Kartų kaitos dar nebus: Kauno konservatoriai pasirinko patirtį

R. Tenio nuotr.
NAUJAUSIOS ŽINIOS

Tėvynės sąjungos – Lietuvos krikščionių demokratai (TS-LKD) Kaune apsisprendė dėl naujo lyderio. Vakar vykusiuose skyrius pirmininko rinkimuose nugalėjo patirtis.

Kaip informavo TS-LKD Kauno sueigos sekretorius Zigmantas Merliūnas, rinkimuose į skyriaus pirmininkus dalyvavo Andrius Kupčinskas, Vygantas Raulinaitis, Kazys Starkevičius ir Martynas Ubartas. Viso sueigoje dalyvavo 302 Kauno skyrių deleguotų narių.

Realiausiais kandidatais užimti pirmininko postą laikyti senosios politikų kartos atstovas K. Starkevičius ir naujosios kartos politiku prisistatantis M. Ubartas. Pastarasis ruošėsi garsiau Kaune skleisti TS-LKD balsą, padėti formuoti Kauno, kaip miesto, viziją, sakė aklai nekonfrontuosiąs su valdančiaisiais Kaune. Abu kandidatai ketino keisti itin kritišką TS-LKD toną apie šiuo metu Kauną valdančią mero Visvaldo Matijošaičio politiką.

K. Starkevičius neslėpė, kad palaiko neblogus asmeninius santykius su V. Matijošaičiu, taip pat teigė, kad jo vedami konservatoriai turi labiau prisidėti prie miesto tvarkymosi, o ne užsiimti tik gerų darbų kritikavimu.

 

Rinkimų rezultatus lėmė K. Starkevičiaus turėtas didelis Kauno skyriaus senbuvių palaikymas ir politinė patirtis – už jį balsavo 159 sueigos delegatai. Jaunosios kartos konservatorių simpatijas užkariavęs M. Ubartas surinko 100 balsų ir liko antroje vietoje.

Trečią vietą užėmė konservatorių lyderiu Kaune jau buvęs A. Kupčinskas (37 balsai), ketvirtą – V. Raulinaitis (6 balsai).

12 KOMENTARŲ
Komentuoti

Komentuoti

*

Naujausios žinios

Estijos tyruose nusileido netikėtas Vasario 16-osios paštas iš Kauno

Socialiniame tinkle neteisėtai juvelyriniais dirbiniais prekiavęs vyras pateko į policijos rankas

Nuo belangės neišsisuko: 22 kartus teistam vyrui paskirta nauja bausmė

„Žalgirio“ arenoje ant scenos lips įtakingiausia pasaulyje elektroninės muzikos grupė

Šančiuose duris atvers nauja „Lidl“ parduotuvė

Šventinės savaitės atgarsiai - ne vienas už vairo sėdo neblaivus

Žeimenos gatvėje susidūrė automobiliai - vairuotojas išvežtas į ligoninę

Vyriausybė: pateikti siūlymai dėl alkoholio reklamos užsienio leidiniuose yra nekorektiški

Nusikaltimas kelyje: siūloma keisti vairavimo teisės atėmimo terminą

Kauniečiai renka vietą, kurioje atsiras naujos vaizdo kameros (balsavimas tęsiasi)