Kaunietis: tam, kad pavyktų pasukti norima kryptimi, vairuotojai turi nusižengti

Asociatyvi / R. Tenio nuotr.
NAUJAUSIOS ŽINIOS

Bene didžiausias šių dienų vargas vairuotojams – spūstys keliuose. Ne išimtis ir šį kartą. Portalo „Kas vyksta Kaune“ pašto dėžutę pasiekė skaitytojo laiškas, kuriame iškeliamas opus klausimas nesikeičia – ir vėl kamuojančios spūstys vienoje vietoje, Raudondvario plente.

„Noriu paklausti, ar planuojami kokie nors pakeitimai sankryžoje prie „Regitros“, esančios Raudondvario plente? Kiekvieną rytą važiuojant iš Raudondvario susidaro milžiniškos spūstys, nes minėtoje sankryžoje visi vairuotojai, sukantys į kalną iš Raudondvario pusės, tikrąja to žodžio prasme neturi laiko, kada tai padaryti. O viskas dėl šviesoforo – tam, kad pavyktų pasukti norima kryptimi, vairuotojai turi nusižengti taisyklėms “, – sako kaunietis.

Pasak jo, žalias šviesoforo signalas sužimba abejomis kryptimis judantiems automobiliams, o tiems vairuotojams, kurie susiruošia sukti ir kilti į kalną, esą, kad pavyktų prasisprausti per srautą, tenka laukti jiems užsidegant geltono šviesoforo signalo, nes ryte priešpriešinis eismas būna intensyvus.

„Per tą trumpą laiką, kol dega geltonas šviesoforo signalas, spėja pravažiuoti vos vienas ar du automobiliai. Šią situaciją reikia žūtbūt peržiūrėti“, – sako skaitytojas.

Kauniečiui rūpimą klausimą uždavėme Kauno miesto savivaldybės Transporto ir eismo organizavimo skyriaus vedėjui Pauliui Kerui.

„Pavedėme šviesoforus eksploatuojančiai įmonei įvertinti susidariusią situaciją minėtoje vietoje ir pasiūlyti galimus sprendimo būdus. Rytinio piko metu, organizuojant eismą minėtoje sankryžoje, prioritetas teikiamas eismo srautams judantiems nuo Raudondvario bei Romainių Miesto centro kryptimi. Vakarinio piko metu – nuo miesto centro Romainių bei Raudondvario kryptimis“, – paaiškino jis.

Pasak P. Kero, įvedus papildoma atskirą šviesoforo ciklo fazę, skirtą kairiajam posūkiui iš Raudondvario plento Romainių kryptimi, sumažėtų sankryžos laidumas kitomis jau minėtomis kryptimis.

Klausiame skaitytojų: ar jūs taip pat susiduriate su rytinėmis eismo problemomis važiuodami pro sankryžą Raudondvario plente?

45 KOMENTARAI
Komentuoti

Komentuoti

*

Naujausios žinios

Portalas „Kas vyksta Kaune“ senuosius metus palydėjo geros nuotaikos renginiu (nuotraukų galerija)

Net 43 metus teatro grimuotoja dirbanti A. Nėniūtė: geriausi perukai - iš bizono plaukų

Kauno mieste ir rajone ketinama steigti naujus priklausomybių konsultacinius punktus

Ketinama plėsti išmokas smurtinių nusikaltimų aukoms

Rusnės estakadą statys jungtinės kauniečių ir vilniečių pajėgos

E. Ulanovui pirmą kartą karjeroje teks praleisti Eurolygos rungtynes

Bus prašoma suimti žmogžudyste įtariamą kaunietį

Pinigų reikalavę P. Mažylio gimdymo namų gydytojai bus teisiami

Kaune duris atveria visą parą veiksianti „Maxima“

Kaunas už milijoninę sumą eurų ruošiasi atnaujinti viešojo transporto parką