Vakarykštė į Lutoną skridusio lėktuvo drama nesutrukdė tarptautiniams pranešėjams pasiekti Kauną (foto galerija)

Organizatorių nuotr.
NAUJAUSIOS ŽINIOS

Šiandien po metų petraukos Kaune surengtas kūrybinių industrijų ir inovacijų festivalis „Supernova Kaunas“ prasidėjo suplanuotu laiku, nors vakar renginio organizatoriai „Talent Garden Kaunas“ ir patyrė nemenkų pergyvenimų – mat net trys iš šešių renginyje turėjusių skaityti pranešimus lektorių pateko į peripetijas su vakar oro erdvėje dramą kėlusiu į Lutoną skridusiu „Ryanair“ lėktuvu.

Tačiau visi tarptautiniai pranešėjai Pažaislio vienuolyno komplekse įsikūrusius svetingumo namus „Monte Pacis“ vis gi galiausiai pasiekė laimingai ir šiandien visą dieną sėkmingai skaitė pranešimus žinių ištroškusiems rinkodaros, verslo bei komunikacijos specialistams. Šiemet festivalyje „Supernova Kaunas“ apsilankė beveik 300 dalyvių. Pagrindinis renginio organizatorius Artūras Bulota pabrėžė, kad dalyvių skaičius ir ateityje išliks ribotas, nes siekiama, kad šis festivalis būtų ne dar vienas motyvacinis renginys, o platforma, kurioje galima gauti realių žnių bei pradėti pokyčius.

Visą dieną sausakimšose Pažaislio vienuolyno svečių namų salėse, kuriose netikėtai susipynė baroko ir XXI amžiaus dvasia, renginio dalyviai klausėsi pranešimų apie naujausias šiuolaikinių media priemonių – socialinių tinklų vystymosi, auditorijų priėmimo ir atmetimo, garsiausių prekinių ženklų komunikacijos tendencijas.

„Supernova Kaunas“ jau pirmaisiais metais įrodė, kad inovacijos svarbios ne tik technologijų kūrėjams, bet ir verslui, miestui, o svarbiausia – kiekvienam iš mūsų, tad renginio sugrįžimas į Kauną buvo itin laukiamas.

Renginio dalyviai klausėsi šešių tarptautinių lektorių paskaitų, taip pat vietinių lektorių sėkmės istorijų, dalyvavo verslo kontaktų apsikeitimo sesijose. Dalyviams buvo palikta visiška laisvė veiklai – tiek paskaitų temos, tiek verslo pažinčių sesijos dalyvių sąrašai buvo skelbiami prieš prasidedant veiklos, tad buvo galima rinktis, ar klausyti žinias praturtinančių lektorių, ar pildyti kontaktų sąrašą po pažinties su potencialiu verslo partneriu.

Pagrindinis renginio tikslas – suburti kokybišką auditoriją ir sukurti tokią aplinką, kurioje dalyviai ateitų ne tik paklausyti aktualių pranešimų, bet ir apsikeistų kontaktais bei užmegztų realias verslo pažintis.

2 KOMENTARAI
Komentuoti

Komentuoti

*

Naujausios žinios

Biudžeto pristatyme „Ryto“ atstovai mėtė akmenis į „Žalgirio“ ir Kauno savivaldybės daržą

Stebėkite 8 valandų portalo „Kas vyksta Kaune“ tiesioginę transliaciją „Kaunas pasitinka Popiežių“

Susitikimo su popiežiumi dieną oras Kaune nedžiugins

Kauno įmonei nepasisekė - dėl nesąžiningos konkurencijos nutrauktas kelio darbų konkursas

Kauno pilies žiedu pasileido lėkti žirgai

Pareigūnai ieško mobiliojo telefono vagies: prašo padėti atpažinti

Paskelbtas daiktų sąrašas: ką galima ir ko negalima atsinešti į susitikimą su popiežiumi?

Raudondvario plente prie vairo - negyvas vairuotojas

Žurnalistė iš Italijos penktadienį Kaune dalinsis žiniomis apie popiežių Pranciškų

Lietuvoje minima Diena be automobilio: Kaunui bendra taisyklė kol kas negalioja