Skaitytojas piktinasi: prekybos centre „Lidl“ pardavinėja kavą su „siurprizu“?

Skaitytojų nuotr.
NAUJAUSIOS ŽINIOS

Rudeniui įgaunant pagreitį, vis dažniau instinktyviai griebiamės karšto gėrimo puodelio, kuris padėtų sušilti. Tačiau kartais siekiant gėrimą įsigyti pigiau, galima likti nemaloniai nustebintiems.

Taip atsitiko ir portalo „Kas vyksta Kaune“ skaitytojui Elvinui. Jis atsiuntė nuotraukas, kuriose užfiksuotas prekybos centro „Lidl“, įsikūrusio Šiaurės prospekte, kavos aparatas. Iš pirmo žvilgsnio, nieko įtartino nėra, tačiau atidžiau įsižiūrėjus į talpos, kurioje matomos kavos pupelės, nuotrauką, galima įžiūrėti mažas museles. „Pardavinėja kavą su vabalais,“ – pasipiktindamas rašo skaitytojas.

Skaitytojas pastebi, jog susisiekė su minėto prekybos centro administracija, kuri jį patikino, jog matoma kavos pupelių talpa – tik dekoracija, tačiau kauniečio tai neįtikino. „Pamačius tokį vaizdą – ne koks jausmas apėmė, o kaip viskas iš tiesų yra, tai niekas nežino. Gal ir geriam tų vabalų kavą…“ – portalui rašo Elvinas.

Portalas „Kas vyksta Kaune“ rekomenduoja pamačius tokią ir panašias situacijas nedelsiant informaciją perduoti Valstybinei vartotojų teisių apsaugos tarnybai. Tai rekomendavome ir apie situaciją pranešusiam skaitytojui.

Publikaciją paskelbus socialiniame tinkle „Facebook“, portalo skaitytoja Karolina pastebėjo, jog situacija nesikeičia jau kelerius mėnesius. „Keisčiausia, kad nunešus kava aptarnaujančiam personalui, jie grąžina pinigus, pasijuokia ir toliau nieko nedaro,“ – teigia kaunietė.

Tačiau kiti skaitytojai komentavo, jog kavos pupelės iš minėtos talpos, klientų puodelių nepasiekia – talpa su kavos pupelėmis yra skirta tik „dėl grožio“.

Jei ir jūs norite pasidalinti savo informacija ar nuomone apie Kaune vykstančius įvykius, rašykite spec. formos „Pranešti naujieną“ pagalba arba per Facebook puslapio privačias žinutes.

95 KOMENTARAI
Komentuoti

Komentuoti

*

Tai portalo „Kas vyksta Kaune“ skaitytojų inicijuota tema. Portalo „Kas vyksta Kaune“ redakcija neatsako už autorių mintis ir išsakomas idėjas, tačiau kviečia dalintis ir reikšti savo nuomonę.

Naujausios žinios

Tarpukaris: vaikų patriotizmą ugdė ir sąsiuvinių viršeliai

Tyrimas: lietuviai per atostogas taškosi vandeniu ir pinigais

Kultūros pasas: skirs pinigų kultūriniam moksleivių užimtumui

Istorinių pastatų renovacijos bumas: kodėl tai svarbu ir kokie dažniausiai kylantys iššūkiai

Suaktyvėjęs vagysčių sezonas: nesibodi vogti ir turėdami vos kelias minutes

Kaunietės dalijasi patarimais: kaip paruošti sveiką maistą iškyloms

Pasivažinėjimą dykumoje primenanti pramoga: pusantro kilometro adrenalino (video)

Tyrėjai atskleidė slaptažodžių kūrimo tendencijas: svarbias paskyras apsaugo prekių ženklų pavadinimais

Sausra įsisiautėja: ketina riboti apsilankymą Lietuvos miškuose

Keliaudami po Izraelį nustebsite, kiek daug žydų žino Kauno vardą