„Žalgirį“ palikęs ir iš Lietuvos pabėgęs V. Romanovas pasakė, kada grįš į Kauną

NAUJAUSIOS ŽINIOS

Kauno „Žalgirio“ rungtynėse Maskvoje buvo galima pamatyti ir buvusį jo savininką Vladimirą Romanovą. Lietuvoje jis nesirodė nuo 2013 metų, kai buvo areštuotas V. Romanovui ir jo seseriai priklausantis turtas. Vyras išvyko į Rusiją, kaip įtariama, palikęs „Žalgirį“ su 40 milijonų litų siekiančia skola. Jis įtariamas nemenku turto iššvaistymu, už kurį gresia baudžiamoji atsakomybė, tačiau V. Romanovas užsiminė apie ketinimus grįžti į Lietuvą.

„BasketNews.lt“ reporterio paklaustas apie tai, ar dažnai stebi Kauno „Žalgirio“ rungtynes, V. Romanovas tvirtino, jog sportininkų kovas aikštelėje jam tenka matyti dažniausiai per televiziją, tačiau esą „Žalgiris“ jau nebe toks galingas kaip anksčiau. Jis neatmeta galimybės, jog po metų, kai pasikeis šalies prezidentė, galės atvažiuoti ir stebėti rungtynes, pavyzdžiui, Kauno „Žalgirio“ arenoje. „Paprašykite, kad prezidentė suteiktų man antrą pilietybę“, – žurnalistams sakė, V. Romanovas, nes esą būtent dėl šio fakto jam nėra galimybės apsilankyti Lietuvoje.

Buvęs Kauno „Žalgirio“ savininku, dabar jis teigia esantis mecenatu. V. Romanovas tikina, jog iki šiol palaiko santykius su žaidėjais ir esamais vadovais. Žurnalistams užsiminus apie V. Romanovo Kauno „Žalgirio“ klubui paliktą milžiniško dydžio skolą, jis sakė, kad tai – netiesa. „Aš kiek paėmiau, tiek ir palikau. Aš investavau, jei pridėti investicijas – bus dvigubai ir net daugiau. Čia – manipuliacija. Kiek buvo skolų, tiek ir liko“, – tvirtino pašnekovas.

Pasak V. Romanovo, minėta skola niekaip nesusijusi su „Ūkio“ banko teiktomis paskolomis. „Paskutiniu metu „Ūkio“ bankas tyčiojosi – jokių pinigų neduodavo, nemokėjo už reklamą, o „Žalgirio“ reklama kainuoja. Savivaldybė taip pat tyčiojosi“, – komentavo jis.

19 KOMENTARŲ
Komentuoti

Komentuoti

*

Naujausios žinios

Kaune duris atvėrusio medicinos centro tikslas – aptikti ligą anksčiau nei pradėsite sirgti

Darbuotojai įtariami piktnaudžiaujantys „biuleteniais“: veiksmus išduoda socialiniai tinklai

Kauno LEZ pradedamos 95 mln. eurų vertės gamyklos statybos

Kaunas muša rekordus: miesto valdžia svečių nakvynėms išleido keturis kartus daugiau nei sostinė

Rusijos pavežėjimo paslaugų įmonė „Yandex Taxi“ liepos pabaigoje ims veikti Lietuvoje

Prabilo mįslingai mirusio kario artimieji: mirties priežastis yra visiškai neaiški

Avarija netoli Lapių: susidūrus dviems automobiliams, į įvykio vietą lėkė specialiosios tarnybos

Kauniečių iniciatyva: plinta tradicija dalintis sodo gėrybėmis

N. Venckienė į Lietuvą greitai negrįš: aiškėja, kiek truks ekstradacijos teismo procesas

Naująjį sezoną Kauno „Žalgirio“ dubleriai pasitiks su nauju treneriu