Tūkstantinė minia susirinko į „Žalgirio“ areną

DELFI nuotr.
NAUJAUSIOS ŽINIOS

Likus mažiau nei pusvalandžiui iki jubiliejinio pop scenos karalienės koncerto pradžios Kaune, Nemuno saloje buvo galima matyti šimtus žmonių, traukiančių link „Žalgirio“ arenos.

Jos prieigose ir viduje tūkstantinė gerbėjų minia nekantriai laukia savo divos pasirodymo. Šiandien čia savo koncertinį turą pradeda viena ryškiausių Lietuvos pop scenos žvaigždžių – Džordana Butkutė. Ypatingą jubiliejų švenčianti Dž. Butkutė koncertinį turą pradeda Kaune, „Žalgirio“ arenoje. Praėjus 30-mečiui nuo tos akimirkos, kai dar visai jauna atlikėja pradėjo savo muzikos karjerą, šiandien daug gyvenimo išbandymų įveikusi moteris į sceną lipa kaip nugalėtoja.

Nors atlikėja gimė Šakiuose, tačiau didžiąją savo gyvenimo dalį praleido Kaune, todėl visai nenuostabu, kad turas „Iki Mėnulio ir atgal“ startuoja būtent mylimiausiame Lietuvos pop muzikos karalienės mieste. Ruošdamasi koncertui Dž. Butkutė atviravo, jog jubiliejinis turas emociškai jai bus labais svarbus, o gaunami gerbėjų laiškai motyvuoja ir toliau stebinti bei suteikia jėgų naujai kūrybai.

Lietuvos popmuzikos legenda atskleidė, jog jos kūrybą mylintys žmonės išgirs it kitus legendinius kūrinius, kuriems, dėl naujausių dainų, neatsirasdavo vietos ankstesniuose koncertuose. „Noriu, kad žmonės šio turo koncertuose pasijustų labai laimingi. Dėl to įtraukėme į programą ir tuos hitus, kurių nebuvo ankstesniuose turuose“, – atskleidė atlikėja.

„Viskas vyks tarp žemės ir dangaus: ir vizualiai, ir muzikaliai, ir emociškai, – teigia turo prodiuseris Elegijus Strasevičius. – Pavadinime „Iki Mėnulio ir atgal“ slypi dvi užuominos: pirmoji, žinoma, meilė – tokia net šiek tiek infantili, paaugliška, beprotiškai svaiginanti, kai net negali apsakyti, kaip stipriai myli. Na, iki Mėnulio ir atgal. O antroji potekstė – ekstremalumas. Iššauti į kosmosą, patirti tai, kas nepatirta.“

„Turime jėgų keistis, stebinti kiekviename ture. Man patinka skaityti gerbėjų laiškus, kuriuose jauti, kad jie net nebeįstengia rasti žodžių, kuriais galėtų perteikti tai, ką patyrė „Nesudeginta ant laužo“ ar „Aš – Karalienė!“ koncertuose. 30-mečio turas man taip pat emociškai labai svarbus. Džiaugiuosi, kad vėl būsime visi kartu“, – sako Dž. Butkutė.

 

Daugiau naujienų skaitykite čia.

0 KOMENTARŲ
Komentuoti

Komentuoti

*

Griežtai draudžiama DELFI paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti DELFI kaip šaltinį.

Naujausios žinios

Svetimo šuns apkandžiotą kaunietę nustebino pareigūnų paskirta bauda

Fiksuoja kauniečiai: į miestą užklydo žiauriu elgesiu garsėjantis vabzdys

Kauno policija ieško moterį požeminėje perėjoje apiplėšusio vyro

Populiariame Kauno paplūdimyje atlikti papildomi vandens tyrimai

Išskirtinis susitikimas Kaune: stos prieš pramogų pasaulio žvaigždes iš Vilniaus

Paplūdimiuose planuojama įrengti policijos postus

Prie vairo Kaune sučiupta neblaivi svarbios valstybės institucijos darbuotoja

Dviratininką partrenkusiam vairuotojui priteista atlyginti daugiau kaip 38 tūkst. eurų žalą

Nekasdienė proga – kaunietis vairuotoju dirba vienoje įmonėje jau pusę amžiaus

Ne maisto prekių kainų tyrimas atskleidė, kiek permokame už pirkinius