Kaunietis: tam, kad pavyktų pasukti norima kryptimi, vairuotojai turi nusižengti

Asociatyvi / R. Tenio nuotr.
NAUJAUSIOS ŽINIOS

Bene didžiausias šių dienų vargas vairuotojams – spūstys keliuose. Ne išimtis ir šį kartą. Portalo „Kas vyksta Kaune“ pašto dėžutę pasiekė skaitytojo laiškas, kuriame iškeliamas opus klausimas nesikeičia – ir vėl kamuojančios spūstys vienoje vietoje, Raudondvario plente.

„Noriu paklausti, ar planuojami kokie nors pakeitimai sankryžoje prie „Regitros“, esančios Raudondvario plente? Kiekvieną rytą važiuojant iš Raudondvario susidaro milžiniškos spūstys, nes minėtoje sankryžoje visi vairuotojai, sukantys į kalną iš Raudondvario pusės, tikrąja to žodžio prasme neturi laiko, kada tai padaryti. O viskas dėl šviesoforo – tam, kad pavyktų pasukti norima kryptimi, vairuotojai turi nusižengti taisyklėms “, – sako kaunietis.

Pasak jo, žalias šviesoforo signalas sužimba abejomis kryptimis judantiems automobiliams, o tiems vairuotojams, kurie susiruošia sukti ir kilti į kalną, esą, kad pavyktų prasisprausti per srautą, tenka laukti jiems užsidegant geltono šviesoforo signalo, nes ryte priešpriešinis eismas būna intensyvus.

„Per tą trumpą laiką, kol dega geltonas šviesoforo signalas, spėja pravažiuoti vos vienas ar du automobiliai. Šią situaciją reikia žūtbūt peržiūrėti“, – sako skaitytojas.

Kauniečiui rūpimą klausimą uždavėme Kauno miesto savivaldybės Transporto ir eismo organizavimo skyriaus vedėjui Pauliui Kerui.

„Pavedėme šviesoforus eksploatuojančiai įmonei įvertinti susidariusią situaciją minėtoje vietoje ir pasiūlyti galimus sprendimo būdus. Rytinio piko metu, organizuojant eismą minėtoje sankryžoje, prioritetas teikiamas eismo srautams judantiems nuo Raudondvario bei Romainių Miesto centro kryptimi. Vakarinio piko metu – nuo miesto centro Romainių bei Raudondvario kryptimis“, – paaiškino jis.

Pasak P. Kero, įvedus papildoma atskirą šviesoforo ciklo fazę, skirtą kairiajam posūkiui iš Raudondvario plento Romainių kryptimi, sumažėtų sankryžos laidumas kitomis jau minėtomis kryptimis.

Klausiame skaitytojų: ar jūs taip pat susiduriate su rytinėmis eismo problemomis važiuodami pro sankryžą Raudondvario plente?

45 KOMENTARAI
Komentuoti

Komentuoti

*

Naujausios žinios

Vasarą kviečia praleisti su knygomis: lankomiausiuose paplūdimiuose – skaityklos po atviru dangumi

E. Riabko puikiai startavo Pasaulio F2 vandens formulių čempionate

Informuoja kauniečiai: miesto centre, judrioje gatvėje atsivėrė duobė

Nelaimė Kauno apskrityje: Kaišiadorių rajone rasta sužalota moteris

Ateinančios savaitės orai: lietus šalies link neskubės

Tausojantis vartojimas: patarimai kaip sumažinti maisto atliekų kiekius namuose

Sukėlė gelbėtojus ant kojų: neblaivi mergina nuplaukė į Kauno marių vidurį

Drąsus kauniečių žingsnis: „supiršo“ dvi nepažįstamas tos pačios lyties atstoves

Dedikacija neeilinėms asmenybėms: Kaune atsiras dvi naujos gatvės

Dešimtmetį besitęsianti iniciatyva skelbia naują sezoną: netrukus po Kauną pasklis burbulai