„Respublikos“ viešbutis: vyksta ne tokie matomi darbai

R. Tenio nuotr.
NAUJAUSIOS ŽINIOS

Pradėjus „Magnum“ verslo centro automobilių stovėjimo aikštelės statybos darbus, „Respublikos“ griovimo tempas sumažėjo. Rodos, pastatas vėl nyra į nejudrų letargą, tačiau jį įsigijusi „Vičiūnų grupė“ teigia, kad ardymas nestoja, vyks ir žiemą.

„Neapstojo jie (ardymo darbai – „Kas vyksta Kaune“). Per naujų statybų atidarymą sakėme, kad ten prasidėję naujo verslo centro statymo darbai ir viskas vyksta paraleliai. Kaip ir viskas tvarkoje. Pastatas griaunamas, tik vizualiai griovimas galbūt nėra toks matomas, kadangi tuo pačiu metu vyksta statybos. Nežinau tiksliai, kokioje darbininkai stadijoje, bet jau duobės visos pamatams išraustos“, – komentavo „Vičiūnų grupės“ komunikacijos vadovas Mindaugas Snicorius.

Anot jo, darbai vyks ir visą žiemos sezoną. Kada pats „Respublikos“ pastatas visiškai išnyks, M. Snicorius negalėjo pasakyti, tačiau tai nutiks statybų eigoje. „Pačių statybų dabar gali ir nesimatyti, nes pirmiausia kasama didelė duobė – vyks dviejų aukštų požeminio parkingo įrengimas. Kylantis centras, ko gero, pradės matytis po kokio pusmečio. Greta taip pat yra Nemunas, technologinių iššūkių netrūksta. Nesiskundžiam“, – sakė „Vičiūnų grupės“ atstovas.

„Magnum“ planuojama užbaigti per dvejus metus nuo statybų pradžios – apie 2019-ųjų vidury. Nuo grafiko neatsiliekama, viskas vyksta kaip planuota. „Iš tikro, pastoviai atsiranda žmonių, suabejojančių griovimo darbų progresu – stengėmės ir per statybų pradžios ceremoniją paaiškinti, kad nuo tam tikro etapo ardymas nebus toks pastebimas. Kol „Respublika“ matysis, tikriausiai, periodiškai kils klausimų apie ją“, – užsistovėjusio vaiduoklio aktualumą svarstė pašnekovas.

18 KOMENTARŲ
Komentuoti

Komentuoti

*

Naujausios žinios

Kaune duris atvėrusio medicinos centro tikslas – aptikti ligą anksčiau nei pradėsite sirgti

Darbuotojai įtariami piktnaudžiaujantys „biuleteniais“: veiksmus išduoda socialiniai tinklai

Kauno LEZ pradedamos 95 mln. eurų vertės gamyklos statybos

Kaunas muša rekordus: miesto valdžia svečių nakvynėms išleido keturis kartus daugiau nei sostinė

Rusijos pavežėjimo paslaugų įmonė „Yandex Taxi“ liepos pabaigoje ims veikti Lietuvoje

Prabilo mįslingai mirusio kario artimieji: mirties priežastis yra visiškai neaiški

Avarija netoli Lapių: susidūrus dviems automobiliams, į įvykio vietą lėkė specialiosios tarnybos

Kauniečių iniciatyva: plinta tradicija dalintis sodo gėrybėmis

N. Venckienė į Lietuvą greitai negrįš: aiškėja, kiek truks ekstradacijos teismo procesas

Naująjį sezoną Kauno „Žalgirio“ dubleriai pasitiks su nauju treneriu