Vakarykštė į Lutoną skridusio lėktuvo drama nesutrukdė tarptautiniams pranešėjams pasiekti Kauną (foto galerija)

Organizatorių nuotr.
NAUJAUSIOS ŽINIOS

Šiandien po metų petraukos Kaune surengtas kūrybinių industrijų ir inovacijų festivalis „Supernova Kaunas“ prasidėjo suplanuotu laiku, nors vakar renginio organizatoriai „Talent Garden Kaunas“ ir patyrė nemenkų pergyvenimų – mat net trys iš šešių renginyje turėjusių skaityti pranešimus lektorių pateko į peripetijas su vakar oro erdvėje dramą kėlusiu į Lutoną skridusiu „Ryanair“ lėktuvu.

Tačiau visi tarptautiniai pranešėjai Pažaislio vienuolyno komplekse įsikūrusius svetingumo namus „Monte Pacis“ vis gi galiausiai pasiekė laimingai ir šiandien visą dieną sėkmingai skaitė pranešimus žinių ištroškusiems rinkodaros, verslo bei komunikacijos specialistams. Šiemet festivalyje „Supernova Kaunas“ apsilankė beveik 300 dalyvių. Pagrindinis renginio organizatorius Artūras Bulota pabrėžė, kad dalyvių skaičius ir ateityje išliks ribotas, nes siekiama, kad šis festivalis būtų ne dar vienas motyvacinis renginys, o platforma, kurioje galima gauti realių žnių bei pradėti pokyčius.

Visą dieną sausakimšose Pažaislio vienuolyno svečių namų salėse, kuriose netikėtai susipynė baroko ir XXI amžiaus dvasia, renginio dalyviai klausėsi pranešimų apie naujausias šiuolaikinių media priemonių – socialinių tinklų vystymosi, auditorijų priėmimo ir atmetimo, garsiausių prekinių ženklų komunikacijos tendencijas.

„Supernova Kaunas“ jau pirmaisiais metais įrodė, kad inovacijos svarbios ne tik technologijų kūrėjams, bet ir verslui, miestui, o svarbiausia – kiekvienam iš mūsų, tad renginio sugrįžimas į Kauną buvo itin laukiamas.

Renginio dalyviai klausėsi šešių tarptautinių lektorių paskaitų, taip pat vietinių lektorių sėkmės istorijų, dalyvavo verslo kontaktų apsikeitimo sesijose. Dalyviams buvo palikta visiška laisvė veiklai – tiek paskaitų temos, tiek verslo pažinčių sesijos dalyvių sąrašai buvo skelbiami prieš prasidedant veiklos, tad buvo galima rinktis, ar klausyti žinias praturtinančių lektorių, ar pildyti kontaktų sąrašą po pažinties su potencialiu verslo partneriu.

Pagrindinis renginio tikslas – suburti kokybišką auditoriją ir sukurti tokią aplinką, kurioje dalyviai ateitų ne tik paklausyti aktualių pranešimų, bet ir apsikeistų kontaktais bei užmegztų realias verslo pažintis.

2 KOMENTARAI
Komentuoti

Komentuoti

*

Naujausios žinios

Automobilio pirkimo–pardavimo sutarties pripažinimas negaliojančia

Šančiuose mirtinai nudurtas vyras, policija prašo pagalbos

Universiteto laukia pokyčiai: paskelbė konkursą rektoriaus pareigoms užimti

Pokyčiai „Žalgirio“ ekipoje: atsisveikino su Dee Bostu.

Pradėtas paskutinis A. Mickevičiaus gatvės rekonstrukcijos etapas

Svarstoma plačiau naudoti biometrinius duomenis

Kauno rotušės aikštėje - greitai tirpstantys stebuklai

Vilijampolėje partrenktos mergaitės atsidūrė ligoninėje

Kauno valdžia nusitaikė į mokyklas: laukia daug permainų, kurios patiks ne visiems

2018-ųjų biudžetas: kiek gaus pensininkas, mokytojas, prezidentas