Kartų kaitos dar nebus: Kauno konservatoriai pasirinko patirtį

R. Tenio nuotr.
NAUJAUSIOS ŽINIOS

Tėvynės sąjungos – Lietuvos krikščionių demokratai (TS-LKD) Kaune apsisprendė dėl naujo lyderio. Vakar vykusiuose skyrius pirmininko rinkimuose nugalėjo patirtis.

Kaip informavo TS-LKD Kauno sueigos sekretorius Zigmantas Merliūnas, rinkimuose į skyriaus pirmininkus dalyvavo Andrius Kupčinskas, Vygantas Raulinaitis, Kazys Starkevičius ir Martynas Ubartas. Viso sueigoje dalyvavo 302 Kauno skyrių deleguotų narių.

Realiausiais kandidatais užimti pirmininko postą laikyti senosios politikų kartos atstovas K. Starkevičius ir naujosios kartos politiku prisistatantis M. Ubartas. Pastarasis ruošėsi garsiau Kaune skleisti TS-LKD balsą, padėti formuoti Kauno, kaip miesto, viziją, sakė aklai nekonfrontuosiąs su valdančiaisiais Kaune. Abu kandidatai ketino keisti itin kritišką TS-LKD toną apie šiuo metu Kauną valdančią mero Visvaldo Matijošaičio politiką.

K. Starkevičius neslėpė, kad palaiko neblogus asmeninius santykius su V. Matijošaičiu, taip pat teigė, kad jo vedami konservatoriai turi labiau prisidėti prie miesto tvarkymosi, o ne užsiimti tik gerų darbų kritikavimu.

 

Rinkimų rezultatus lėmė K. Starkevičiaus turėtas didelis Kauno skyriaus senbuvių palaikymas ir politinė patirtis – už jį balsavo 159 sueigos delegatai. Jaunosios kartos konservatorių simpatijas užkariavęs M. Ubartas surinko 100 balsų ir liko antroje vietoje.

Trečią vietą užėmė konservatorių lyderiu Kaune jau buvęs A. Kupčinskas (37 balsai), ketvirtą – V. Raulinaitis (6 balsai).

12 KOMENTARŲ
Komentuoti

Komentuoti

*

Naujausios žinios

Rado priežastį, kodėl Kaune dingsta elektra – kalti vagys

Pareigūnai aiškinasi, kas neatsispyrė svetimoje piniginėje buvusiems pinigams

Akibrokštas investuoti į kiemo tvarkymą besiruošiantiems gyventojams: paliko su problema

Kaunas pasipuošė nauju dviračių taku

Fiksuoja skaitytojas: su tokia „akcija“ smarkiai nesutaupysite

Šimtai kauniečių penktadienį šturmuos gatves - prasideda kova dėl 2000 eurų

Geriausia šalies buriuotoja dalyvaus regatoje Kauno mariose: savo šalyje šiemet plauks vienintelį kartą

Dovana Kauno rajono gyventojams – pristatytas daugiafunkcio centro projektas

Kaune įsikūrę vežimėlių gamintojai stebina pasaulį inovacijomis

Kauno bendrovės sprendimas: skirs stipendiją ir garantuos darbo vietą