Gaisras Šilainiuose: išplitus ugniai liepsnos naikino „BMW“ automobilį

Portalo Kas vyksta Kaune skaitytojų nuotr.
NAUJAUSIOS ŽINIOS

Sekmadienį, paryčiais, Šilainiuose gaudė specialiųjų tarnybų sirenos. Gavę iškvietimą dėl vieno degančio objekto, ugniagesiai veikiausiai nė neįtarė, kad teks gesinti dar vieną. Keista tai, kad, pasak įvykio liudininkų, gaisras beveik tuo pat metu įsiplieskė dvejose šio mikrorajono vietose – tos pačios paskirties objektuose.

„Pabudau nuo šuns lojimo ir priėjęs prie lango pamačiau, kad kažkas dega. Tuomet nieko nelaukdamas išėjau į kiemą, ir, kaip sužinojau, nuo atliekų rūšiavimo konteinerio Baltijos gatvėje užsidegė automobilis „BMW“, pastatytas prie pat jo. Kažkas padegė šiukšlių konteinerį“, – pasakoja portalo skaitytojas.

Pasak kauniečio, ilgą laiką priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos brigada negalėjo tinkamai privažiuoti prie gaisro židinio, nes kliudė greta stovintys kiti automobiliai. „Po kiek laiko gaisrininkai rado išeitį – privažiavo per mokyklos stadioną. Manau, numanant tokius galimus keblumus, gyventojai turėtų susimąstyti, kaip statyti savo turimas transporto priemones, kad specialiųjų tarnybų brigados galėtų privažiuoti be jokio vargo“,  – paaiškina įvykį matęs vyras.

Kauniečio teigimu, automobilis „BMW“ sudegė nevisiškai, sudegė tik transporto priemonės galas. „Viskas dėl atliekų rūšiavimo konteinerio. Šie popieriui išmesti skirti konteineriai buvo tuo pat metu kažkieno padegti ir vienoje, ir kitoje kiemo pusėje.

Priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos atstovai patvirtino, kad lapkričio 5 d. rytą gautas pranešimas, jog dega šiukšlių konteineris. Atvykus į įvykio vietą paaiškėjo, kad degė šiukšlių konteineris ir šalia stovėjęs lengvasis automobilis.

25 KOMENTARAI
Komentuoti

Komentuoti

*

Naujausios žinios

Kauno įgulos kariai kviečia kartu švęsti kariuomenės dienos 99-ąsias metines

Kinai Kauno rajone domisi žemės ūkiu, galimybėmis studijuoti ir investuoti

Eurolygos akistatoje – susidūrimas su komandai pažįstamu žaidėju

Žvalgosi didžiausių metų geradarių

Kviečia atsiliepti eismo įvykį mačiusius gyventojus

Sunerimę skaitytojai: kas vyksta Kauno oro uoste?

Kaune į naują „McDonalds“ investuotas milijonas eurų: planuoja statyti daugiau

Vairuotojams kurį laiką teks aplenkti V. Putvinskio gatvę

Lietuvoje lankysis popiežius (papildyta)

Eidama Kauno senamiesčiu mažamečio mama raudo iš gėdos