Mažamečio Matuko nužudymu įtariamas G. Kontenis teisme surengė mini spektaklį

DELFI nuotr.
NAUJAUSIOS ŽINIOS

Ketvirtadienį Kauno apygardos teismas toliau tęsė bylą, kurioje Monika Kaziukaitytė ir jos sugyventinis Gediminas Kontenis yra kaltinami žiauriu nusikaltimu – mirtinai sumušė mažametį M. Kaziukaitytės sūnų. Prieš teismo posėdžius jau nekartą labai emocingai savo įvykių versiją žiniasklaidos atstovams dėstęs G. Kontenis ir šį kartą nepraleido progos surengti mini spektaklį.

G. Kontenio advokatas, prieš prasidedant posėdžiui sakė, kad jo kaltinamojo pozicija nesikeičia – jis smurtavo prieš vaiką, tačiau jo atlikti veiksmai nėra priežastiniame ryšyje su pasekmėmis.

Advokatas taip pat sakė, jog savo ginamajam nepataria rengti panašių šou, tačiau G. Kontenis ir šį kartą advokato nepaklausė. Kaltinamasis buvo pasiruošęs net bylos duomenis, liudytojų pasakojimus ir M. Kaziukaitytės pokalbius tą lemtingą dieną.

„Čia yra kaltinamasis aktas ir liudytojų parodymai. Liudininkė, kuri su Monika tą dieną bendravo paskutinė“, – sakė G. Kontenis.

„Cituoju: Pusantros valandos po įvykio ji pasakoja, kad Monika sakė, jog labai anksti susilaukė vaiko, per jį negalėjo pabaigti mokslų. Jos vyras ją paliko, bet dabar ji turi kitą vyrą, ruošiasi su juo tuoktis. Kalbėdama apie savo naują vyrą – ji aukština jį, sakė kažkaip, kad jis ją palaiko ir jai padeda, prižiūri tą vaiką. Taip supratau, kad tas vyras buvo jai kaip super herojus. Apie savų sūnų Matą, Monika iš esmės nieko nepasakojo. Sakė, kad kai turi naują vyrą jos gyvenimas keičiasi ir gerėja“, – citavo kaltinamasis.

„Jeigu aš ją ir vaiką sumušiau, tai kodėl tada ji valandos bėgyje po visų tų įvykių, darbo biržoje kalba savo tai kolegei, su kuria dalyvavo seminare, koks aš geras“, – ironiškai klausė G. Kontenis.

Vyras toliau savo buvusią sugyventinę įžeidinėjo, vadino vaikžude ir kitais baisiais epitetais.

M. Kaziukaitytė kaip visada teismo salėje buvo ramesnė, tačiau nepraleido progos atsikirsti.

„Dabar jis rašo man laiškus, kad nori „ženytis“, daro kažkokius cirkus, “, – sakė kaltinamoji.

Paklausta, kodėl gyvena su tokiu, pasak jos žiauriu žmogumi, M. Kaziukaitytė teisinosi.

„Aš nespėjau pabėgti, trūko kelių dienų, galvojau su juos skirtis. Aš jo bijojau“, – sakė moteris.

Uždarame teismo posėdyje šiandien yra planuojama pabaigti kaltinamojo G. Kontenio ir nukentėjusiojo žuvusio Matuko tėvo apklausą.

M. Kaziukaitytė yra įtariama žiauriai nužudžiusi savo artimą šeimos narį – bejėgiškos būklės mažametį sūnų. Taip pat ji yra kaltinama piktnaudžiavusi tėvų teisėmis ir pareigomis.

G. Kontenis įtariamas žiauriai nužudęs bejėgiškos būklės mažametį ir tris kartus sukėlęs fizinį skausmą ar nežymų sveikatos sutrikdymą. Kraupus nusikaltimas Kėdainiuose buvo įvykdytas sausio 24-osios rytą, kai poros neregėtą įsiūtį sukėlė tai, kad vaikas neištarė skaičių pavadinimų.

Daugiau naujienų skaitykite čia.

35 KOMENTARAI
Komentuoti

Komentuoti

*

Griežtai draudžiama DELFI paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti DELFI kaip šaltinį.

Naujausios žinios

Papasakojo, kas Kaune dedasi vakarais: be dujų balionėlio į gatvę nekelia kojos

Sinoptikų spėjimai: kitą savaitę į Lietuvą plūstels šalčio banga

Nė karto nesuklydęs K.Pangosas gerino rezultatyvių perdavimų rekordą

Savivaldybėms siunčiami J. Statkevičiaus vaikiški tautiniai kostiumai

Kristaus Prisikėlimo bazilikos lankytojams šalti nebeteks

Jau aiški viena vieta, kur vilniečiai bus pakviesti vakarienės

Kaunietis: tokios smalos, bėgančios iš čiaupo, dar nemačiau

„Kauno energija“ aiškinasi, ar įmanoma šilumą supirkti pigiau

Verslo už alkoholio reklamos pažeidimus kol kas nebaus

Ekstremalus atvejis Kauno mariose: skendo žmogus