„Kaunas Hockey“ sąskaitoje – trys pergalės iš trijų | Kas vyksta Kaune

„Kaunas Hockey“ sąskaitoje – trys pergalės iš trijų

Organizatorių nuotr.

Lietuvos ledo ritulio čempionato naujokai „Kaunas Hockey“ šeštadienį išvykoje nepaglostė taip pat lygoje debiutuojančios Klaipėdos „Baltijos“. Aikštės šeimininkai kauniečiams nusileido rezultatu 3:5 (1:1, 1:1, 1:3).

Dramos nestokojusioje kovoje pirmąjį, „Baltijai“ istorinį įvartį pelnė šeimininkų atstovas pasinaudojo Arnas Palšauskas (3:04 min.), bet netrukus rezultatą išlygino „Kaunas Hockey“ legionierius iš Švedijos Ulfas Oscaras Williamas Sollinas (8:00).

Rezultato pasikeitimo teko laukti iki antrojo kėlinio vidurio, kol rezultatą „Baltijos“ naudai persvėrė klaipėdiečių žaidėjas Pavelas Fominychas (29:25). Tiesa, netrukus po to jis pelnė pražangą, o tuo pasinaudojo kauniečių kapitonas Vytautas Jagelavičius ir pelnė komandai antrąjį įvartį Jagelavičius (36:53). Dar aršesnis buvo trečiasis kėlinys, kuomet pasižymėjo „Kaunas Hockey“ atstovas Evaldas Gudonis (43:34). Rezultatą netrukus išlygino „Baltijos“ žvaigždė Andrius Židkovas (46:46).

Kauniečių pergalę užtvirtino dar du įvarčiai, kuriuos pelnė U. O. W. Sollinas (49:49) ir V. Jagelavičius (51:16).

„Varžybos buvo nelengvos, visgi nepasimetėme, neišblaškėme komandinės dvasios“, – pergalę komentavo „Kaunas Hockey“ legionierius U. O. W. Sollinas, patenkintas gera atmosfera komandoje ir sėkminga sezono pradžia, – „Gerai žaidė ir priešininkai, bet mes išlikome ramūs, o tai svarbiausia“.

Po trijų rungtynių ir tiek pat pergalių „Kaunas Hockey“ (9 taškai) yra turnyrinės čempionato lentelės viršūnėje kartu su Elektrėnų „Energija“ (9 taškai). Artimiausios komandos rungtynės – spalio 25 d., trečiadienį. Kauniečiai namuose, Kauno ledo arenoje priims Juodupės „Juodupę“.