Kaunietis: tam, kad pavyktų pasukti norima kryptimi, vairuotojai turi nusižengti

Asociatyvi / R. Tenio nuotr.
NAUJAUSIOS ŽINIOS

Bene didžiausias šių dienų vargas vairuotojams – spūstys keliuose. Ne išimtis ir šį kartą. Portalo „Kas vyksta Kaune“ pašto dėžutę pasiekė skaitytojo laiškas, kuriame iškeliamas opus klausimas nesikeičia – ir vėl kamuojančios spūstys vienoje vietoje, Raudondvario plente.

„Noriu paklausti, ar planuojami kokie nors pakeitimai sankryžoje prie „Regitros“, esančios Raudondvario plente? Kiekvieną rytą važiuojant iš Raudondvario susidaro milžiniškos spūstys, nes minėtoje sankryžoje visi vairuotojai, sukantys į kalną iš Raudondvario pusės, tikrąja to žodžio prasme neturi laiko, kada tai padaryti. O viskas dėl šviesoforo – tam, kad pavyktų pasukti norima kryptimi, vairuotojai turi nusižengti taisyklėms “, – sako kaunietis.

Pasak jo, žalias šviesoforo signalas sužimba abejomis kryptimis judantiems automobiliams, o tiems vairuotojams, kurie susiruošia sukti ir kilti į kalną, esą, kad pavyktų prasisprausti per srautą, tenka laukti jiems užsidegant geltono šviesoforo signalo, nes ryte priešpriešinis eismas būna intensyvus.

„Per tą trumpą laiką, kol dega geltonas šviesoforo signalas, spėja pravažiuoti vos vienas ar du automobiliai. Šią situaciją reikia žūtbūt peržiūrėti“, – sako skaitytojas.

Kauniečiui rūpimą klausimą uždavėme Kauno miesto savivaldybės Transporto ir eismo organizavimo skyriaus vedėjui Pauliui Kerui.

„Pavedėme šviesoforus eksploatuojančiai įmonei įvertinti susidariusią situaciją minėtoje vietoje ir pasiūlyti galimus sprendimo būdus. Rytinio piko metu, organizuojant eismą minėtoje sankryžoje, prioritetas teikiamas eismo srautams judantiems nuo Raudondvario bei Romainių Miesto centro kryptimi. Vakarinio piko metu – nuo miesto centro Romainių bei Raudondvario kryptimis“, – paaiškino jis.

Pasak P. Kero, įvedus papildoma atskirą šviesoforo ciklo fazę, skirtą kairiajam posūkiui iš Raudondvario plento Romainių kryptimi, sumažėtų sankryžos laidumas kitomis jau minėtomis kryptimis.

Klausiame skaitytojų: ar jūs taip pat susiduriate su rytinėmis eismo problemomis važiuodami pro sankryžą Raudondvario plente?

45 KOMENTARAI
Komentuoti

Komentuoti

*

Naujausios žinios

Atsisveikinant su vasara bus atidarytas dar vienas rekonstruotas Kauno parkas

Vilijampolėje už 1,6 mln. eurų iškils naujas sporto aikštynas

Susidūrimas Šakių plente: į ligoninę pristatytas mažametis

Įžūli sukčių schema: Kauno bendrovės vardu padarė nuostolių už keliasdešimt tūkstančių eurų

Kaune atidaryta nauja jungtis su magistrale

Prašo gyventojų pagalbos: per Žolinę Kaune dingo moteris

Stiprios liūtys smogė ir Kauno bibliotekoms: nukentėjo šimtai knygų

Savaitgalio renginių „vinis“ Kaune – šokiai (renginių apžvalga)

Dėl škvalo padarinių Kauno centre esančioje gatvėje ribojamas eismas

Kaunui pasisekė: duris atvėrė viena iš dviejų „Maxima“ išparduotuvių