Kauno lopšelio-darželio auklėtoja neteko savikontrolės (papildyta)

Asociatyvi / Lietuvos policijos nuotr.
NAUJAUSIOS ŽINIOS

Antradienio rytą policijos pareigūnai skubėjo į įvykio vietą tirti atvejo su pareikštais itin rimtais įtarimais. Veiksmo centre – dvi nelygios jėgos – auklėtoja ir mažamečiai vaikai.

Policijos pareigūnų teigimu, lapkričio 14 d. 9 val. 43 min. Kauno apskrities Vyriausiajame policijos komisariate gautas Kauno m. savivaldybės administracijos Vaiko teisių apsaugos skyriaus raštas.

Jame informuojama, kad Kaune, lopšelio-darželio auklėtoja trankė vaikams per rankas, ėmė už kaklo bei kitais veiksmais sukėlė mažamečiams fizinį skausmą ir naudojo psichologinę prievartą.

Papildyta: Dėl Kaune, Panemunėje įsikūrusio darželio, bendru raštu dėl auklėtojos netinkamo elgesio ir galimo smurto prieš vaikus į Kauno miesto savivaldybės administracijos Vaiko teisių apsaugos skyrių kreipėsi devynių vaikų tėvai.

Kauno apskrities VPK pareigūnai dėl šio įvykio atlieka ikiteisminį tyrimą dėl fizinio skausmo sukėlimo mažamečiui ar nežymaus sveikatos sutrikdymo. Įvykio aplinkybės tikslinamos, atliekami procesiniai ikiteisminio tyrimo veiksmai. Už tai gresia bauda arba areštas, arba laisvės atėmimas iki dvejų metų.

Tyrimą organizuoja ir jam vadovauja Kauno apygardos prokuratūros Kauno apylinkės prokuratūros 4-ojo skyriaus prokurorai.

261 KOMENTARAS
Komentuoti

Komentuoti

*

Naujausios žinios

Kauno įgulos kariai kviečia kartu švęsti kariuomenės dienos 99-ąsias metines

Kinai Kauno rajone domisi žemės ūkiu, galimybėmis studijuoti ir investuoti

Eurolygos akistatoje – susidūrimas su komandai pažįstamu žaidėju

Žvalgosi didžiausių metų geradarių

Kviečia atsiliepti eismo įvykį mačiusius gyventojus

Sunerimę skaitytojai: kas vyksta Kauno oro uoste?

Kaune į naują „McDonalds“ investuotas milijonas eurų: planuoja statyti daugiau

Vairuotojams kurį laiką teks aplenkti V. Putvinskio gatvę

Lietuvoje lankysis popiežius (papildyta)

Eidama Kauno senamiesčiu mažamečio mama raudo iš gėdos