Kas vyksta Kaune spalio 13-15 dienomis? (Renginių kalendorius)

R. Tenio nuotr.
NAUJAUSIOS ŽINIOS

Nors ruduo pastarosiomis dienomis džiugina tik kasdien vis spalvingiau nusidažančiais medžių lapais, bet ne šiltesniais saulėtais orais (išsamią orų prognozę rasite čia), veikti savaitgalį tikrai bus ką. Todėl, tikėtina, jog pliaupiantis lietus ir apniukęs dangus nesugadins nuotaikos – idėjų, kaip praleisti savaitgalį Kaune – apstu.

Portalas „Kas vyksta Kaune“ dalinasi su jumis šį savaitgalį vyksiančių renginių apžvalga.

Eurolyga: Kauno „Žalgiris“ – „Crvena Zvezda“

Nuo pat dabartinės Eurolygos įkūrimo 2000-aisiais Kauno „Žalgiris“ joje rungtyniauja kiekvienais metais. Ne išimtis ir šie metai, o pirmosios sezono rungtynės – namuose, kur mūsų komanda susidurs su kovingaisiais serbais – Belgrado „Crvena zvezda“. Komandai tikrai reikės jūsų palaikymo. Žiūrovų laukia įvairios pramogos, apie kurias galite daugiau sužinote čia. Rungtynės mokamos.

Nemokama jogos pamoka

Joga – viena iš seniausių holistinių sveikatos priežiūros sistemų, skiriančių vienodą dėmesį, tiek kūnui, tiek protui. Dvidešimties metų patirtį turinti jogos trenerė Audronė Pašilytė praves nemokamą įvadinį Vinjasa jogos užsiėmimą. Treniruotėje būtina turėti kilimėlį ir sportinę aprangą. Treniruotė nemokama.

Žygis rudenėjančiai gamtai

Kauno miesto savivaldybės visuomenės sveikatos biuras kartu su Kauno marių regioninio parko direkcija kviečia kauniečius ir miesto svečius dalyvauti 24 km žygyje ,,Rudenėjančiai gamtai“. gio tikslas – ne tik fiziškai aktyviai praleisti laisvalaikį, bet ir pasigrožėti rudenėjančia gamta, praleisti laiką su šeima, susirasti naujų bendraminčių. Reikalinga išankstinė registracija. Žygis nemokamas.

„Margi rūbai mūsų svieto“

ytauto Didžiojo karo muziejus, minėdamas Pasaulinę kostiumų dieną,kviečia atvykti į muziejų, kuriame galėsite pasimatuoti savo turimais istoriniais kostiumais ir pamatyti fonduose saugomus lietuviškus tautinius kostiumus. Mažųjų laukia smagus žaidimas „tinka-netinka.“ Renginiai vyks tiek šeštadienį, tiek sekmadienį, renginiai nemokami.

Uodo šeimos turgelis

Sekmadieniai yra skirti šeimai – būtent tokia filosofija vadovaujasi Uodo šeimos turgelio iniciatoriai, kurie kviečia sekmadienį į Žalgirio areną susiburti visus, norinčius atnaujinti savo šeimos garderobą, aprūpinti vaikus naujais žaislais ir pan. Įėjimas į mugę nemokamas.

Iniciatyva „Te nušvinta dangus“

Daugelyje pasaulio šalių yra švenčiama spalio 15 d. – atminti vaikams, kurių neteko nėštumo metu ar tik gimus. Tą dieną šeimos netekusios vaikų uždega žvakelę, leidžia balionus su vaikelių vardais į dangų ar dalyvauja solidarumo eitynėse. Tokią iniciatyvą norima įtvirtinti ir Lietuvoje – 18 val. iš Kauno Santakos stadiono į dangų pakils šviečiantys balionai. Dalyvavimas iniciatyvoje nemokamas.

LKL: Kauno „Žalgiris“ – Šiaulių „Šiauliai“

Vos vieną dieną atsipūtę, žalgiriečiai vėl išbėgs į aikštelę, šįkart bandydami įveikti komandą iš Šiaulių. Remiantis vis tobulėjančios „Žalgirio“ arenos sienomis ir sirgalių palaikymu, Kauno klubas tikisi atlaikyti visų Lietuvos ekipų pasipriešinimą. Kadangi spalis – senjorų mėnuo, įėjimas senjorams nemokamas, kitiems rungtynių stebėjimas arenoje kainuos.

Daugiau informacijos apie renginius rasite portalo renginių kalendoriuje – čia.

6 KOMENTARAI
Komentuoti

Komentuoti

*

Naujausios žinios

Biudžeto pristatyme „Ryto“ atstovai mėtė akmenis į „Žalgirio“ ir Kauno savivaldybės daržą

Stebėkite 8 valandų portalo „Kas vyksta Kaune“ tiesioginę transliaciją „Kaunas pasitinka Popiežių“

Susitikimo su popiežiumi dieną oras Kaune nedžiugins

Kauno įmonei nepasisekė - dėl nesąžiningos konkurencijos nutrauktas kelio darbų konkursas

Kauno pilies žiedu pasileido lėkti žirgai

Pareigūnai ieško mobiliojo telefono vagies: prašo padėti atpažinti

Paskelbtas daiktų sąrašas: ką galima ir ko negalima atsinešti į susitikimą su popiežiumi?

Raudondvario plente prie vairo - negyvas vairuotojas

Žurnalistė iš Italijos penktadienį Kaune dalinsis žiniomis apie popiežių Pranciškų

Lietuvoje minima Diena be automobilio: Kaunui bendra taisyklė kol kas negalioja