisiu pažinti Bankoko. Labai norėčiau aplankyti Sidnėjų, labai tikiuosi, kad ši svjonė taip pat taps realybe“, – šypsosi moteris.

2 KOMENTARAI
Komentuoti

Komentuoti

*

Naujausios žinios

Europos „Formulės 2“ čempionate vienintelis Lietuvos atstovas E. Riabko startavo įspūdingai (foto)

Kauniečiams pristatytas atnaujintas Dainavos parkas

Vaistų pakuotes supainiojusi Kauno farmacijos įmonė iš balos gali išlipti sausa

Už santuoką prestižinėse Kauno bažnyčiose jaunavedžiai kloja didžiules sumas

Ugniagesių aliarmas Šilainiuose: sulėkė keturi ekipažai

Ką turėti automobilyje, kad spūstyje ištikus bėdai išvengtumėte didesnių nepatogumų?

Daugiabučio rūsyje Kauno pareigūnai atrado narkotikų sandėlį

Kaune su išrinktąja žiedus sumainė grupės „G&G Sindikatas“ senbuvis D. Juršėnas

Tragedija Studentų gatvėje: užgesinus gaisrą, rastas buto šeimininkas

Ateities plento rekonstrukcija įsibėgėja: įvardyta, kada planuojama baigti darbus