„Respublikos“ viešbutis: vyksta ne tokie matomi darbai

R. Tenio nuotr.
NAUJAUSIOS ŽINIOS

Pradėjus „Magnum“ verslo centro automobilių stovėjimo aikštelės statybos darbus, „Respublikos“ griovimo tempas sumažėjo. Rodos, pastatas vėl nyra į nejudrų letargą, tačiau jį įsigijusi „Vičiūnų grupė“ teigia, kad ardymas nestoja, vyks ir žiemą.

„Neapstojo jie (ardymo darbai – „Kas vyksta Kaune“). Per naujų statybų atidarymą sakėme, kad ten prasidėję naujo verslo centro statymo darbai ir viskas vyksta paraleliai. Kaip ir viskas tvarkoje. Pastatas griaunamas, tik vizualiai griovimas galbūt nėra toks matomas, kadangi tuo pačiu metu vyksta statybos. Nežinau tiksliai, kokioje darbininkai stadijoje, bet jau duobės visos pamatams išraustos“, – komentavo „Vičiūnų grupės“ komunikacijos vadovas Mindaugas Snicorius.

Anot jo, darbai vyks ir visą žiemos sezoną. Kada pats „Respublikos“ pastatas visiškai išnyks, M. Snicorius negalėjo pasakyti, tačiau tai nutiks statybų eigoje. „Pačių statybų dabar gali ir nesimatyti, nes pirmiausia kasama didelė duobė – vyks dviejų aukštų požeminio parkingo įrengimas. Kylantis centras, ko gero, pradės matytis po kokio pusmečio. Greta taip pat yra Nemunas, technologinių iššūkių netrūksta. Nesiskundžiam“, – sakė „Vičiūnų grupės“ atstovas.

„Magnum“ planuojama užbaigti per dvejus metus nuo statybų pradžios – apie 2019-ųjų vidury. Nuo grafiko neatsiliekama, viskas vyksta kaip planuota. „Iš tikro, pastoviai atsiranda žmonių, suabejojančių griovimo darbų progresu – stengėmės ir per statybų pradžios ceremoniją paaiškinti, kad nuo tam tikro etapo ardymas nebus toks pastebimas. Kol „Respublika“ matysis, tikriausiai, periodiškai kils klausimų apie ją“, – užsistovėjusio vaiduoklio aktualumą svarstė pašnekovas.

18 KOMENTARŲ
Komentuoti

Komentuoti

*

Naujausios žinios

Rogutėmis su automobiliu vilkta mergina paniro į komą

Rinkimų į prezidentus prognozė: V. Matijošaitį aplenkė naujas favoritas

Kauniečių galvos skausmas - snieguoti keliai: kaip pasiskirstė nuomonės?

„Kelių ereliu“ pavadintas vairuotojas: mane pradėjo filmuoti tada, kai jai buvo naudinga

Pamiršusiems šį mokestį susimokėti per sausį, grės nemalonumai

Skęstančios Kauno žiniasklaidos gelbėjimas – pačių skęstančiųjų reikalas

Sujudimas Kauno mariose: pasiplaukiojimas valtimi baigėsi nelaime

Paaiškėjo, kas pretenduoja Seime pakeisti K. Pūką

Šios nakties reido atgarsiai: beveik 500 vairuotojų susitiko su policija

Kauno apskritities keliuose „snigo“ kyšiais