Kauniečio akibrokštas: už kelionę maršrutiniu taksi turėjo susimokėti dukart

Asociatyvi / R.Tenio nuotr.
NAUJAUSIOS ŽINIOS

Į portalo „Kas vyksta Kaune“ redakciją kreipėsi kaunietis susidūręs su, kaip jis pats sako, itin nemalonia situacija. Pasak skaitytojo, itin didelius keblumus sukėlė elektroninis bilietas, papildytas mėnesiui skirta suma ir suteikiantis teisę važiuoti Kauno miesto maršrutiniais taksi.

„Vakar ryte, 10:31 val., netoli „Girstučio“ esančiame spaudos kioske įsigijau elektroninę miesto viešojo transporto kortelę, kurią iš karto papildžiau 35 eurų suma, kuri suteikia man teisę važiuoti Kauno maršrutiniais taksi visą mėnesį. Buvau informuotas, jog maždaug po pusvalandžio nuo įsigyjimo galėsiu pradėti naudotis savo elektroniniu bilietu. Jis bus aktyvuotas“, – pasakoja kaunietis.

Pasak jo, elektroniniu bilietu Kauno maršrutiniame taksi vyras pasinaudojo gerokai vėliau nei buvo sakyta – 12 val., tačiau elektroninis bilietas esą vis dar nebuvo aktyvuotas ir įlipus į minėtą transporto priemonę bei priglaudus turimą kortelę prie komposterio, ši neveikė.

„Įvykus šiam nesusipratimui paskambinau į Kauno viešojo transporto keleivių aptarnavimo centrą, esantį Ožeškienės gatvėje, Kaune. Manęs paprašė, jog kaskart važiuodamas maršrutiniu taksi visą mėnesį rodyčiau vairuotojui elektroninio bilieto papildymo kvitą, nes savo duomenų sistemoje esą keleivių aptarnavimo centro atstovai matė, jog mano elektroninis bilietas veikia bei yra papildytas “, – sako partalo „Kas vyksta Kaune“ skaitytojas.

Nepaisant to, kad daugelį kartų per dieną kauniečiui teko važiuoti maršrutiniais taksi kiekvieną kartą susimokant už kelionę, pasak jo, vakare mikroautobuso vairuotojas išprašė skaitytojo žmoną su vaiku lauk, nors jam esą ir buvo parodytas elektroninio bilieto papildymo kvitas.

Kauniečiui nutikusią situaciją papasakojome bendrovės „Kauno autobusai“ atstovei Ramunei Tarandei. „Norime padėkoti keleiviui, kad jis sureagavo ir apie nesklandumus pranešė mums. Tai buvo sistemos klaida. Gedimą užregistravome ir artimiausiu metu jis bus pašalintas. Atsiprašome už nepatogumus“, – sakė ji.

R. Tarandės teigimu, tokie atvejai, kai elektroninis bilietas neveikia, nėra dažni. O patirtus nuostolius – kelionių metu išleistus papildomus pinigus perkant keliavimo maršrutiniais taksi bilietėlius minėtą dieną, bendrovės „Kauno autobusai“ atstovai pažadėjo kompensuoti grąžindami pinigus. Kauniečiui tereikia atvykti adresu Raudondvario pl. 105.

21 KOMENTARAS
Komentuoti

Komentuoti

*

Naujausios žinios

„Žalgiris“ į įprastinį treniruočių ritmą grįžta surengęs netradicinę treniruotę

Parodė, ką valgo pacientai Kaune už 1,45 euro per dieną

Suimtas moteriai į akis dujų pripurškęs ir apiplėšęs vyras

Į dvikovą su „Žalgiriu“ Stambulo klubas stos be sunkiai traumuoto gynėjo

Kaune pristatys pirmąją Lietuvos narkokroniką - juodo verslo apyvarta siekė pusantro milijardo

Akademinės etikos kontrolierius: du VDU ir KTU dėstytojai neetiškai citavo tekstą

Kauno gatves padengus sniegui, pasipylė avarijos - eismą kausto spūstys

Kauno klinikų požemiai: painiuose labirintuose klaidžioja ne vienas

Kvapas patiko, bet kelių šimtų eurų iš kišenės traukti neketino

Kaune gyvūnų savininkams ir mylėtojams bus lengviau: pristatytas naujas įrankis