„Žalgirį“ palikęs ir iš Lietuvos pabėgęs V. Romanovas pasakė, kada grįš į Kauną

NAUJAUSIOS ŽINIOS

Kauno „Žalgirio“ rungtynėse Maskvoje buvo galima pamatyti ir buvusį jo savininką Vladimirą Romanovą. Lietuvoje jis nesirodė nuo 2013 metų, kai buvo areštuotas V. Romanovui ir jo seseriai priklausantis turtas. Vyras išvyko į Rusiją, kaip įtariama, palikęs „Žalgirį“ su 40 milijonų litų siekiančia skola. Jis įtariamas nemenku turto iššvaistymu, už kurį gresia baudžiamoji atsakomybė, tačiau V. Romanovas užsiminė apie ketinimus grįžti į Lietuvą.

„BasketNews.lt“ reporterio paklaustas apie tai, ar dažnai stebi Kauno „Žalgirio“ rungtynes, V. Romanovas tvirtino, jog sportininkų kovas aikštelėje jam tenka matyti dažniausiai per televiziją, tačiau esą „Žalgiris“ jau nebe toks galingas kaip anksčiau. Jis neatmeta galimybės, jog po metų, kai pasikeis šalies prezidentė, galės atvažiuoti ir stebėti rungtynes, pavyzdžiui, Kauno „Žalgirio“ arenoje. „Paprašykite, kad prezidentė suteiktų man antrą pilietybę“, – žurnalistams sakė, V. Romanovas, nes esą būtent dėl šio fakto jam nėra galimybės apsilankyti Lietuvoje.

Buvęs Kauno „Žalgirio“ savininku, dabar jis teigia esantis mecenatu. V. Romanovas tikina, jog iki šiol palaiko santykius su žaidėjais ir esamais vadovais. Žurnalistams užsiminus apie V. Romanovo Kauno „Žalgirio“ klubui paliktą milžiniško dydžio skolą, jis sakė, kad tai – netiesa. „Aš kiek paėmiau, tiek ir palikau. Aš investavau, jei pridėti investicijas – bus dvigubai ir net daugiau. Čia – manipuliacija. Kiek buvo skolų, tiek ir liko“, – tvirtino pašnekovas.

Pasak V. Romanovo, minėta skola niekaip nesusijusi su „Ūkio“ banko teiktomis paskolomis. „Paskutiniu metu „Ūkio“ bankas tyčiojosi – jokių pinigų neduodavo, nemokėjo už reklamą, o „Žalgirio“ reklama kainuoja. Savivaldybė taip pat tyčiojosi“, – komentavo jis.

19 KOMENTARŲ
Komentuoti

Komentuoti

*

Naujausios žinios

Rogutėmis su automobiliu vilkta mergina paniro į komą

Rinkimų į prezidentus prognozė: V. Matijošaitį aplenkė naujas favoritas

Kauniečių galvos skausmas - snieguoti keliai: kaip pasiskirstė nuomonės?

„Kelių ereliu“ pavadintas vairuotojas: mane pradėjo filmuoti tada, kai jai buvo naudinga

Pamiršusiems šį mokestį susimokėti per sausį, grės nemalonumai

Skęstančios Kauno žiniasklaidos gelbėjimas – pačių skęstančiųjų reikalas

Sujudimas Kauno mariose: pasiplaukiojimas valtimi baigėsi nelaime

Paaiškėjo, kas pretenduoja Seime pakeisti K. Pūką

Šios nakties reido atgarsiai: beveik 500 vairuotojų susitiko su policija

Kauno apskritities keliuose „snigo“ kyšiais