Skaitytojas piktinasi: prekybos centre „Lidl“ pardavinėja kavą su „siurprizu“?

Skaitytojų nuotr.
NAUJAUSIOS ŽINIOS

Rudeniui įgaunant pagreitį, vis dažniau instinktyviai griebiamės karšto gėrimo puodelio, kuris padėtų sušilti. Tačiau kartais siekiant gėrimą įsigyti pigiau, galima likti nemaloniai nustebintiems.

Taip atsitiko ir portalo „Kas vyksta Kaune“ skaitytojui Elvinui. Jis atsiuntė nuotraukas, kuriose užfiksuotas prekybos centro „Lidl“, įsikūrusio Šiaurės prospekte, kavos aparatas. Iš pirmo žvilgsnio, nieko įtartino nėra, tačiau atidžiau įsižiūrėjus į talpos, kurioje matomos kavos pupelės, nuotrauką, galima įžiūrėti mažas museles. „Pardavinėja kavą su vabalais,“ – pasipiktindamas rašo skaitytojas.

Skaitytojas pastebi, jog susisiekė su minėto prekybos centro administracija, kuri jį patikino, jog matoma kavos pupelių talpa – tik dekoracija, tačiau kauniečio tai neįtikino. „Pamačius tokį vaizdą – ne koks jausmas apėmė, o kaip viskas iš tiesų yra, tai niekas nežino. Gal ir geriam tų vabalų kavą…“ – portalui rašo Elvinas.

Portalas „Kas vyksta Kaune“ rekomenduoja pamačius tokią ir panašias situacijas nedelsiant informaciją perduoti Valstybinei vartotojų teisių apsaugos tarnybai. Tai rekomendavome ir apie situaciją pranešusiam skaitytojui.

Publikaciją paskelbus socialiniame tinkle „Facebook“, portalo skaitytoja Karolina pastebėjo, jog situacija nesikeičia jau kelerius mėnesius. „Keisčiausia, kad nunešus kava aptarnaujančiam personalui, jie grąžina pinigus, pasijuokia ir toliau nieko nedaro,“ – teigia kaunietė.

Tačiau kiti skaitytojai komentavo, jog kavos pupelės iš minėtos talpos, klientų puodelių nepasiekia – talpa su kavos pupelėmis yra skirta tik „dėl grožio“.

Jei ir jūs norite pasidalinti savo informacija ar nuomone apie Kaune vykstančius įvykius, rašykite spec. formos „Pranešti naujieną“ pagalba arba per Facebook puslapio privačias žinutes.

92 KOMENTARAI
Komentuoti

Komentuoti

*

Tai portalo „Kas vyksta Kaune“ skaitytojų inicijuota tema. Portalo „Kas vyksta Kaune“ redakcija neatsako už autorių mintis ir išsakomas idėjas, tačiau kviečia dalintis ir reikšti savo nuomonę.

Naujausios žinios

Rudenį kviečia praleisti aktyviai: kauniečiams dovanoja nemokamas treniruotes

Kauno klestėjimo laikotarpiui skirta paroda, kurią turi pamatyti kiekvienas

Kauniečiai pamėgo žiūrėti kiną netradicinėje erdvėje

Po rekonstrukcijos atidarytas Ražiškių viadukas

Kauno rajono savivaldybė atleido ūkininkus nuo žemės mokesčių

I. Budrienei - 20 deimantų už kiekvienus bendro gyvenimo metus

Mainais į algų kėlimą pažadėjo mažinti mokesčius

Beveik trečdalis Lietuvos gyventojų - ties skurdo riba

Dėl K.Pūko ligos Konstitucinis Teismas negali pradėti apkaltos bylos

KTU „WANTed“ karjeros dienos 2017 – tramplinas į darbo rinkos vandenyną