Skaitytoją apstulbino baseino kaina: ką pasakyti verkiančiam vaikui?

Asociatyvi / R. Tenio nuotr.
NAUJAUSIOS ŽINIOS

Po darbo savaitės su šeima „Girstučio“ baseine nusprendusiam apsilankyti „Kas vyksta Kaune“ skaitytojui Ramūnui teko ne savo noru pakeisti penktadienio popietės planus. Baseino kaina buvo tokia, kad beliko apsisukti ir išeiti. O kaip paaiškinti lūkesčius griaunantį baseino operatorių grobuoniškumą vaikams?

„Noriu pasidalinti karčia patirtimi apie neadekvačias šių dienų kainas. Esu Kauno miesto gyventojas, turintis du mažamečius vaikučius. Uždirbu vidutinį atlyginimą, bet negaliu sau leisti vidury dienos nusivesti vaikų į baseiną“, – pasakojimą pradėjo Ramūnas.

Penktadienį, prieš 16 val., jis su šeima – žmona ir dviem trejų bei penkerių metų vaikais – atvyko į „Girstučio“ baseiną. Priėjęs prie kasos ir paprašęs dviejų bilietų suaugusiems ir vieno mažamečiui, Ramūnas išgirdo nesuvokiamą sumą. „Žmogui 18 eurų?“ – nesupratęs paklausiau kasininkės, ar ji nesumaišė ko nors. Gal kainoraštis dar litais? Deja, ji atsakė, kad tokios kainos“, – negalėjo patikėti vyras.

Sužinojęs suaugusiojo bilieto kainą, vaikų kainoraščio Ramūnas jau net nesiklausė. „Žodžiu, atėjus į baseiną su 40 eurų ir pastoviniavus prie kasų, teko apsisukti ir pėdinti iš kur atėjus. Istorija, sakykime, tuo ir baigtųsi, jei ne pyktis ir pasišlykštėjimas… Tarp durų sustojusi trejų metų mergytė puolė į ašaras. Tiesiog isteriškai verkė“, – apmaudžią situaciją prisiminė Ramūnas.

Mergaitė nesuprato, kodėl šeima neina maudytis – juk tėtis žadėjo, o ji tiek ruošėsi. „Ir ką aš galėjau vaikui pasakyti, kad neturiu pinigėlių? Kad dėdėm reikia daug uždirbti? Nežinau. Nesugebėjau paaiškinti, tiesiog pasakiau, kad atvažiuosime kitą dieną – šiandien nedirba“, – realybės neatitinkantį paaiškinimą teko rinktis vyrui.

Verkiančius vaikus jis tiesiog išsinešė į automobilį. „Tad man kyla klausimas, kaip žmogui, uždirbančiam apie 700 eurų, reikia sugebėti nusivesti šeimą į paprastą baseiną už tokias neadekvačias kainas? Absurdas. Vadinasi, mes nebe gyvename Lietuvoje, o egzistuojame. „Išgyvenk, jei gali“. Ką gi, laukiame vasaros“, – liūdnai reziumavo Ramūnas.

561 KOMENTARAS
Komentuoti

Komentuoti

*

Tai portalo „Kas vyksta Kaune“ skaitytojų inicijuota tema. Portalo „Kas vyksta Kaune“ redakcija neatsako už autorių mintis ir išsakomas idėjas, tačiau kviečia dalintis ir reikšti savo nuomonę.

Naujausios žinios

D. Grybauskaitę pasiekė laiškas nuo popiežiaus

Prasideda lydekų žvejybos sezonas: įvardijo privalomas sąlygas

Nuo miesto nutolusiai gimnazijai rekonstruoti - daugiau kaip 2,5 mln. eurų

Nemuno saloje po pertraukos vėl pražydo sakuros

Vyrų stilius: nevengia būti ryškesni tiek šventėse, tiek laisvalaikiu

Prasideda švarinimosi akcija: iš šiukšlių išsivaduos daugelis Kauno vietų

Eurolygos kovos tęsiasi: aikštelės šeimininkai išlygino serijos rezultatą

Įtarimai stambiai Kauno įmonei: nemokėjo mokesčių ir lenkiška mėsa aprūpindavo turgavietes

Prie Seimo susirinko kanapių entuziastai, priešininkų stovyklos atstovas sulaikytas

Senamiestyje įsisiūbavo pavasario mugė: kodėl viena vyksta čia, o kita - Nemuno saloje? (foto)