Kaunietė: gal daugiabučio namo administratorius norėtų nupirkti man būsto draudimą?

Asociatyvi / R. Tenio nuotr.
NAUJAUSIOS ŽINIOS

„Į mano buto vidų per stogą jau dvi savaites bėga lietaus vanduo, o niekas iš atsakingų asmenų negali atvažiuoti ir padėti išspręsti problemą, nors avarinį iškvietimą užregistravau jau prieš kurį laiką“, – sako portalo „Kas vyksta Kaune“ skaitytoja. 

Pasak jos, daugelį kartų teko skambinti telefonu už tokio pobūdžio problemą atsakingos bendrovės „Būsto valda“ atstovams, tačiau esą buvo tik pasiūlyta kreiptis į daugiabučių namų Žaliakalnyje administratorių, su kuriuo susisiekus paaiškėdavo, jog šis užsiėmęs kitais reikalais, ir negali padėti išnarplioti susiklosčiusios situacijos.

„Tačiau vakar pagaliau mums pavyko susisiekti su mums paskirtu daugiabučio namo administratoriumi. Pažadėjo, jog galbūt kitą savaitę atvyks su reikiama technika. Vis dėlto, tai – nemažas laiko tarpas. Šį butą neseniai įsigijome, atliekame remontą. Tačiau darbai sustojo dėl kiauro namo stogo. Lietaus vanduo bėga ant elektros laidų ir, negana to, į apačią pas kaimynę. Visiška katastrofa“, – skundžiasi kaunietė.

Gal mano daugiabučio namo administratorius norėtų nupirkti man būsto draudimą? Balansuojama ant ribos, kai gali įvykti trumpas sujungimas ir gaisras, – piktinasi skaitytoja.

Apie kaunietę kamuojančią bėdą informavome bendrovės „Būsto valda“ atstovus. Įstaigos direktorius Šarūnas Eidintas patvirtino, jog gyventojos pranešimas apie Zanavykų gatvėje per stogą į buto patalpas bėgantį vandenį buvo užregistruotas, o specialistai nuvykę objektą apžiūrėjo.

„Deja, lietui nesiliaujant, negalime net laikinai lokalizuoti problemos, kadangi namas yra labai senas ir problemai išspręsti būtina atlikti stogo remonto darbus iš esmės. Kita savaitė prognozuojama be lietaus, tad spalio 17-18 d. yra suplanuota papildoma stogo apžiūra ir problemos lokalizavimo darbai. Be to, apžiūrą atlikę specialistai nustatė, kad dėl vandens pratekėjimo per stogą rizikos kilti gaisrui nėra, kadangi elektros laidų drėgmė nepasiekia“, – tikino jis.

Pasak Š. Eidinto,  šio namo stogo būklė buvo įvertinta ir stogo keitimo siūlymas buvo pristatytas namo gyventojams dar 2015 metų pradžioje. „Deja, balsavimo dėl stogo atnaujinimo metu, gyventojai priėmė sprendimą stogo nekeisti ir neremontuoti. Šis sprendimas motyvuotas tuo, kad dauguma gyventojų atsisakė pasiūlymo keisti stogą dėl finansinių priežasčių“, – komentavo „Būsto valda“ direktorius.

10 KOMENTARŲ
Komentuoti

Komentuoti

*

Naujausios žinios

Vaizdo registratoriaus įrašas: sankryžos pavadinimas paaiškina tai, kas čia vyksta

Kodėl Kaune pabrango šiluma?

„Nemokama“ dovana miestiečiams atsieina 2500 eurų per dieną

Mače su Ispanijos čempionais – dėjimų šou ir rekordinis NBA skautų apsilankymas Kaune

Iš ledo gniaužtų Lampėdyje gelbėjimo tarnybos traukė skenduolius

Amaliuose automobilis rėžėsi į stulpą - vairuotoja išvežta į ligoninę

„Via Baltica“ kaktomuša susidūrė vilkikai - formuojasi didelė spūstis (atnaujinta)

Keičiasi kompensuojamųjų vaistų priemokos

Kauno žydų religinė bendruomenė išleido paauksuotą rabino I. E. Spektoriaus monetą

Vyriausiosios tarnybinės etikos komisijos išvados nepalankios P. Baršauskui